Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labukas :) saulėta ir graži šiandien diena, pagaliau nurimo vėjas, tai visai liuks :rolleyes: 

Vakar nerealiai smagiai praleidom laiką, tiek juoko, tiek gerų emocijų, kad wow! tikrai man labai patinka Kitas kampas, tikri profai, kad sukurti situacijas, pasakojimus, mini spektaklius čia ir dabar, improvizuoti :ax: 

gero tau vakarelio  :mirksiukas:  :mirksiukas:  su kuo leksi ? 

Turėjom lėksti su SB, bet va, kad išlėkė, tai nupirkau dar vieną bilietą ir mamuką su teta pasikviečiau :) plius dar ir draugė su vyru važiavo, tai va visa kompanija, tik aišku atskirai sedėjom, bet man kažkaip nesvarbu :rolleyes: 

Dėl mėsos, tai nežinau nežinau, tarkim MB mėgsta triušieną, o šiaip ji brangi, tai pamačius akcijas tikrai užperku daugiau, o ir anksčiau, kai dar abu valgydavom mėsą, tai tikrai pilnas būdavo tas šaldiklis ir matyt vieną kartą esu išmetusi mėsos gabalą, nes tiesiog peršalo ir ledais buvo visas apėjęs, o šiaip viskas gerai net ir po ilgo laiko būna. Tarkim MB tėvai anksčiau pirkdavo po pusę kiaulės, tai va ten juk mėsos daug, nesuvalgysi greit, bet šaldikly kuo puikiausiai išbūdavo ir išvaizdos nepakeisdavo :) 

Planai šiandienos įprasti, vakare tik anyta atlekia, lėksim pasikavinti :ax: jau taip pasiilgau, kad ne tas žodis :wub:​ 

Atsakyti
Sveikos.
Esu pikta. Labai. Baigiau skaityt knygą per pietus kur rašiau vakar. V.ž neskaitykit,nusivilsit. Pati tema gal įdomiai keista-klonavimas donorystei, bet man nesuprantamas- kodėl žmonės gudrūs, isšilavinę neprieštarauja tai savo organų donorystei iki galo, o priima tai kad taip turi būt...ir miršta...
Fe.
Atrodo lėkčiau rėkčiau ir nesutikčiau.
Nu v.ž neskaitykit tos knygos.


Vogue kaip faina skaityt kad šitaip anytos pasiilgai smile.gif būna ir taip pasirodo smile.gif

Atsakyti

Nu v.ž neskaitykit tos knygos.


Vogue kaip faina skaityt kad šitaip anytos pasiilgai smile.gifbūna ir taip pasirodo smile.gif

Bet čia žinai gali būti, kad kažkam kitam bus wow, nes normalu, kad tokiuose dalykuose vienos nuomonės nėra :)

Tikrai būna :wub:  :)

Atsakyti

Vakar nerealiai smagiai praleidom laiką, tiek juoko, tiek gerų emocijų, kad wow! tikrai man labai patinka Kitas kampas, tikri profai, kad sukurti situacijas, pasakojimus, mini spektaklius čia ir dabar, improvizuoti :ax:

Dėl mėsos, tai nežinau nežinau, tarkim MB mėgsta triušieną, o šiaip ji brangi, tai pamačius akcijas tikrai užperku daugiau, o ir anksčiau, kai dar abu valgydavom mėsą, tai tikrai pilnas būdavo tas šaldiklis ir matyt vieną kartą esu išmetusi mėsos gabalą, nes tiesiog peršalo ir ledais buvo visas apėjęs, o šiaip viskas gerai net ir po ilgo laiko būna. Tarkim MB tėvai anksčiau pirkdavo po pusę kiaulės, tai va ten juk mėsos daug, nesuvalgysi greit, bet šaldikly kuo puikiausiai išbūdavo ir išvaizdos nepakeisdavo :)

Esam su vyru buvę vienam tokiam improvizacijų šou, tai irgi wowow įspūdžiai nerealūs buvo tikrai  :wub:  Kiek reik turėt minčių, įdirbio, patirties, kad viską taip va ant smūgio sugalvot ir įtraukt žiūrovus  :) 

Nu va mes kadangi esam labai išrankūs, tai po pusmečio pamiršta mėsa mūsų akyse jau ir apledėjus, ir iškorėjus, ir praradus prekinę išvaizdą, ir gamint jos nesinori. Šiaip ir esu skaičius, kad šaldytus produktus per 1 - 2mėn sunaudot rekomenduojama, tai nėr ko ten labai tikėtis, kad po tokio ilgo laiko kažkas dar gero bus likę iš jų. 

Aišku, kiekvienas savaip daro, čia vienos taisyklės ar vienos tiesos nėra  :) Faktas, kad mes esam labai išrankūs ir labai nedėkingi - švaistom nemažai maisto, bet nu pirmiausia valgai akimis, tai kadangi nebegražiai atrodo, automatiškai ir valgyt nebesinori  :) O kaip užsimiršta ta mėsa? Nu nusiperkam, užkišam, paskui dar kažką ant viršaus uždedam ir viskas. Guli stalčiuj giliausiai kampe ir psio  :D Mes šiaip iš esmės pakankamai retai šaldytus produktus kažkokius naudojam, tai taip ir pasimiršta :rolleyes: 

Esu pikta. Labai. Baigiau skaityt knygą per pietus kur rašiau vakar. V.ž neskaitykit,nusivilsit. Pati tema gal įdomiai keista-klonavimas donorystei, bet man nesuprantamas- kodėl žmonės gudrūs, isšilavinę neprieštarauja tai savo organų donorystei iki galo, o priima tai kad taip turi būt...ir miršta...

Vogue kaip faina skaityt kad šitaip anytos pasiilgai. būna ir taip pasirodo

Bet va gal ir gerai, kad pabaigei skaityt - matai, kiek emocijų sukėlė knyga. O jų gi toks ir tikslas - priverst apsvarstyt, pagalvot, susimastyt. 

Kalbant apie donorystės temą, tai kaip tik kitoj grupėj disktuojam apie tai nuo vakar. Ir namie diskutavom. Žodžiu aktuali šių dienų tema  :) 

Aš irgi savo anytos pasiilgau, puiki moteris  :wub: Kai Lietuvoj gyvenom, tai smagu būdavo ir kavos kartu atsigert, ir kur nulėkt. Dabar irgi galvoju paieškosiu bilietų, kad atlėktų pailsėt pas mus kelioms dienoms

Atsakyti

Aišku, kiekvienas savaip daro, čia vienos taisyklės ar vienos tiesos nėra  :) Faktas, kad mes esam labai išrankūs ir labai nedėkingi - švaistom nemažai maisto, bet nu pirmiausia valgai akimis, tai kadangi nebegražiai atrodo, automatiškai ir valgyt nebesinori  :) O

Aš irgi savo anytos pasiilgau, puiki moteris  :wub: Kai Lietuvoj gyvenom, tai smagu būdavo ir kavos kartu atsigert, ir kur nulėkt. Dabar irgi galvoju paieškosiu bilietų, kad atlėktų pailsėt pas mus kelioms dienoms

Tai čia vienareikšmiškai, pas visus juk skirtingai viskas :) aš taip pat negaminčiau ir mesčiau lauk, jei keltų kokį įtarimą, bet va kažkaip keletas kartų tik tokių pasitaikė :rolleyes: 

Mes netoli gyvenam vieni nuo kitų, tik menki 10km, bet kažkaip atrodo to laiko pritrūksta, ar tai reikalų atsiranda, o ir savus gyvenimus turim, bet va kai susitinkam, tai o vaikyti :D  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2020 01 23, 16:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Almost." data-cid="72591483" data-time="1579787482"><div><p>Mes netoli gyvenam vieni nuo kitų, tik menki 10km, bet kažkaip atrodo to laiko pritrūksta, ar tai reikalų atsiranda, o ir savus gyvenimus turim, bet va kai susitinkam, tai o vaikyti biggrin.gif  rolleyes.gif​ </p>



bendraujat kaip draugės? na beveik be tabu? smile.gif na aišku proto ribose- ir su draugėmis ne viską gi aptariam...nu gal kaip kas čia smile.gif
Atsakyti

bendraujat kaip draugės? na beveik be tabu? smile.gifna aišku proto ribose- ir su draugėmis ne viską gi aptariam...nu gal kaip kas čia smile.gif

Tikrai taip :)  :mirksiukas: realiai beveik apie viską :) 

Atsakyti
Kai LT gyvenom,tai irgi mesa,zuvi,o ir viska pirkdavom tam kartui biggrin.gif Is vis mada buvo kasdieni parduotuve eit biggrin.gif DAbar taupom laika biggrin.gif TAi nuvarai,padarai uzpirkima ir ramu mirksiukas.gif
Mes karts nuo karto vaziuojam i naktini turgu.ten uzperki didesni kieki mesos,susiporcijuoji...NA ir gamini paskui is to,kas yra biggrin.gif Nu uzsideda kazkas ant virsaus biggrin.gif Nu bet jei knygas visas prisimeni,tai liko ar neliko mesos kameroj biggrin.gif biggrin.gif
Bet taip,kiekvienas ziuri pagal save..Mes tikrai labai mazai ismetam maisto..


Su uosviene dabar gana normalus santykiai..TA prasme tikrai ne drauge,bet ir pyktis jau nebereikia biggrin.gif PAsneket turiu apie ka,bet tikrai nepasiilgstu biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytelis

 Valio ir vel penktadienis !! nors siaip planu kazkokiu ir neturim, ramus  musu dabar savaitgaliai. o del baliu tai turesim- birzelio pabaigoje 70 meti   svesim sodyboje. ir is tikruju dar  pora 50  lyg ir nusimato  :hmm: 

O anyta mano kadangi jau vyresnio amziaus, dar kaimo zmogus,  tai aisku mes pasisnekam, bet ir tos kalbos kitokios  :B ji tai galetu ten tausketi, kad ir ta pati per ta pati  :P    butinai papasakos ka per telika  mate, koks ten dainininkas  issiskyre ar kiek vaiku turi, o tai kad man   dazniausiai visai net neidomu. visas  tas  daktaru laidas ziuri, paskui aiskina ka daryti, kas sveika valgyti, kas nuo vezio isgydys  :D​  

Atsakyti

Labas rytas 🎈

Aš va po dušo, kavyte geriu, leksiu į darbą.

Dėl maisto - kai paskaičiau tarp pilkų debesų, tokia viduj gėda pajutau dėl išmetamo maisto, kad per daug perkame, tai kai persikraustysim, stengsiuosi kažkaip apskaičiuoti kad nereikėtų tiek daug išmesti :) 

Knygos man dabar labai aktuali tema, skaitau, megaujuosi, labai patinka :) tik vat ir supratau kad ne visos knygos geros ir jeigu nekabins, padedu į šalį. Yra daug knygų, kam kankintis :) 

Atsakyti
Labukas

Turiu viena knyga,labai isgirta,labai neblogas aprasymas,nu koooookua neidomi blink.gif Tiesiog pars rasymo stilius labai neyzkabinantis.. irgi numesta iki tu laiku,kai noresiu ka skaityt o viskas bus perskaityta biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
aš nusipirkau svogūno laiškų, gaminsiu ryt šaltibarščius smile.gif kviesiu pavasarį kad jau žiemos neprikvietėm smile.gif
Atsakyti