Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labutis :)

Na ką vakar vakare parbildėjom namučių :)  Atostogos pajūry užsksaitytos visais 200%  :D  :wub:  

P.s. Mickute7,klausiai kokius telefonus turim. Tai mano samsumg J5. Aš juo labai patenkinta. 

Labas rytelis 

Sauniai , tikrai sauniai pasibuvot !!!! Svarbu oras geras buvo . kas ten dabar per 9D kinas ???

a va man drauge irgi toki siule is anglu parvezti, vis dar renkuosi vadinasi :)

Atsakyti

Cia bekepdama nusideginai ?

pas mus vis dar lyja   :B 

Nu ne, sauleje nudegiau :) 

beje del telefono - maniskis sake tas huawei neblogas variantas ;) 

Atsakyti

R's - kaip šauniai pasibuvot, tokue jūs aktyvus, bet daugiau skaitsnt susidarė įspūdis kad ilsėjotės apart to begimo :) smagu kad patenkinti gryzot  :4u: 

Atsakyti

Labas rytas :) oi vakar pasisedėjom smagiai pas MB tėvus, prisivalgėm visko, prisivyninom ir nepajutom kad grįžom tik apie 4! 

darzoves ir uogytes ! po kiek jau braskes pajuryje ?

Pirkau po 3.50 :) labai skanios ir saldžios :rolleyes: 

Aš tinginiauju šiandien, vartausi lovoj ir neatsimenu kada turėjau tokį sekmadienį :) 

Atsakyti

Normaliai Voque taip sakyciau pasisedejot  :P 

as  ir kol kas namie tupiu, filma spoksau, prekes rusiuoju, gal veliau iki drauges nuleksiu prekes nuvezti, vis biskeli kazkur is namu.  :flirt2:​ 

Atsakyti

Labas rytas :) oi vakar pasisedėjom smagiai pas MB tėvus, prisivalgėm visko, prisivyninom ir nepajutom kad grįžom tik apie 4! 

Pirkau po 3.50 :) labai skanios ir saldžios :rolleyes:

Aš tinginiauju šiandien, vartausi lovoj ir neatsimenu kada turėjau tokį sekmadienį :)

Sekmadienis ir yra skirtas poilsiui :) ilsekis :) 

Atsakyti

Sekmadienis ir yra skirtas poilsiui :) ilsekis :)

o ka tu veiki ?

as jau apsirengiau, drosiu pasivaikscioti, oras neblogas, ner ko cia sedeti namie  :flirt2:​ 

Atsakyti

Mes buvom su SB pasikavinti, pasidesertinti, truputį pasivaikščiojom, tai dabar tinginiaujam :) rytojui maistas pagamintas, kambariai sutvarkyti, ramu :rolleyes: 

Atsakyti

o ka tu veiki ?

as jau apsirengiau, drosiu pasivaikscioti, oras neblogas, ner ko cia sedeti namie  :flirt2:​ 

viriau plova, neriau batukus, formule ziurejom ir dabar ledus valgau  :B​ 

Atsakyti

o as pas draugyte pasisedejau truputuka, tai va tik nesenai namo parsibeldziau  :P​ 

Atsakyti
Labukas

O as jau orouoste,tuoj namo leksim.
Vestuves buvo labai fainis,kazin ar dar jada i tokias prabangias papulsiu bigsmile.gif
O siaip visas dienas beveik begime,tai pas vienus draugus,tai pas kitus biggrin.gif Vnz is baliaus i baliu biggrin.gif Mb tetos gimke,puskes dukros gimke,kitos dukros vaiko palankynos,vestuves,antra vestuviu diena,Mindaugo karunavimas biggrin.gif Vnz namo tik persirengt grizdavom biggrin.gif
Atsakyti

Labukas

O as jau orouoste,tuoj namo leksim.
Vestuves buvo labai fainis,kazin ar dar jada i tokias prabangias papulsiu bigsmile.gif
O siaip visas dienas beveik begime,tai pas vienus draugus,tai pas kitus biggrin.gifVnz is baliaus i baliu biggrin.gifMb tetos gimke,puskes dukros gimke,kitos dukros vaiko palankynos,vestuves,antra vestuviu diena,Mindaugo karunavimas biggrin.gifVnz namo tik persirengt grizdavom biggrin.gif

Smagiai viska pasventet  :clap: 

labas rytas 

Atsakyti