Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

tai toks ir pas mus sventimas. bet va dar vardadienis, dar gavau ir is kaimyno roziu. MB dar vynuogiu, BOUNTY  parnese, tai va dabar ramiai vakarojam prie teliko 

Atsakyti

Labas rytelis

prabudus senai,  pusryciai senai. ir  filma spejau paziureti ir issiskalbti, MB buvo isvares i ALkesoto turgu, tai as biskeli pasikuitinejau namie, dabar jis isvare pas drauga i garaze prie masinos pasikrapstyti, prisipirko ten guoliu, filtru, net tiksliai nezinau, tai kol pasikeis..... as eisiu  pasivaikscioti iki turgelio, geras oras, pasale  buvo gerokai, bet uz tai saulute. tai  nenoriu namie prasedeti, o ir kojas sveika pramankstinti 

Atsakyti

A tai kur visos  :hmm: 

as tai va kaip sakiau, taip ir padariau - isejau  valandelei pasivaikscioti,  vis tiek juk maisto kasdieninio reikia. o kadangi jau siandien grazi diena, saulute, pavasariu kvepia, tai jau ir as uzsimaniau saltibarsciu. bet to sakiau  pabusiu patriote  :lietuva: vasario 16  su lietuviskais patiekalais pasitiksiu  :lol:  :lol:  tai va prisigaminau  puoda saltibarsiu, dabar bulvytes verda. dar turejau saldytos zuvies file, eisiu kepti alaus tesloje, rytdienai vistienos prisimarinavau-  dalis keliaus i orkaite, o kita dali troskinsiu su grybais.  ir vsio. nieko daugiau naujo, iskepsiu zuvi, ziuresiu TV, damusiu vakaryksti sampana, nes vakar kazkaip visai nebuvo noro  :ax: 

Atsakyti

labukas

ar vel man siandien vienai sneketis ?

Atsakyti

Labukas :) Su švente! :lietuva: šiandien aš jau šnekėsiuos taip pat, kad Mickutei vienai nereikėtų :D 

Sekmadienis kaip visuomet vėlyvas, tai kol papusryčiavom, kol apsitvarkėm ir va pusdienio nebėra :) norėjom pasivaikščioti, bet vėl pas mus vėjuota, vėl žvarbu, tai net nežinau :) 

Vakar po pardes malemės beveik iki pat vakaro, tiek po maisto, tiek po drabužių :rolleyes: matavausi keletą, bet nelabai tiko, o norėjau suknelės, nes kitą savaitgalį lėksim MB mamos sveikinti su gimtadieniu. Atrodo turiu, bet pabodusios, tai gal rasiu dar kažką :) Vakare euroviziją žiūrėjom, tai nerealiai džiaugiuosi! nerealiai! :bigsmile: nuo pat pradžių palaikiau ir labai tikėjau! :bigsmile:  :clap_1: 

Atsakyti

Aciu Voque   :lietuva:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 16 vasario 2020 - 16:19

Aciu Voque   :lietuva:  mano rytas irgu velyvas buvo,  tingejau gulejau kiek galejau  :P  atejo po to kaimynas, , pas ji vakar MB  masina susitvarke garaze, nu tai  spejau vyrams ir vistienos  pakepti..... prie alaus...  tada man prisireike  savo gimtadienui sveciu ieskoti, nes kaip minejau  kavinujekeje daugiau MB gimine. o kadangi mano kaip ir savaite anksciau, o dar kaip  tik kovo 7 sestadienis, tai rezervavau boulingo takeli, su savo draugemis  nuleksiu kelia valandas  geriau pazaisti, nei namie prie stalo sedeti

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 16 vasario 2020 - 16:21

Aciu Voque   :lietuva:  mano rytas irgu velyvas buvo,  tingejau gulejau kiek galejau  :P  atejo po to kaimynas, , pas ji vakar MB  masina susitvarke garaze, nu tai  spejau vyrams ir vistienos  pakepti..... prie alaus...  tada man prisireike  savo gimtadienui sveciu ieskoti, nes kaip minejau  kavinukeje daugiau MB gimine. o kadangi mano kaip ir savaite anksciau, o dar kaip  tik kovo 7 sestadienis, tai rezervavau boulingo takeli, su savo draugemis  nuleksiu kelia valandas  geriau pazaisti, nei namie prie stalo sedeti

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 16 vasario 2020 - 16:21

norejau gramatines klaidas pataisyti, o  tai priduliavo  postu   :D  tarp kitko  cia vasario pabaigoje  diktantas, ziauriai noreciau isbandyti  save . gal kuri kada bandet ? tiek kad pas mus  tuo metu pietus,  tai gerai ,  bet darbe labai levas rysys  

https://www.facebook...24322531221591/

Atsakyti

Mickute, daug žmonių planuoja šventėje būti? :mirksiukas: 

Dėl diktanto, tai norėčiau ir aš išmėginti! galvoju, kad neblogai turėtų pasisekti, bet gal per gerai galvoju apie save :D 

Atsakyti
3x rasiau ta diktanta mirksiukas.gif Namie,niekam nesiunciau,saziningai pati klaidas istaisiau.. Pirma karta daug klaidu padarius buvau,paskui ir rase kad sunkus diktantas buvo.. Kitus du kart po 2-3 klaidas, pagrinde skyryboj..
Atsakyti

Labas rytelis  :4u:​ 

Atsakyti