Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas


Labukas

Oi kaip nervina tie laikiniai siuntiniai,ratais per juos vaziuot reikia...

saltukas pas mus blink.gif Jau tikro oavasario noris biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,
nedingau, gyva ir sveika smile.gif nors TO viruso bijau...

Savaitgalį turėjau laidotuves, dėdina mirė, bet reikėjo visur dalyvauti nes mamą vežiojau. O ji laiko turi ir privalo būtinai sudalyvaut kaip priklauso- nuo šermenų iki pietų tų žėlabnų smile.gif Tai savaitgalio kaip nebūt. Bet ir aš buvau, neskubinau...nes pamatai žmogus kkur nubėgsi bebėgdamas...KELIO GALAS VISŲ TOKS PAT...o ir su giminėm sueit faktiškai vienintelės tokios progos, nes daugiau tų balių kokių plačių visai giminei nelabai bebūna...
Šeštadienį dar nuvarėm su vaikais į Panevėžį, nusipirkau fritiūrinę ir blynų keptuvę, sūnus filmą pažiūrėjo, mes pasimalėm po Ryo.
Po pietų į tuos šermenis, sekmadienį laidotuvės visa diena.
Vakar kunigo laukiau vakare...
tai tik spėk suktis...
dabar kolegė grįžo po atostogų, tai dirbu tik už save, gal ir laiko atsiras daugiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 26 vasario 2020 - 11:03

Labukas :) jungiuosi su kava ir spėju, kad tikrai dar ne vienas puodelis šiandien bus :rolleyes: 

Pas mus vėl labai vėjuota, toks žvarbus oras, spėju pavasaris stipriai susivėlins :) 

Blynų vakar SB kepiau, lietinius bandžiau su avinžirnių/avižų miltais be jokių kiaušinių, tai super gavosi, dažniau reikės išsikepti :ax: 

V-rine, užuojauta...

Almost, nekalbadieniai ar poilsis nuo SM? :mirksiukas: 

Atsakyti
Ačiū Vogue.

Svetimas man žmogus buvo, keistas žmogus toks, aš jos nemačius gal10 metų buvau. Tai man taip ramiai ....

O pas mus geras oras visai, dukra iš Vilniaus irgi sakė fainas oras toks...
Atsakyti

Vilniuje išvis sakė superinis oras, saulė ritinėjasi, šilumos pakankamai - faina :)​ 

Atsakyti
Jei ne vejas ir pas mus butu visai grazus oras mirksiukas.gif

As jau po darbu mirksiukas.gif Siandien likuciais prasisuksim,ryt koldunais,nes gamint nieko nenoriu,penktad islekiam mirksiukas.gif Jei del tos koronos kokiu orouostu neuzdarys biggrin.gif
Atsakyti

Ir pas mus neblogas oras. po darbo dar lekiau i Avono seminara mieste, tai praktiskai pora valandu uztrukau ten, tai kol grizau, jau ir po 20 h, biskeli uzkandau , dar biskeli TV su MB spoksom, bet jau  keliausiu  ilsetis 

Atsakyti

Labas rytelis

Atsakyti
labukas

Jau orelis blink.gif Lyja,salta.. Su mb nelabai gerai jauciames.. Tas koseja,metro sake visi atsisuka biggrin.gif Man lygtai tempa kyla,ryte 37 buvo.. Blyn,ryt i Ispanija..Vaistu prigerem,gal nesusirgsim..
Atsakyti

Sveikos :) 

Giega, sveikatos linkiu :4u: tikrai nelaiku Jūs čia :huh2: 

Rytas greitas kaip visuomet, va ir dabar tik pasilabinu ir lekiu į paštą greituoju būdu :) 

Oras siaubingas ir neturiu daugiau ką pridurti :D noriu šilumos, saulės, gero oro ir tikro pavasario kuo greičiau :rolleyes: 

Vaje jau ir Estijoje pirmas viruso atvejis užfiksuotas, baisu... :unsure:​ 

Atsakyti
Sninga blink.gif
Atsakyti
Sveikos, būkit sveikos smile.gif
Giega nesirk...ojej. Išvažiuosit ir nebeleis sugrįžt. Bus kaip kad tie trys lietuviai iš UK Tenerifėj viešbutyje įkalinti dėl to viruso....
Na viešbutyje dar ne taip baisu man atrodo, kai tame laive/kelte kajutėse tai eikit sau... jei jos tokio mažumo kaip mes plaukėm tai man trečią dieną isterija suimtų ten būt.

Oras fe.
Ką valgyt gamint nežinau.
Ta korona jau nervina,
Viskas feeee...
Atsakyti