Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytas 4u.gif
Kokia gaiva rytr, naktį nulijo, taip fainai nebūt suprakaitavus 🥰
Bet šiemet tikrai super ir žiema ir vasara. Man patinka, kai būna visi metų laikai normalūs o ne pastovus ruduo smile.gif
Žuvienės net nežinau kada esu ragavus, bet va Voque kai parašo, tai net norėčiau paragaut, nors nesu žuvies megėja smile.gif
Atsakyti

Labas rytas :angel_not: oi ir pas mus naktį neblogai nupylė, net pabudom nuo stipraus lietaus, nes langus reikėjo uždaryti :) bet kaip gaivu ryte, koks fainas oras, labai liuks :rolleyes: 

Reikėtų apsipirkti truputį šiandien, tai galvoju gal nuo ryto eiti, vis mažiau žmonių ir prekių dar įmanoma rasti, nes vakare jau sunkiau būna, daug kas išpirkta :) mačiau, kad Lidl'e nuo šiandien patalynės kažkokios, tai noriu nueiti pažiūrėti, nes kainos ir kokybės santykis mus tenkina, tik va spalvotų jokių nemėgstam, o pastelinių ar kokių šviesiai pilkų retokai būna :) 

Kas dar, kas dar...noriu kavos, va kokia naujiena :D bet kol rytiniai reikalai neatlikti, tai nėr ko svajoti, tai keliu šikną ir lekiu :D  :B​ 

Atsakyti
anksciau grizau,  kaip tik MB spejo is darbo mane prigriebti Aleksote, tai kad pasiseke greiciau  namo parlekti, kaip tik prekes parsiveziau, nes nemazas uzsakymas, jau butu sunkoka parsinesti. tai vat kazkiek   atrinkau prekiu, kurias turiu rytoj jau isdalinti, dabar jau galima kazka eit  i virtuve valgomo paieskoti
Atsakyti

Labas rytelis

Va ir penktadienis. Man sitam darbe labai greit  prabega savaite. Kazkaip lekime, tai pas viena tai pas kita, nezinau, jau  cia treciadienis ir vel penktadienis. o penktadieniu  tai tikrai  laukiu   :wub:​ 

Atsakyti

Labukas :) aha, jau penktadienis, vėl savaitgalis, bet pas mus planų jokių ypatingų :rolleyes: pradėsim po truputį neskubėdami kraustytis, tai vėl mini bardakėlis nusimato :B 

Jau toks vėjas pas mus sukilęs nuo vakar vakaro, na tikrai siaubingai stiprus, net langų negalim atsidaryti. Ir vėsiau jau šiandien, tai džemperiuko net reikia ryte :)​ 

Atsakyti

Vakar netikėtai atsidūrėme Juodkrantėje :)  :wub: ir kiek daug reiškia pasąmonės galia, tikrai daug. Juk dar ryte rašiau, kad buvome senokai, kad norėčiau, tai nors labai trumpam, bet vistiek ir pasivaikščioti spėjau, ir kava pasimėgauti prie marių :wub:​ 

Atsakyti

Pas mus karsta nuo pacio ryto, nors buvo zadeje ir lietaus. va trumpam parbegau,  imetu kazka i skrandi ir ir tolyn i trasa.  siandien tokia darbine diena kaip ir turmpesne, bet 14 h darbo susirinkimas kaip visada menesio pabaigoje. Tiek kad teks vaziuoti i musu centra, kuris Zemuose Sanciuose randasi, kazkaip man labiau patiko tie nuotoliniai susirinkimai- paplepejo, tu sau sedi namie su kavute, baigesi, vsio, ESC ir tu jau laisva, o cia dar aisku kai gyvai uztruks ilgiau, paskui juk dar parsibelsti su autiku reikes. nu  ka darysi, pasedesim, paklausysim ka valdzia gero supasakos  :P 

Atsakyti
Labukas

Pas mus ir pranasavo luetu ir vetras, kol kas saule sviecia biggrin.gif Gerai butu spet masina pasikraut be lietaus, o paskui jau kaip bus..

Atsakyti
Mes va jau namuose su dukryte. Vakar parsivezem is anytos, siandien su mano mama pabuvo, kita savaite jau tikiuosi vest į darželį. O man vienam darbe baigesi savaitė, rytoj ir sekmadienį kitam darbe dirbsiu smile.gif taip va be išeiginių ir būsiu, bet kažkaip per daug nepergyvenu, nes toks ir buvo mano planas, tai ir skųstis nežadu. Svarbu ilgai neužvakarot su vyru šiandien (turim vorutos buteli) biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytelis

Oras grazus, su padruske mastom kur cia islekus pasivazineti  :hmm:​  kazkaip nesinori namie tupeti

Atsakyti

Giega su gimtadieniu !!!!!

ramuniu-puokste.jpg

Atsakyti
Labukas

Aciu uz sveikinimus 4u.gif Balius as megstu ir visada svenciam visus gimtadienius, bet savo nelabai megstu, nes vis tiek man viska ruost reikia biggrin.gif tiek kad stala padengiu ir atsisedu- kam ko truksta, pasiima patys mirksiukas.gif

Namus sutvarkiau, kol mb vazineju specialiu drozliu savo sustrai barbekinei biggrin.gif .. dabar rukykla pajungta, samuka ir lasisa rukinam mirksiukas.gif
Stalus dengt anksti dar smile.gif
Atsakyti