Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

LAbukas

Aga,penktadienis biggrin.gif Kol kas raso,kad 15:30 darba baigsiu,bet reik dar persidet marsruta ir neaisku kada is depo isvaziuosim..MB ir planuoja tik pusvalandi pietaut ir pusvalandziu anksciau is darbo isvaziuot,nes penktad visada buna didesni kamsciai..
Mesa vakar uzmarinuota biggrin.gif MB iskart nuo dideliu gabalu nori pradet biggrin.gif Tai nupirkau 2,2kg kiaulienos sprandine,visa ciela ir desim..Pagal ju specifikacijas toks gabalas turetu kept 1h30 min..Paziuresim biggrin.gif
Musu turbut visi draugai turi tas kamado biggrin.gif TIk MB norejo kitokios biggrin.gif

Vakar supakavau dovaneles,juk ryt i jubilieju isvarom,o dar ir kriksto dukros gimke per diena mirksiukas.gif Mergaitei buvau nupirkus toki popierini torta is 10 skilteliu,i kiekviena idejau vis kita dovanele mirksiukas.gif Buvau daugiau dovaneliu nupirkus,bet pasirodo per dideles,kai sulanksciau ta torta,nebetilpo biggrin.gif Nieko,daugiau pinigu idejau biggrin.gif
Atsakyti

Labukas :rolleyes: penktadienis, penktadieniukas, pagaliau savaitgaliukas :D planuojam vakare nulėkti iki jūros šventės pasivaikščioti neilgam, nes nesinori per daug į tuos šurmulynus, kai tiek Klaipėda, tiek Palanga raudonoj zonoj :huh2: kol dar neuždarė, kol dar leidžia ir kol vasara, tai reikia pasimėgauti :rolleyes: 

Vakar mergaitiškai pasikokteilinom, paplepėjom su pusseseriuku, dar didžiausią ratą apsukom pasivaikščiodamos, tai aišku žmonių pilna visur, o į Basanavičiaus gatvę išvis nėra ko lįsti, nes vaje vaje :D 

Lengvos visoms dienoms ir gero prasidedančio savaitgalio :4u:​ 

Atsakyti
O jau ramybe cia, matos, kad savaitgaliauja visos biggrin.gif

Kepam mesike, ziuresim kas gausis biggrin.gif

Karsciai baiges.. kueme jau tuoj noresis kokio megztuko..
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2021 07 23, 05:18)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="BigBang" data-cid="72854370" data-time="1626972975"><div><p>Atostogos trumpos, bet aktyvios. Pora dienų Šventojoj, diena Druskininkų vandens parke ir po to dar aplankėm mano draugę Molėtuose.
Smulkutė anūkėlė tavo vartotojo įkelta nuotrauka
Oi kaio fainai susiskaitė ta šuns priežiūra, tikrai kaio su vaiku vartotojo įkelta nuotraukajau visa šeima galit vadintis vartotojo įkelta nuotraukanors ir siaio seina buvot, bet dabar didesnė vartotojo įkelta nuotrauka
Nuveziau vyrą pas draugus, eisiu vakarieniaut ir arba kokį filma arba kokia knyga skaitysiu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>O tai spejot biskeli pasivazineti  wub.gif  Man labai pernai Moletuose patiko !.</p><p>Tai aisku, kad gynumas kaip vaikas, pripranti, prisirisi, visur kartu, ypac suo. Dar katina ir viena  namuose palieki ir siaip jie katinai su charakteriu  biggrin.gif </p><p>KOkia skaitai ? man vis nelieka laiko  skaitymams  cool.gif  va pernai  kai is taves buvau pasiemus, tai ir buvo paskutine perskaityta knyga. O koki nors turkiska seriala ziuri ? as tai ta UZdraustas vaisius , kur dabar   per LNK rode .  gerai jau uzkabino tas serialas </p>

Nepradejau vakar jokios, nesenau baigiau - Įkvėpti tylą. Tikra istorija, apie žmogų susirgusį vėžiu.
Atsakyti

Sveikos :) va kaip ramu čia, savaitgaliauja visos - liuks :rolleyes: 

Ir mūsų fainas savaitgalis, visko po truputį veikėm, tik šiandien labai miego trūksta, nes vakar užsiplepėjom pas MB tėvus, susivėlinom grįžti, o dar gėrybes kol visas susidėliojau, tai apie 4 tik užmigau, o ryte akių nėjo pramerkti. Aišku galėjau miegoti, bet labai po to diena susigadina, tai va beveik viską pasidariau, maisto prigaminau ir eisiu ilsėtis, o MB kambarius tvarkys :rolleyes: 

Penktadienį Jūros šventėje truputį pabuvojom, tai aš kažkaip galvojau, kad daug žmonių bus, bet, kad tiek, kad minios visur, tai nesitikėjau. Tikrai atpratę esam nuo tų šurmulių ir nors pas mus pastoviai dabar daug žmonių, bet jie kažkaip pasiskirsto, o va Klp šventės metu visas senamiestis, visas centras sausakimšas. Tai mes kažkaip greit apsukom ratą, nieko labai ypatingo pirkti neradom ir dar lėkėm pasikokteilinti/pasivyninti į super naujai atrastą vietą :rolleyes: 

Tiek iš manęs, tikiuos visos taip pat smagiai leidot laiką, mėgaukimės vasara visu pajėgumu :B  :angel_not:​ 

Atsakyti
Labukas

NA ka,savaitgalis baiges,dar vienas jubiliejus atsvestas biggrin.gif
Kol kely buvom,cia Londone tooookios liutys nusniokste,kad net LT portalai rase...Drauge,kuri sekancioj gatvej gyvena irgi siunte man video,kaip lyja,sake,vel bus visas mano kiemas uzpiltas,bet grizom,jau viskas susigere buvo..

Siandien laisvadienis,bet kaip visada daug reikalu biggrin.gif Pas dantiste,gal jau pagaliau isstatys ta danti..DAr per pardes,dar plaukus nusidazyt noriu,jau nekalbant apie namu tvarkyma biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos po savaitgalio :rolleyes: jau vaje koks sunkus šis rytas, iki pat dabar dar "plaukioju", neina niekaip atsibusti, trūksta jėgų kažkaip :) dar šiandien tokia visa karšta diena, tai tikrai galvoju, kad ir žiemą turėjom šiais metais tokią tikrą ir ši vasara labai liuks dėl oro :rolleyes: 

Pirmadienis nusimato gan darbingas, jokių kažkokių ypatingų planų, tai įprasta diena nusimato ir tiek :) 

Giega, dar daug gimtadienių/jubiliejų nusimato šią vasarą? mums prasideda nuo rugpjūčio 10, tada dar du mėnėsio gale, tada rugsėjo pradžioje MB tėvuko jubiliejus :rolleyes: 

Atsakyti
Jubiliejus dar vienas rugpjucio pabaigoj mirksiukas.gif Kita savaitgali mano gimke,15d dukros..Ir lygtai viskas siai vasarai biggrin.gif Paskui jau rugsejo pabaigoj gimkes prasides biggrin.gif Bet realiai tai nors 1x i men kazkieno is draugu gimke biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Ka veikiat, kad cia taip tylu?

Darbuko nemazai. O vel eiliniai pertvarkymai.. Tik laika gadina biggrin.gif Na bet yra laiko sm pasedet biggrin.gif 8:20 reik pradet skanuot ir tam turiu 45 min biggrin.gif Ok, suskanuot nesinku.. va truks kokiu keliu siuntiniu ir ieskok.. o laikas tai eina. Vnz, valdzia nezino kaip issidirbinet.. o kai ju kalte buna, tai sorry, laukit..
Atsakyti

Sveikos :rolleyes: aha, kokia tyluma/ramuma, gal jau grįžkit po savaitgalio, auuu :D  :B 

Mano užimtas rytas, labai greitas, tai tik dabar normaliai prisėdau :) dar eidama į paštą galvoju greit iki parduotuvės užsuksiu, tai eina sau kiek žmonių, kokios eilės visur, eina sau :) su drauge vakarop taremės susitikti, tai aš sakiau, kad mane vežtųsi kurnos iš čia :D 

Toks dušnumas/tvankumas lauke ir nors buvo vos ne visą dieną pranašauta, kad lis, bet ryte pakrapnojo truputį ir viskas :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labukas

Pagaliau   grizo  stalas su kompu i savo vieta nuo savaitgalio  :P​  Broliene nakvojo, tai isskleidem kampa, taip ir liko stalas su kompu sone, o per telefa i SM nelendu, tai  vat prisiduoru kad gyva, einu Avono uzsakyma pasidaryti reikia 

Atsakyti

NU va, uzsakymas padarytas, dabar jau atidziau perskaiciau ka prirase. tai Giega, kaip ta mesa iskepe ?

Na musu  tikria puiku savaitgalis- penktadieni jau   po 17 atvare  broliene, padariau uzkanduku, biskeli pasedejom, paplepejom,  paskui palikau  ja plepeti su anyta, senai juk besimate, o man tai dar galva  reikejo pasisviesinti, paskui tyliai i kita kambari nuvariau, o tai pavargus po visos savaites nors kiek norejau istiesti  kojas. ryte  kelemes kaip  i darba 6 h, autobusas nuo Savo isvaziavo, tai kaip ir prie namu mums cia pat, liuks viskas, musu 14 komanija, kelione nuostabi, nemazai matem, bet jau i mirusias kojas neuzkopiau- kol buvo tas medinis takelis, tai dar ejau, bet kai pabandziau per smeli bristi, - viskas, sakes - is karto pajutau koja  :oh:  nu ne, galvojau, gal geriau nereikia, tai grizau is leto su savo kaimynu, tas irgi jau per senas po tokias  kopas lakstyti. MB aplakste, prifotkino, viskas ok, nors vakar dar dejavo, kad raumenis skaudejo  :ax:  tikrai praejom nemazai, puikus gidas, dabar kai su ausinukais, tai visai liuks- viska girdi, nereikia lekti is paskos.  jau Nidoje  dave laisvo laiko, tai  musu 10  zmoniu kompanija uzsukom i kavinuke  salto alaus, nes diena karsta, tik tiek kad ten tai nuo mariu, tai nuo juros  dar vejas jauciasi, tai buvo galima istverti. ir tik apie 20  val pajudejom link Kauno. namie  tvarkingai  24 h buvom. dar su  broliene mums reikejo dar pora valandu pakvakseti.  :lol:  nors visa kelia sedejom salia  :ax:  sekmadienis namie, broliene tik po pietu isvaziavo atgal i Alytu, o mudu tinginiavom. vakar pirmadienis  jau kaip ir priklauso, pailsejom, pakeliavom, daug nuostabiu vaizdu matem. :wub:  :wub:  :wub:  lauksim sekancios keliones  :P  :P  :P​ 

Atsakyti