Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

As irgi vakar puoduka sudauziau,siandien mazoji bliudeli biggrin.gif Puodukas tai i tokias smulkias sukes duzo,kad siurbliuot viska reikejo.. o bliudelis tai i tris dalis tik biggrin.gif
Atsakyti

As irgi vakar puoduka sudauziau,siandien mazoji bliudeli biggrin.gifPuodukas tai i tokias smulkias sukes duzo,kad siurbliuot viska reikejo.. o bliudelis tai i tris dalis tik biggrin.gif

Sukes laime nesa  :D​ 

Atsakyti

Aš labai tikiuos, kad atneš tos šukės laimę, kad buvo verta :D 

Atsakyti

Labas rytelis

Kaip smagu kai jau silti pagaliau rytai 

Atsakyti

Labas rytas :) jau ir ratą apsukau, labai fainas šiandien rytas, nėra per karšta, toks šiltas vėjelis pučia, galėtų visa tokia vasara būti - nesupykčiau :rolleyes: 

Antradienis...galvoju ar turiu šiandien kažkokių įdomesnių veiklų, planų, tai pasirodo, kad ne, viskas įprastai ir neįdomiai :) norėčiau gal vakare kažkur išlįsti pasivaikščioti, apsukti ratą, tai bus matyt, gal ir sugalvosim :ax: 

Aš su guzais ant kaktos super gerai atrodau, tiesiog super :D neina užmaskuoti net, tai vaikštau visa graži, o ką daryt :B 

Atsakyti
labos,
na va ir nežinau kas rašyt smile.gif
vaikui gerklę skauda, aš darbuose, dukra sostinėj smile.gif
geriu kavą smile.gif
nieko nesudaužiau (tfu tfu tfu) smile.gif
ne puoduko nei galvos ... smile.gif

karšta tai jau net perkarštą dieną ...man smile.gif

lietaus vos vos gavom, žemė ne ką ir pajuto.

ir va taip smile.gif
Atsakyti

Negalima staigiai mazint laipsniu. Vakar pas draugus sveciuose buvom,pasivyninom

:D Tai aišku, kad negalima. O ir šiaip gyvenimas per trumpas, kad skanaus vyno neatsigert juk  :wub:  :D 

Po darbų dar namuose noriu apsitvarkyti, drabužius vasarinius jau pasidėti arčiau, kažką gal išmesti, pažiūrėti ko trūksta :rolleyes:

Na ir šeštadienį vakare prisiruošėm skanaus maisto ir žiūrėjom euroviziją, tai mano favoritai buvo Italija, Graikija ir laimėtojas tikrai patiko. 

Sulčiaspaudę turim, tą brangią lėtaeigę, bet šiuo metu visiškai nenaudojam ir tikriausiai jau 2 metus net nebuvom įjungę. Mes valgom daug vaisių, tai sultims net nėra poreikio, mūsų Kuvings :mirksiukas: 

Man reikės irgi peržiūrėt galutinai spintos dalį, kur sukabinti rūbai, antresolės ir lovos du stalčius. Lentynas susitvarkiau nuo širdies, nieko nebeturiu išmetamo, viskas nešiojama, mėgstama. Bet darbo rūbai ir vasariniai liko netvarkyti dar, tai reikės susikaupt. Paskui knygas visas reikės peržiūrėt, nes krūvom jau perskaitytos stovi - reik perleist ar bibliotekai, ar padovanot kažkam  :) Žodžiu tvarkai galo niekad nebus pas mane  :D  :D 

Italijos daina man labai labai patiko  :wub: Parsisiunčiau ir į grojaraštį įsidėjau, žiauriai gera  :) Laimėtojo dainos net neprisimenu, tokia nepasirodė kažkuo ypatinga ar kitokia  :) 

Ačiū! Jeigu norėtumėt perleist - man pirmai eilėj pasiūlyk  :D  :D 

As jau po darbu. Uzlekiau i maistine,dar benzo.. Verdu sriuba-sesim ant dietos. Priedziau 4 kg Turkijoj. O dabar vel balius arteja,neilysiu i suknele

Priėdei ir prigėrei. Pabūk ramiai savaitę ir viskas grįš į normalumus  :D 

Aš tai grįžus prie puodų, daug visko gaminau, tai tik dabar prisėdau :rolleyes: nesiseka man šiandien visiškai. Ryte kaliau galvą į duris, tai turiu du guzus tokius nemenkus, net negaliu prisiliesti kaip skauda. Dabar neseniai alaus butelį sudaužiau balkone, tai kol išvaliau, kol viską susitvarkiau, nes kvapelis tai nelabai koks. Plius su šuke ranka prasivariau, ai vienu žodžiu :huh2: Ir dar kiaušinį sudaužiau :D

Jergus, nu gerai, kad neprakirtai Tu tos galvos, Dievaži  :blink:  :4u: 

Kaip smagu kai jau silti pagaliau rytai 

Šilti ir šviesūs  :wub: Taip gerai nuteikia mane paskutiniu metu. Labai visokių nesąmonių daug aplink, tai džiaugiuos ryte atsidarius langą kambary ir klausydama paukščių, jausdama tą gaivią šilumą  :wub: 

karšta tai jau net perkarštą dieną ...man

:D Kaip ten sako - kai kurioms moterims niekad gerai nebūna  :D 

Labas rytas!

Pasėdėjau prieš darbą balkone gerą pusvalandį, paklausiau audio knygos (šios dabar klausau https://www.bookdepo...r/9781509841141 ), pasimėgavau saule, atsigėriau kavos ir kibsiu į darbus dabar. Reikia mokymus toliau ruošt, tai veiklos nemažai, tik susikaupimo trūksta kartais  :D 

Vakare eisiu pasportuot, grįžus vakarienė, knyga ir miegas  :D Tiek ir tų planų  :) 

Tai ta džiugia gaida - gražios dienos visoms, skanios kavos ir kad daugiau jokių guzų ar šukių  :4u:  :D 

Atsakyti
Almost, aš visada sakydavau kad man tinkamiausia vasara lietuviška su +20-+23. O kas viršum jau perteklinė. Nepernešu karščio.... taigi nereikai čia lalala tongue.gif aš savo nuomonei ištikima... smile.gif
geriau vėsiau nei per karšta. MAN. smile.gif
Atsakyti

Almost, nejuokauju, bet tikrai drąsiai galiu perleisti sulčiaspaudę arba mainom į knygą  :) ne piniguose laimė ir, jei daiktas būtų naudojamas, tai man būtų labai džiugu :rolleyes: tik va su siuntimu reikėtų sugalvoti kaip, galbūt per kokį autobusą geriau :ax: 

Kaip audio knygos? pasiteisino? :mirksiukas: 

Mano greita diena, eisiu antrą kavos pasidaryt ir tiek žinių iš mano pusės. Noriu kažko skanaus, bet nežinau ko :ax: 

Atsakyti
aš obuolį graužiu. skanu smile.gif Vogue gal ir tau jo iki pilnos laimės trūksta?
beje pastebėjot- mandarinų nebėra pirkt. Tipo nauji neužaugo o senasis derlius užsibaigė? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 21 gegužės 2019 - 14:11

aš obuolį graužiu. skanu smile.gifVogue gal ir tau jo iki pilnos laimės trūksta?

Nepatikėsi, bet va kaip tik dabar rašau ir valgau obuolį :D dievinu juos, tai turi būti ir darbe, ir namuose, ir dar dažnai su savimi nešuosi :D  :rolleyes: 

Mandarinų šį sezoną nedaug valgiau, tai kažkaip nepasigedau :)​ 

Atsakyti

Almost, aš visada sakydavau kad man tinkamiausia vasara lietuviška su +20-+23. O kas viršum jau perteklinė. Nepernešu karščio.... taigi nereikai čia lalala. aš savo nuomonei ištikima...
geriau vėsiau nei per karšta. MAN.

Mano mamai irgi taip pat, todėl Airijoj jai labai patiko  :) 

O man laipsniai nebeturi skirtumo, nes jie visur skirtingai jaučiasi  :D Airijoj +20 jau tikrai karšta vasara, o Lietuvoj man ir +28 kartais neužtekdavo  :D  :D 

Almost, nejuokauju, bet tikrai drąsiai galiu perleisti sulčiaspaudę arba mainom į knygą  :) ne piniguose laimė ir, jei daiktas būtų naudojamas, tai man būtų labai džiugu :rolleyes: tik va su siuntimu reikėtų sugalvoti kaip, galbūt per kokį autobusą geriau :ax:

Kaip audio knygos? pasiteisino? :mirksiukas:

Mano greita diena, eisiu antrą kavos pasidaryt ir tiek žinių iš mano pusės. Noriu kažko skanaus, bet nežinau ko :ax:

O gal pvz. į kokias bent penkias knygas? Ne, aš rimtai - priklausomai nuo kainos manau tikrai perpirkčiau žinok  :4u: Mano tetis šiaip dabar kaip tik kaupia pirkinius visokius mano, bet kad nieko neperku sunkaus, tai nėr ko labai siųst  :D Todėl ieškau sulčiaspaudės pirkt, nes čia pas mus tai pekla jų kainos iš viso, sakau Lietuvoj gal ką geriau pigiau galiu rast  :) 

Nu žinok diskutuotina  :D Kai pirmą užsisakiau, tai beklausydama užmigau ir jokios naudos. Nutraukiau prenumeratą programėlės ir viskas. Tada atradau, kad mano biblioteka turi programėlę, kur galima tiek audio knygas skolintis, tiek elektronines knygas imt. Tai pradėjau naudot. Nu vaikštant ar kažką veikiant tikrai gerai klausosi, paskutiniu metu renkuos knygos klausytis geriau, nei muzikos. Išskyrus sportuojant, kai norisi to ritmo, judesio energijai  :D Tai žodžiu jeigu pirkti nereikia ir nori klausytis kažko vaikštant, sportuojant, gaminant - labai pasiteisina. O jeigu ne, tai nesuk galvos  :D 

Aš dar pradėjau pratintis prie podcast'ų - gaminant maistą labai gerai sueina  :D 

Gersiu ir aš kavos antrą šiandien, bet šiek tiek vėliau - turim gimtadienį kolegos, tai nupirkau tortą. Apie pusę 4 kaposim prie kavos visi  :D 

beje pastebėjot- mandarinų nebėra pirkt. Tipo nauji neužaugo o senasis derlius užsibaigė?

Po to, kai apsinuodijau siaubingai mandarinais prieš Kalėdas prieš kelis metus, jų nebevalgau visiškai  :D  :D 

Nuėjau prasivaikščiot per pietus, 4km susukau greitai sau. Prasivėdinau galvą, pasiklausiau knygos, nusipirkau sushi. Grįžau ir galiu toliau dirbti  :D​ 

Atsakyti