Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškai įgarsintos pasakos

QUOTE(Aina @ 2006 08 01, 12:53)
smagu thumbup.gif . jei turit kantrybes, greitai  dar prikabinsiu pasaku ir filmuku lietuviu kalba cool.gif


Su vaizdu manau vaikams būtų labai smagu thumbup.gif

Aina, ar turėsi teletabių kitas serijas? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 01 rugpjūčio 2006 - 13:15
O man teletabių nesiunčia, rašo, kad nėra tokio puslapio schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lyra @ 2006 08 01, 14:14)
O man teletabių nesiunčia, rašo, kad nėra tokio puslapio schmoll.gif  verysad.gif

gal darbe bandai atsisiusti g.gif
Atsakyti
pasakele katinelis ir gaidelis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 01 rugpjūčio 2006 - 15:20
QUOTE(Samanta @ 2006 08 01, 13:02)
Su vaizdu manau vaikams būtų labai smagu  thumbup.gif

Aina, ar turėsi teletabių kitas serijas? rolleyes.gif

Aš turiu teletabių 3 filmus: teletabiai ir sniegas, pašokime su teletabiais, ir dar kažkokį........ galiu atsiūsti per skype........ O mainais norėčiau kitų serijų......... Bo man iš tų nuorodų ko tai nesidownloadna........ Gal ar nemoku ko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 08 01, 16:47)
Aš turiu teletabių 3 filmus: teletabiai ir sniegas, pašokime su teletabiais, ir dar kažkokį........ galiu atsiūsti per skype........ O mainais norėčiau kitų serijų......... Bo man iš tų nuorodų ko tai nesidownloadna........ Gal ar nemoku ko? unsure.gif

tose nuorodose reikia paspausti melyna mygtuka su zodeliais download now, tada turetu issokti lentele, ten paspausti save ir siunciasi 4u.gif

abejoju ar per skypa nueis 700 megu g.gif ?

katik pati pabandziau, is tiesu dabar neleidzia. manau taip yra del to kad kas nors uzsistate siuntima smile.gif . pabandykit veliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 01 rugpjūčio 2006 - 15:55
QUOTE(Aina @ 2006 08 01, 15:52)
tose nuorodose reikia paspausti melyna mygtuka su zodeliais download now, tada turetu issokti lentele, ten paspausti save ir siunciasi 4u.gif

abejoju ar per skypa nueis 700 megu g.gif ?

Tai vat ir spaudžiu aš aną, o reakcijos jokios, tarsi mygtas neaktyvus būtų........... O per skypą eina, man anuo tabisu irgi per skypą atsiuntė.........
Mano skype rimarol gal pabandyk? Kokį filmuką?
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 08 01, 16:55)
Tai vat ir spaudžiu aš aną, o reakcijos jokios, tarsi mygtas neaktyvus būtų........... O per skypą eina, man anuo tabisu irgi per skypą atsiuntė.........
Mano skype rimarol gal pabandyk? Kokį filmuką?


taip ir yra 4u.gif . jei kas nors siunciasi tai neveikia, reikia bandyti veliau cool.gif

mano skype labai letas eina tik 1kb per sek verysad.gif
Atsakyti
Pora pasakaiciu atsisiunciau thumbup.gif ACIU 4u.gif Bet filmuku man neduoda siustis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2006 08 01, 17:58)
Pora pasakaiciu atsisiunciau thumbup.gif  ACIU 4u.gif  Bet filmuku man neduoda siustis verysad.gif

reiskia kazkas siunciasi, bandyk kol pavyks 4u.gif
Atsakyti
Man irgi tik pasakeles leidzia, o filmuku ne.
Bet labai grazios, aciu labai.
Tiesiog saunuole 4u.gif
Atsakyti
neleidzia siustis verysad.gif As nakti pabandysiu, kai Lietuvos mamytes miegos tongue.gif
Atsakyti