Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

Pempe čia suma aplamai su viskuo suskaičiuota ar tik taip vadinami rankpinigiai/ maistpinigiai ? Ar ir bendrabutis , visas maistas ir tt. ?
Na pvz maniškės atvejis -pagrindinis maistas iš namų kas savaitg!lį grįžta- savaitei maisto nesunku įsidėt. Pragyvenimui 50 juk turi užtekt ?
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2018 09 28, 19:09)
Pempe čia suma aplamai su viskuo suskaičiuota ar tik taip vadinami rankpinigiai/ maistpinigiai ? Ar ir bendrabutis , visas maistas ir tt. ?
Na pvz maniškės atvejis -pagrindinis maistas iš namų kas savaitg!lį grįžta- savaitei maisto nesunku įsidėt. Pragyvenimui 50 juk turi užtekt ?

Cia viskas, tik, kai grįžta namo, gauna kuro į mašiną, ir maisto šiek tiek(tikrai nedaug),bet tas būna retai, kas du- trys mėnesiai.
Šis taupus vaikas, nešvaisto, o apsirengia gražiai ir pigiai.
O antras studentas namie gyvena, mus apvalgo biggrin.gif , tik kad pramogom nereikia duoti, ir benzo kartais įsipila, rūbų jam nereikia, tas nerūpi(tad tėvai neapsikentę turi nupirkti blink.gif ), yra baisus švaistūnas, dirba, bet viską išleidžia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 28 rugsėjo 2018 - 20:09

Vrine, manau studentui 50 eur savaitei, jei jau apmokėtos nuomos, plius ir maisto įsidėto turi, tai čia nemaži pinigai. Realiai mėnesiui 200 eur. Tarkim 15 eur mėnesinis, kokie iki 20 eur tarkim univero reikalam (sausdinimai ir t.t.). Dar tarkim apie 50 eur per mėn papildomam maistui - vistiek ar ten pienas, ar kokių ryžių prie kepsnio dasivirt ir t.t, plius prie to pačio kokius ploviklius namam ir pan galima įtraukt. Važinėjimų namoneskaičiuoju, nes garantuoju atskirai ant bilieto duodi :D Nu ir finale biškį virš 100 eur lieka kam nori - gali taupyt, gali prabaliavot, gli špakliaus, rūbų ir t.t.  pirkt. Svarbiausia, kaip finansus ir prioritetus jau susidėlioji.

Atsakyti

Gero gražaus pirmadienio visoms  :4u:​ 

Atsakyti
Sveikos smile.gif Graži spalipo pradžia tik šaltoki jau rytai mirksiukas.gif , o ir darbe kolkas nejungia šilumos sėdim prie +17 bigsmile.gif
Atsakyti
Man šiandien darbuke turėtų pakabinti naujus dvigubai storesnius radiatorius. Žadėjo ax.gif . Žiūrėsim, kaip čia bus. Labai tikiuosi.
Atsakyti
mes jau įsijungėm smile.gif, pas mus dabar kažkokie elektriniai galima reguliuotis kiek nori kuriom valandomis temperaturos unsure.gif
Atsakyti

Labos. Vaikis ryte apsivėmė, ir vėl, ir vėl. Galvojau nevažiuoti į darbą, bet auklė atvarė ir sako: važiuok, susitvarkysiu. Išgėrė arbatos, vėl išvėmė, bet jau mažiau, ir atkuto kažkiek, lakstyt pradėjo. O darbe sako: rašyk atostogų prašymą šiandienai. Rimtai galvoju keisti darbą, nes net ministerijoje leisdavo dieną neateiti be jokių prašymų.

Atsakyti
Labos,
Pikkolo nu kad tik nesusirgtų mažasis verysad.gif
aš nors ir ne ministerijoj dirbu, bet visai dienai šiaip nepasiforminus irgi be šansų...pusdieniui su prašymu (dėl visako, laikomu stalčiuje) dar dar, o visai dienai tai formintis reik kažką....

saulutė šviečia į kiemą kviečia. Grįžo mano kolegė po ilgos ligos, tai atrodo ir veikt nebėr kas smile.gif smile.gif smile.gif
beje nuo rytdienos jau lietus žada, bus dar šalčiau...

sūnus paskambino- gavo iš kūnokultūros 4 (dešimtbalėj)...į tolį iššoko per mažai.... paskambino susiparinęs- 'ar nepyksti"...nu ko čia pykt, nors ir juokas ima ir pikta. Dzin tie pažymiai, bet šiaip atrodo- nu faktiškai dvejetas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 01 spalio 2018 - 10:36
mūsų "ministerijoje" 2 dienas galima sirgti ir žodžiu pranešus su pasižadejimu per jas pasveikti biggrin.gif, nes tipo ar taip ar taip už pirmas ligos dienas moka darbdavys mirksiukas.gif
Atsakyti

Auklė sakė kad daugiau nevėmė, silpną kmynų arbatytę gėrė, buvo į lauką išėję, bet grįžtant užmigo. Sprendžiant pagal elgesį tai nebuvo vangus, tad tikiuosi tiesiog išvargo nuo viso blogio. Ale kažkaip neramu palikus jį namie. Bet jaučiu su manim nebūtų geriau, nes aš labai greit supanikuoju tokiais atvejais. Jau buvau rimtai susiruošusi važiuot į ligoninę. Aišku jeigu geria skysčius tai nebūtina. Tik šiaip neramu labai man. Naktis skaitykit bus be miego.

V-Rine man tai nesąmonė kai kūno kultūroj rašo pažymius. Juk ne visi pajėgus įvykdyti tuos normatyvus.

Atsakyti

pas mane visur, kur dirbau, būdavo 2 dienos su adminsitracijos žinia. Vien todėl, kad 2 dienas vistiek darbdavys apmoka biuletenį, o per 2 dienas, jei nieko rimto, gali ir išsigulėt ir pasveikt. O jei bilietą imsi, beveik garantuotai bus savaitė.

Atsakyti