Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

NAuja moteru problema-apsirengt yra ka,iseit nera kur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 01 18, 12:35)
NAuja moteru problema-apsirengt yra ka,iseit nera kur biggrin.gif

Panašiai smile.gif tikėkimės jau greit šitas karantinas pasibaigs ir grysim į normalų gyvenimą, kur galėsim planuotis atostogas, šventes švęst ir pan smile.gif
Atsakyti

NAuja moteru problema-apsirengt yra ka,iseit nera kur biggrin.gif

bet tai va susitaupo kiek- nauju rubu nereikia, lupradaziai  visai nereikalingi, jokios ten veido pudros ir panasiai   :P 

Atsakyti
VA,man atostogu labiausiai truksta...Baliukus mes vis dar pasidarom..Nedidelius,su vienais draugai,bet susitinkam pavakarot..O va siltu krastu tai labai truksta...Buvo planuose Kanarai vasario men..

Uzssakiau vakar 3 sukneles biggrin.gif biggrin.gif Siandien kokias basankes ziurineju,bet batus man labai sunku internetu nupirkt biggrin.gif Lupdazis mano ilgalaikis-issidazau,galiu ir kauke detis,nenusivalo biggrin.gif Pudros as ir taip nenaudoju,tik i koki baliu,kai makiaza daraus mirksiukas.gif O tusas privalomas kasdien mirksiukas.gif Akys ir is po kaukes matos biggrin.gif Beje,kaip sakiau,kaukes pas mus tik parduotuvese privalomos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 18 sausio 2021 - 12:50

VA,man atostogu labiausiai truksta...Baliukus mes vis dar pasidarom..Nedidelius,su vienais draugai,bet susitinkam pavakarot..O va siltu krastu tai labai truksta...Buvo planuose Kanarai vasario men..


Pamirsi kaip Ispanijoje jusu butas atrodo  :D  :D  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2021 01 18, 10:51)

</p></div></blockquote><p></p><p>Pamirsi kaip Ispanijoje jusu butas atrodo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif​ </p>

Joo,ir ten labai norisi nulekt..Pernai kovo men bilietus turejom...VA jau tuoj metai bus,kai voucerius turiu ir isnaudot nera kur.

SAkem,tik nuims karantinus,iskart leksim kur nors..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 01 18, 12:47)
VA,man atostogu labiausiai truksta...Baliukus mes vis dar pasidarom..Nedidelius,su vienais draugai,bet susitinkam pavakarot..O va siltu krastu tai labai truksta...Buvo planuose Kanarai vasario men..

Uzssakiau vakar 3 sukneles biggrin.gif  biggrin.gif Siandien kokias basankes ziurineju,bet batus man labai sunku internetu nupirkt biggrin.gif Lupdazis mano ilgalaikis-issidazau,galiu ir kauke detis,nenusivalo biggrin.gif Pudros as ir taip nenaudoju,tik i koki baliu,kai makiaza daraus mirksiukas.gif O tusas privalomas kasdien mirksiukas.gif Akys ir is po kaukes matos biggrin.gif Beje,kaip sakiau,kaukes pas mus tik parduotuvese privalomos mirksiukas.gif

Tai matai kai pas jus kitaip su kaukem tai ir su kosmetika kiti reikalai ;)
Aš tai atlaisvejus karantinui pas sese važiuosiu dukterecios lankyt. Labai pasiilgau. Nemačiau jau 3 mėnesius turbūt. O jau sėdi maziuke 🙈
Atsakyti

Labukas :) šiandien aš namuose, truputį negaluoju, kažkuo matyt apsinuodijau nors nieko neįprasto nevalgiau, tai keista. Įpylė vakar MB tokio natūralaus/naminio sidro, tai kažkaip po jo pradėjo kažkas skrandyje dėtis. Jau naktį pradėjau lakstyti į WC, lyg geriau truputį, tikiuos trumpalaikis čia toks sunegalavimas :rolleyes: 

Aš labai noriu į kirpyklą, nes einu kas mėnėsį ir nors dabar pati nusidažiau, bet pakirpti norėtųsi, nes plaukai stori ir jų daug :) nagų pas meistres nesitvarkau, antakių taip pat, tai va kažkaip nieko daugiau ir netrūksta. Į soliariumą noriu, nes tik neseniai sužinojau, kad dirba :D 

Atsakyti
Vogue 4u.gif

Suvazinejau iki LIDLo,iki lietuvines,grizus balandeliu pasisildziau-kaip gerai,kai nieko valgyt daryt nereikia biggrin.gif biggrin.gif Dar kavos noriu biggrin.gif
Ziuriu genda obuoliai,gal koki pyraga iskept g.gif


Nupirkau toki rankni pakraunama siurbliuka..KArtais reikia kazka greot prasiurbt,o dideli traukt,jungt...Tai toks po ranka bus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikatos Voque 4u.gif
Apsiniaukę prie lovos traukia mane 🙈 eiciau miegot biggrin.gif

Atsakyti

Labas rytelis

Na siandien tik -11, tai jau gal  ir masiniukai uzsikurs greiciau   

Atsakyti
Labukas

O pas mus +11 biggrin.gif LAbai silta siandien..JAu net sildyma namie prisukau mirksiukas.gif

Na ka,prasideda mano darbo savaite biggrin.gif Ryt klausiu kokia savaites diena,nes siandien dar zinau,kad antradienis biggrin.gif
Kiek darbo dar nezinau,neuzsikrove skaneris..Vel keicia kazka sistemoj biggrin.gif biggrin.gif Ot megsta jie biggrin.gif
Mano sukneles veza Hermes(pati prasciausia deliveriu kompanija,tikiuosi gausiu...),nors siaip is tos firmos ir DPD(kur as dirbu)veza..Gaila,buciau tiesiai darbe pasiemus..Nezinau,kaip ten tas Asos paskirsto ka kuri kompanija isves,nes veza kas tik netingi biggrin.gif
Atsakyti