Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Viskas, nusivyliau Akropoliu ir visomis parduotuvėmis galutinai :rolleyes: 

Giega, nesam išrankios, abi ieškojom suknelių, bet tikrai ne kažkokių wow, kad tiktų po to ir kasdien :) tai arba kainos kažkokios kosmosinės, arba tikrai nebemokam ieškoti, tai kažką naudingo geriau būčiau nuveikus :) va grįžau, pavalgiau, dar padirbėjau truputį ir va nieko nebeveiksiu šiandien :rolleyes: 

Atsakyti

Labas rytelis 

Atsakyti
Labukas

Deliojam darbus ir varysim biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Vogue tai kad tokiuose Akropoliuose aplamai sunku normalių rūbų už normalią kainą gaut. Ten arba kinukai/pigiukai paaugliams, arba jau su lb kainom kosminėm. Batų sutinku- ten galima nusipirkt. Reikia labiau specializuotose pardėse iekot-kas dažniausia ne Akropoliuose būna, prie siuvyklų ar panašiai, ar intere pvz smile.gif
Atsakyti

Sveikos :) vėl vėjuota ir žvarbu, visai nesmagu :) 

Dėl Akropolio, galbūt ir tiesa, bet man atrodo, kad anksčiau tikrai būdavo tų drabužių normalesnėm kainom :rolleyes: bet nebuvo čia tas dalykas, kurio vaje labai reikėtų, turių tų suknelių ir bus gerai :rolleyes: va pastaruoju metu iš USA perku, aišku reikia palaukti, rizikuoji dėl dydžių, bet bent jau tikrai nusiperki, kad ir tą firminį daiktą Zaros kainomis :) o ir šiaip nesu aš ta didžioji drabužių pirkėja, tai viskas liuks, nėra ir nereikia vadinasi :rolleyes:​ 

Atsakyti

namie, zadejo sunenas uzsukti i svecius, tai kuiciuosi virtuveje, o tai ir jis po darbo, tai irgi alkanas bus.

Atsakyti

O aš dar darbuojuos, kavos pasidariau, bet neužilgo namo lėksiu :) vakarienei greit susimakaluosiu graikiškų salotų, jau svajoju nuo pat ryto :rolleyes:​ 

Atsakyti
Ir as jau po darbu mirksiukas.gif Biski pailsiu ir eisiu valgyt gamint..Virsiu vistienos sriuba su darzovem ir makaronais ir prisuksiu fajitu-bus i darba pasiimt..O grizes MB gales zuvies likucius dabaigt..

Del rubu tai dazniausiai buna,kad kai nereikia,tai atrodo visuose parduotuvese visko yra,o kai pradedi ieskot ko nors,tai arba nieko grazaus,arba kainos kosmines biggrin.gif VA kaip man reikejo raudono liemenuko ir nors uzsimusk biggrin.gif
Atsakyti

.. Gal del to,kad darbo daug.. Siandien vel 123 stopai.. 

O tu tik isdalini  siuntiniu ar ir surenki?nes kaip tik su sunenu kalbejomes, jis  DPD dirba

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2020 02 19, 17:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="giega" data-cid="72607724" data-time="1581577736"><div><p>.. Gal del to,kad darbo daug.. Siandien vel 123 stopai.. </p></div></blockquote><p>O tu tik isdalini  siuntiniu ar ir surenki?nes kaip tik su sunenu kalbejomes, jis  DPD dirba</p>

As tik dalinu.. Mano masina naza,kad surinkinet mirksiukas.gif Bet beveik visos didziosios masinos surinkineja.
Kai dirbau senam depe,tai irgi turejau kelis pastovius taskus,kur surinkt reikdavo.. Bjauru.. Nes darba baigi apie 14-15,o surinkt gali tik nuo 15:30...
Atsakyti

LAbas rytelis 

As tik dalinu.. Mano masina naza,kad surinkinet mirksiukas.gifBet beveik visos didziosios masinos surinkineja.
Kai dirbau senam depe,tai irgi turejau kelis pastovius taskus,kur surinkt reikdavo.. Bjauru.. Nes darba baigi apie 14-15,o surinkt gali tik nuo 15:30...

tai supratau, nes  ir sunenas pasakojo, kad buna isdalini, bet i garaza negali gristi, tai speja kokiai valandai ir namo parvaziuoti pavalgyti. siaip isvezioja 50-70 tasku. sventiniu laikotarpiu tai jau ir 100 tasku siekdavo, 110 jau buvo Wow  :unsure:  :unsure: nu bet aisku pas ji ir surinkimas dar  :P 

Atsakyti
Labukas

Surinkimu nebuna daug tasku.. Kai kurie turi tik 1-4, keli turi iki 20..
O namo irgi ne visi grizt gali.. Nes dirbamas raj gali but toli nuo namu.. Pvz i pirma taska ir atgal i depa as vaziuoju po pusvalandi mirksiukas.gif
Viens vairuotojas snaudzia masinoj,kol ateina surinkimu laikas biggrin.gif Ka kiti viekia,nezinau biggrin.gif

Sventiniu laikotarpiu mes po 60-80 turedavom,nes prisieme daug agenturiniu,dabar pastoviai 100 biggrin.gif
Va siandien tik 90.. Anksti baigsiu darba mirksiukas.gif
Atsakyti