Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Sveikos gyvos,


QUOTE(*Voque* @ 2020 01 27, 15:09)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="V-Rinė" data-cid="72594533" data-time="1580126411">
<div>
<p>Pažaislio vienuolyne su vienuolėmis pietavau užu vieno stalo vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>O čia kaip eskursija ar kas? ar tiesiog nuvažiavot ir tiek? mirksiukas.gif</p>


ne, čia šiaip ekskursantams negalim eiti į vienuolių gyvenamąsias patalpas, na taprasme ten nepateksit. Čia važiavom pas konkretų žmogų (giminaitę) tai va taip ir patekom.

Atsakyti

Sveikos :) gimtadieniai ir šventės yra liuks, bet, kai jos pirmadienį ir šiandien atsibudus supranti, kad dar tik antradienis, tai visiškai nefainai :D pasibuvom, paminėjom, pašventėm, greit laikas pralekė ir vaje tik po 1 grįžau, ryte vos akis praplėšiau :D 

Mickute, nesu ir aš didžiulė fanė tos eurovizijos, tikrai neseku naujienų, nežinau kas atstovaus šalims ir pan, bet mūsų tas atrankas pasižiūriu kartais, įdomu vistiek. Favoritus turiu https://www.youtube....h?v=1S4drHAd8dA, aš tik už juos :) 

Na reikia bandyti toliau darbuotis ir kažkaip neužmigti, o vakare ramiai su knyga ir arbata leisti laiką :rolleyes:​ 

Atsakyti
Labukas

Neziuriu jokiu eurovizijos atranku,neziuriu is anksto kitu saliu dainu.. Jei turiu laiko,tai ziuriu tiesiogiai pacia eurovizija biggrin.gif
Bet tai kaip snksti siemet lt daina savo renka ..

Darbo daug,o reikia 15h paimt is darzo mazaja.. niekaip nespeju.. Tai jau sutarta su dukra.. Va tas darzelis mums visai ne i nauda.. Ten jau tuoj skresai i mus ziures,nes kaskart vis kazkas kitas pasiima biggrin.gif
Atsakyti

Laba diena  :) Kaip aš čia susivėlinau dabar ateit  :hmm:  :D Daug darbo, tai taip ir išėjo  :) 

Vakar po darbo susiruošiau, persirengiau, palaukiau, kol vyras baigs darbus ir ėjom į pasimatymą. Pradžioj nuėjom į barą po gėrimą pasiėmėm, o paskui ėjom jau vakarienės. Nors staliuką rezervavom 20val, bet galvojam paklausim anksčiau, gal bus paruoštas (tokio tipo restorane aišku ir nenustebino, kad buvo jau paruoštas staliukas gerokai anksčiau). Jei nebūtų - tiesiog ten bare būtumę dar po gėrimą pasiėmę  :) Žodžiu, vakarienė buvo fantastiška  :wub: Pasiėmėm degustacinį meniu šešių patiekalų, tik prisėdus po taurę prosecco gavom, paskui dar pasiėmėm butelį vyno (ujujuj kokie mes pasiutę - pirmadienį alkoholiu mėgautis  :D  :D  :D ), pasibuvom, paskanavom, pabendravom ir viskas. Vynas tai nerealiai skanus buvo - ėmėm čia vietinį airišką pagamintą iš uogų. Iškart priminė Voruta  :wub: Mes dar kaip tik į tą vyndarynę (nežinau net kaip kitaip pavadint, nes ne vynuogynas ten - neturi jie vynuogių, gamina iš uogų, vaisių) turim dovanų kuponus gavę degustacijai, tai labai džiaugiaus pabandžius jau vieną jų vynų  :) 

Šiandien veiklos darbe sočiai. Po truputį jau įsivažiuoju į visus planus, idėjas, tai jau tik spėk suktis. Po darbo lėksiu namo, pagaminsiu vyrui valgyt, o pati į treniruotę paskui. Noriu prasijudėt, noriu jau su viskuo į ritmą grįžt. Kaip sakoma balius baigtas - metas namo  :D  :D 

Pas mus kaip šalta, tai ne tas žodis. Žiema atėjo netikėtai  :blink: Dubline tai nesninga, bet jau toliau už miesto sninga ir dar tiek, kad vakar iš vieno oro uosto visus skrydžius nukreipė dėl sniego į Dubliną, nes visiška pekla dėjosi  :blink: Tai žodžiu smagu nu  :D 

Nežinau daugiau ką ir papasakot, tai skanių pietų, puikios likusios dienos ir, savaime aišku, gardžios kavos  :4u: 

Atsakyti

 Žodžiu, vakarienė buvo fantastiška  :wub: 

Noriu prasijudėt, noriu jau su viskuo į ritmą grįžt. Kaip sakoma balius baigtas - metas namo  :D  :D

Tai jau girkis girkis ką skanavot :rolleyes:  :angel_not: 

Aš galvojau šiandien ryte nesportuosiu, nes jėgų buvo nulis, miego norėjos, bet prisiverčiau ir tokia po to liuks savijauta buvo! :angel_not: na tikrai kartais reikia perlipti per save :)​ 

Atsakyti

Tai jau girkis girkis ką skanavot :rolleyes:  :angel_not:

 

Aš galvojau šiandien ryte nesportuosiu, nes jėgų buvo nulis, miego norėjos, bet prisiverčiau ir tokia po to liuks savijauta buvo! :angel_not: na tikrai kartais reikia perlipti per save :)​ 

 

Man tie degustaciniai meniu visad būna kažkokie paslaptingi, nes niekad neprisimenu tiksliai visų patiekalo elementų, kas yra svarbiausia tokiais atvejais  :D  :D

 

Pirmiausia gavom duonos kelių rūšių: Guinness soda duonos ir ožkos sūrio bei medaus duonos; aš gavau sviesto, vyras gavo alyvuogių aliejaus prie duonos (jis iškart pasako tokiose vietose, kad netoleruoja laktozės, tai jam atitinkamai meniu patiekalus pakeičia tinkamais).

Pirmam užkandžiui aš gavau pašteto su brioche skrebučiu, padažu lyg balzamiko acto kremo ir rabarbaru, vyras gavo kitokį patiekalą, bet neklausiau, kai pristatinėjo ir neragavau :D 

Antram užkandžiui aš gavau kreminės laukinių grybų sriubos su voveraitėm, triufelių arrancini mažu kukuliuku ir džiovintais grybais, vyras gavo veršienos tartarą su kažkokiom daržovėm (nenugirdau), riešutais ir pipirų pudra.

Tada gavom "paletės valiklio" (kad skonio receptoriai pasiruoštų naujiems patiekalams) - buvo šerbetas su prosecco, rabarbarais ir citrina.

Pirmam pagrindiniam patiekalui buvo menkė su artišokais, briuselio kopūstu, grybais ir triufelių padažu.

Antram pagrindiniam buvo anties krūtinėlė su laukiniais grybais, buvo šalia padėta atskirai kitaip keptos anties mėsos, artišokai ir padažo šiek tiek.

Desertui aš gavau citrinų pyrago su morengais, ledais, baltu šokoladu ir kremu kažkokiu rūgštelės, o vyras gavo naują desertą išbandyt jų - cukrinis toks kaip kūgis, viduj biskvitas, apvirtos (poached) kriaušės, putėsiai kažkokie buvo, lazdyno riešutai. Sakė taip skanu buvo, kad net nedavė man paragaut nei trupučio  :rolleyes:  :D  :D  :D

Tiek priputom, kad oj oj, nors porcijos ten nebūna didelės tokiais atvejais. Bet verta kiekvieno cento  :wub:

 

 

Oj joooo, sportas dažniausiai ir mane išjudina, prabudina, nuotaiką pakelia. Man paskutiniu metu kai teko pakeist sporto laiką (visad važiuodavau iškart po darbo 17:30 į treniruotę, o dabar sportuoju nuo 20val), tai susimaišė visa rutina. Labai laukiu, kol vėl grįšiu prie savo įprasto laiko  :)

Atsakyti

Oho ALmost kiek cia visokiu idomiu skanumynu prikirtot  :wub:​ 

Atsakyti
Neskaiciau Almost patiekalu-negalima alkanai biggrin.gif

Na ka,po darbu mirksiukas.gif I sportus pavelavaj uzsiregistruot,tai neisiu.. Tuoj apsitrins tie naujokai,bus laisviau mirksiukas.gif

Ryt nedirbsiu,tai susitvarkysiu namus,dabar ilsesiuos biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytelis

Vel lyja....

Vakar dar nulekem kaimyne pasveikinti su vardadieniu, tai moteriske pora picu uzsake, tai kad priedem  :P dar ir namo ikrove,tai i darba susikroviau, ten viskas   greitai sueina  :D​ 

Atsakyti
Labukas

Laisvadienis,tai dar gulineju biggrin.gif Bet jau reik kilt.. Namus susitvarkyt,valgyt padaryt.. Nesugalvoju ka g.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,
Almost o kada užmiegi po sporto 20 val? vėlokai taip jau...

Atsakyti
As siandien i viena 18h klase nespesiu,nes su mazaja siandien busiu,o iki to laiko dar niekas nebus grizes..Tai tada galiu rinktis arba 19h dviraciu klase,arba 20h analogiska,i kuria nespeju 18h biggrin.gif Tai ve sedziu ir mastau,kuria cia man pasirinkus biggrin.gif 20h kaip ir idomesne,nu bet va nenoriu susivelint biggrin.gif Nes grizus rasiu MB mieganti biggrin.gif

Dar mastau apie klases susitikima..Jau kaip ir data nuspresta,ir sodyba rezervuota biggrin.gif Belieka bilietus nusipirkt..bet paskaiciuoji,kad tokiam savaitgaliui isleisi minimum 500£..Nu gal juos geriau prie Tailando atostogu dadet biggrin.gif Vnz ir norisi,ir pinigu gaila biggrin.gif MB liepe paciai apsisprest biggrin.gif Galiu viena vaziuot,galiu ir su juo....
Atsakyti