Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Mickute - dar nevisai, bet nelabai ten yra daug ką kraut o laiko dar trys dienos :) 

Atsakyti

Susiplanavom po darbų su dviračiais lėkti, bet taip griaudėti pradėjo, tai nežinau nežinau ar lėksim, ar namuose vakarą leisim :) 

Pavalgiau salotų su sūriu, kurį iš Graikijos parsivežėm, tai taip skaniai ir paprastai, bet neprastai :rolleyes:  

Atsakyti

Pasidariau kavos, skalbima dar viena sudzioviau, pagrinde mažosios daiktai :) 

Atsakyti

Labas rytelis

Vis arciau savaitgalis  :P​ 

Atsakyti

Labas rytas 🥰

Šiandien vyras važiuos lova pasiimti iš bendradarbės, už dyką gavo. Nuves į ta kambarį kuriame gyvens :) man parnes auto kėdė namo, tai reikės viską nuvilkti ir issiplauti :) 

Atsakyti
Labukas

Ir siandien labai pavargus is pat ryto.. Jauciu atpratau tiek vaiksciot biggrin.gif

Bigbang,o kada tb planuoja i lt pargrizt?
Atsakyti

Labas rytas :) oi jau tikrai savaitgalis visai čia pat, smagumas :rolleyes: nors nieko labai ypatingo neplanuojam, reikės lėkti ieškoti MB kostiumo vestuvėms, gal aš suknelę užmatysiu, nes laikas senka, oi senka :huh2: 

Vakar vis dėl to buvom išlėkę su dviračiais, smagiai pasivažinėjom, vakaras fainas, tai prieš miegą grynu oru prasilėkti pats tas :rolleyes: realiai paskutinės dienos, kai galim pasidžiaugti ramuma, nes kitą savaitgalį sezono atidarymas, tai aišku sugužės žmonių nemažai ir ne tik savaitgaliais, prasideda vasara :rolleyes: 

Atsakyti

Giega - jei klausi apie gryzima su visam - kitais metais :) atostogų tikiuosi dukrytei gimtadieniui rugsėjį grįš :) 

Atsakyti

Ir kaip vakarojat? tylios/ramios, greit pasakokit kaip diena praėjo :) 

Mano greita, daug šiandien visur prisilaksčiau, ligoninėje buvau, nes močiutei stimuliatorių širdies keitė. Tai aplankiau, pasibuvom ir dabar kažkaip ramiai namuose vakaroju, einu skaityti ir valgyti braškių :rolleyes: 

Atsakyti

Gal kokia pilnatis,nes vaje vaje kaip jegu nera..
Atodirbau..Kai tik nori ankciau namo,taip kas nors nutinka-prakirtau padanga. Gerai pro sali ejo 3 moldavai bachureliai,soko ir pakeite man padanga.. Nes pati teoriskai tai moku,bet praktiskai nekeitus biggrin.gif

Pas mus labai silta wub.gif Dirbt biski per karsta,bet va dabar kiemely pasedet pats tas wub.gif
Atsakyti

Ale tikrai pilnatis. net nepastebejau.o padangos ir as nemokeciau pasikeisti

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 23 gegužės 2019 - 20:38

Labas rytas 

Vesesnis  penktadienio rytelis 

Atsakyti