Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškai įgarsintos pasakos

QUOTE(Aina @ 2006 08 01, 10:14)
Pasaka vaikams - vilkas ir ozkyciai [URL=Pasaka vaikams - vilkas ir ozkyciai]cia[/URL]

pataisau blush2.gif : pasaka cia
Atsakyti
Pasakos Maziausiems - 02 (apie ozkele pusiau lupta smile.gif ) cia mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Nesuprantu kaip jas ten siūsti reik Aina rolleyes.gif ? Kai įeini pagal nuorodą, ką ten paskui spausti?
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 08 01, 12:37)
Nesuprantu kaip jas ten siūsti reik Aina rolleyes.gif ? Kai įeini pagal nuorodą, ką ten paskui spausti?

po pasakos pavadinimu yra mygtukas Download now mirksiukas.gif
Atsakyti
Aina, o teletabių tik šita serija. Štai ateina teletabiai. Gal yra kitos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 08 01, 12:54)
Aina, o teletabių tik šita serija. Štai ateina teletabiai. Gal yra kitos?  blush2.gif

yra yra biggrin.gif . tik ikelimas trunka apie puse paros bigsmile.gif , tai uzstatysiu nakciai blush2.gif .

beje, parasykit ar sklandziai parsisiuntimas vyksta g.gif ? gal cia be reikalo laika gaistu doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 08 01, 12:02)
yra yra biggrin.gif . tik ikelimas trunka apie puse paros bigsmile.gif , tai uzstatysiu nakciai blush2.gif .

beje, parasykit ar sklandziai parsisiuntimas vyksta g.gif ? gal cia be reikalo laika gaistu doh.gif .


Mano mažei tai teletabiai laaabai patinka wub.gif Tiesiog spokso išsižiojusi. Jei bus nesunku, gal galėsi įkelti. O sakyk, jei ne paslaptis blush2.gif , kur tame linke surasti paskas? Ir kaip?
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 08 01, 13:08)
Mano mažei tai teletabiai laaabai patinka  wub.gif Tiesiog spokso išsižiojusi. Jei bus nesunku, gal galėsi įkelti. O sakyk, jei ne paslaptis blush2.gif , kur tame linke surasti paskas? Ir kaip?

ieini i nuoroda, ieskai pasakos pavadinimo, tokio koks zinuteje, tada spaudi po juo esanti melyna mygtuka download now 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 08 01, 12:22)
ieini i nuoroda, ieskai pasakos pavadinimo, tokio koks zinuteje, tada spaudi po juo esanti melyna mygtuka download now 4u.gif


O kur ten koks search yra? Visai nieko nesuprantu, kaip ieškoti pasakų blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
vilko uodega 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Samanta @ 2006 08 01, 13:25)
O kur ten koks search yra? Visai nieko nesuprantu, kaip ieškoti pasakų  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

vienoje mano nuorodoje tik viena pasaka! iejus, mazdaug centre lapo paryskintai juodai uzrasytas pasakos pavadinimas, po kuriuo atsiranda mygtukas Download now . pas mane veikia g.gif . ar kam pavyko parsisiusti, parasykit!

teletabiai siunciasi tikrai ilgai, apie puse paros bigsmile.gif . siulau uzsistatyt siuntima nakciai smile.gif . siuskites trumpas pasakeles dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 01 rugpjūčio 2006 - 12:35
QUOTE(Aina @ 2006 08 01, 12:30)
vilko uodega 4u.gif
Papildyta:

vienoje mano nuorodoje tik viena pasaka! iejus, mazdaug centre lapo paryskintai juodai uzrasytas pasakos pavadinimas, po kuriuo atsiranda mygtukas Download now . pas mane veikia g.gif . ar kam pavyko parsisiusti, parasykit!

teletabiai siunciasi tikrai ilgai, apie puse paros bigsmile.gif . siulau uzsistatyt siuntima nakciai smile.gif . siuskites trumpas pasakeles dabar mirksiukas.gif


Aš jau kelias atsiunčiau dukrytei drinks_cheers.gif Sėdėjo ir klausė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 08 01, 13:42)
Aš jau kelias atsiunčiau dukrytei  drinks_cheers.gif Sėdėjo ir klausė  thumbup.gif

smagu thumbup.gif . jei turit kantrybes, greitai dar prikabinsiu pasaku ir filmuku lietuviu kalba cool.gif
Atsakyti