Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytas,
Bigbang sveika atskirai, senai matyta smile.gif
kas dukrą pažiūri kai serga, ar pati nedarbingumus imi? Oremontuojatės savo tą 1 k butą? ar kitą įsigijot?

Giega labai smalsu kas per lyginimo sistema už tiek pinigų? čia kur garais?

Labas labas :) 

Šiuo metu vyras pasiėmė nedarbinguma. O remontuojamės tą 1k. buta :) iki naujo dar teks palaukti :)

Pirmadienis sunkus šiandien, galva labai skaudejo visą ryta. Dabar jau geriau, vaistai padėjo :) 

Atsakyti

Labas visoms!

Taip lauktos atostogos jau ir čia. :) 

Šeštadienį labai smagų ir jaukų senelio jubiliejų apturėjom, vakar su mb aplankėm draugę, tai kadangi buvau pasižadėjus šį savaitgalį tinginiauti, tai praleidom laiką su PlayStation  :D  :D  :rolleyes: O vakare ieškojom dovanos draugei, pas kurią ir skrisim, nes jos gimtadienis vakar buvo. Šiandien nusimato šiek tiek reikalų, reik susiruošti kelionei, nusipirkt ko trūksta, pinigų truputį išsikeisti, susipakuoti viską. Ryt išskrendam. :) 

Almost, džiugu dėl puikių atostogų! :) 

Atsakyti
Mouette tai sesija baigta? su kuo ir sveikinu :)mano karalaitė irgi šiandien grįžta atostogų...užsibaigusi viską.
į kokią šalį kur skrendat?
ką dovanų pirkot?

Atsakyti

Atostogos mūsų buvo puikios, buvo labai gaila išvažiuot namo. Kūriau net planus, kaip čia būtų galima persikelti gyventi į tą miestelį  :D  :D Nu labai jau patraukė mano širdį  :wub: Bet viskas yra puiku, kas yra atostogos  :D  :D Gal gyvenant ten jau viskas taip puiku nebeatrodytų.

Prislidinėjom iki soties, valgėm, gėrėm, šventėm gyvenimą, puikiai leidom laiką, mėgavomės orais, pramogom. Nu kaip priklauso žodžiu  :)​ 

Smagumelis  :wub:  :wub:  :wub:​  kokiam ten pasaku miestelyje buvot ?

Atsakyti

į kokią šalį kur skrendat?

ką dovanų pirkot?

vat ir as ta pati norejau paklausti

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 01 20, 07:19)

Giega labai smalsu kas per lyginimo sistema už tiek pinigų? čia kur garais?


Pirkau sita.Nu nezinau...Tiek visu draugiu isgirtas...Bet man kazkas ne taip g.gif Kazkaip tu garu daugiau noris..Noretus ant rankenos koki mygtuka ijungt isjungt turet...Paskui net bragu apziurejau,irgi neturi..NA islygino bliuska,gerai islygino,bet per ta laika su paprastu lygyntuvu as tris islyginciau biggrin.gif
Vnz dar pasilikau dezes,jei nepatinks,grazinsiu.

QUOTE(Mouette @ 2020 01 20, 10:59)
Ryt išskrendam. smile.gif

Kur isvarot?

Na ka,as jau po darbu mirksiukas.gif Prilesiojau visokiu likuciu..Dabar svieziai verdu sriuba biggrin.gif Vakare i sportus..Ka per sav numetu,ta per savaitgali priedu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Taip, Vrine, sesija baigta! Ačiū. :) 

Skrendam į Edinburgą. Dovanų nupirkom kietąjį šampūną iš Solidu, labai jie faini man  :wub: Ir kadangi draugė yra įvairiausių keistų, spalvotų kojinių megėja, tai radom kojines iš Happy Socks su itališkom picom :D  :)  Vakar dar skambinomės su drauge grįžę, kad kelionę apsitartume, planus ten, tai užsiminė, jog atšvęsti norės itališkam restoranėly, tai juokėmės su mb, kad labai pataikėme. :D 

Atsakyti
O buvus jau kada Edinburge?
Labai grazus miestas wub.gif Mielai dar karta sugrizciau mirksiukas.gif
Kietus sampunus gamindavo viena SM drauge,bet isejau is tos grupes,nebepamenu niko ax.gif Geri budavo,buvau uzsipirkus,dar viena nauja,nepanaudota turiu biggrin.gif
O kojiniu as nesuprasciau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas

 

O kojiniu as nesuprasciau biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

o kodel gi ne  :P prikolnos tokios :D​ as MB buvau tokiu kalediniu papirkus kojiniu, dar dovanu gavo su PRIMA uzrasais ir cigaretemis tokios raudonos. is pazistamos buvo atemes tokias ilgas iki keliu dryzuotas kaip Buratino, tai nesiojo patenkintas. svarbu jam silta .na man  as tai kai tokia kojiniu megeja, tai man  jau nelabai :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 21 sausio 2020 - 06:11
Labukas

Sedziu masinoj,laukiu kada langaiatsils..-1 rolleyes.gif

Nu va- ir tau kojines nereikalingos biggrin.gif O man gali but tik juodos arba sportines baltos biggrin.gif Nu gali but kokua juostele pagrazibta,bet visokios sunpicom ir rutuliukais guletu spintoj niekad neuzdetos biggrin.gif
Ai,,turiu vienas su kaciuku,nu uzsidedu kartais,nes kai batus uzsidedi,tu kaciuku nesimato biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Edinburge nesu buvus, bet mačiau nuotraukas, man toks jis paslaptingas ir tamsus miestas, kaip iš kokio Hario Poterio :D 

Dėl kojinių - pastaruoju metu - tik vienspalvės. Bet vat pernai per naujus sugalvojom kad visi būsim su vienodom kojinėms ( buvo visos su akytem ir šypsenėlėm, skirtingų spalvų). Na bet po to vakaro taip ir neuzsidejom daugiau nei vienas :D 

Atsakyti
Beje,Skotijoj yra pilis,kuri tapo HarionPoterio tos mokyklos prototipu.. Yra ir Da Vincio koda kur filmavo baznytele biggrin.gif Mazyte tokia..
Atsakyti