Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškai įgarsintos pasakos

QUOTE(vaida.barauskiene @ 2006 08 01, 18:39)
Man irgi tik pasakeles leidzia, o filmuku ne.
Bet labai grazios, aciu labai.
Tiesiog saunuole 4u.gif

filmukai yra daug didesni, siunciasi apie 2-3 valandas, teletabiai siuncias apie 8-9 valandas. zodziu reikia kantrybes, bandykit pataikyt, kai nieks nesisius 4u.gif
Atsakyti
Valio, atsisiunciau filmukus "Gaidys ir spalvos", "Teletabiai" clap.gif clap.gif clap.gif
Ir nakties laukt nereiks ax.gif
Atsakyti
Valio man irgi pavyko parsisiusti "Gaidys ir spalvos" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir paciai taip smagu paziureti 4u.gif

Aciu tau labai Aina smile.gif
Atsakyti
Atsisiunčiau ir aš, ačiū.... gal ten galima kaip nors naujų susirasti?
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 08 01, 21:05)
Atsisiunčiau ir aš, ačiū.... gal ten galima kaip nors naujų susirasti?

prasom prasom visoms drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif smagu kad patinka wub.gif

nauju nerasi, nes kuriuos ikeliu tik as prieinu ir kai idedu cia nuorodas, tada galima rasti. imeciau filmuka i kita tema dar viena, siuskites cool.gif
Atsakyti
Labai aciu 4u.gif Siunciuosi visas pasakeles, klausysim su sunce smile.gif
Atsakyti
siandien parsisiunciau eiliuota pasakele apie grybu kara bigsmile.gif , nu juokinga kokia lotuliukas.gif lotuliukas.gif . ryt ir jum prikabinsiu 4u.gif

stai ir ji - grybu karas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 01 rugpjūčio 2006 - 23:55
kaip cipolinas pravirkde sinjora pomidora - pasaka cia
Atsakyti
Aciu, Aina, kad rupiniesi ne tik savo mazyliais, bet ir VISAIS VISAIS SUPERVAIKIUKAIS 4u.gif Viska atsisiuntem ir dar atsisiusim kiek idesi. Musu seimai ypac svarbu pasakeles lietuviu kalba, nes gyvenam Airijoj.
Atsakyti
Pasaka vaikams - egle zalciu karaliene ax.gif
Atsakyti
Ar čia jums visom pasaka apie gaidelį su vaizdu, ar aš kažko nesupratau. Pas mane tik garsas 4u.gif
p.s. Aina, didelis dėkui. Malačius, kad pasidalini thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 08 02, 12:29)
Ar čia jums visom pasaka apie gaidelį su vaizdu, ar aš kažko nesupratau. Pas mane tik garsas  4u.gif
p.s. Aina, didelis dėkui. Malačius, kad pasidalini  thumbup.gif

gaidys ir spalvos yra filmukas, turi buti su vaizdu. dabar jau yra atskira tema filmukams, cia bus tik pasakos 4u.gif
Atsakyti