Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas  :) 

Na ką savaitgalis prašuoliavo,reik gryžti iš atostogų į realybę :) 

Giega,smagu skaityti įspūdžius apie viešnagę LT,jaučiasi iš Tavęs,kad laiką praleidot puikiai :clap: 

Almost,kaip Tavo savaitgalis?

Mickute7,klausiai kas per kinas tas 9D,tai ten gali patirti daug adrenalino,jauti viską,kraujas ant tavęs taškos,kėdė visa juda belenkaip :D  žiurkės laksto atsimuša į tavo kojas,nuuu man esant bailiukiai,buvo labaiii baisu :D 

*Voque*, kaip Tu laikaisi? Kaip sveikatėlė Tavo?

BigBang, ar dar daug ko trūksta Mažylės kraiteliui?

Mouette,kaip Tavo dienelės bėga? :) 

Gero ir lengvo pirmadienio :)​ 

Atsakyti

R.s o tai cia jau visai rimtas filmas  :B  pries kiek metu buvau 5 D, tai nepalyginsi aisku 

Atsakyti

Sveikos :) na ką, ir vėl savaitės pradžia, vėl lauksim savaitgalio :rolleyes: 

R's, ačiū viskas gerai :) 

smagios Jūsų mini atostogos :) ar dar planuojat aplankyti pajūrį šią vasarą? :mirksiukas: 

Atsakyti

Labas rytas :) 

R's - nelabai daug kas liko. Svarstom maudymui ar vonele ar tik gultuka toki pirkt, reik nosytei aspiratorium pasirupinti :) nepirkau jokiu buteliuku ir soskyciu, nezinau ar pirkt. Siaip sako kad nepirkt, jei planuoju pati maitint, na tipo nupirksiu po to jei prireiks... net nzn svarstau :) siaip jau beveik kaip ir viskas. Dar sau maitinimo lemeneles neturiu. Nu smulkmenos liko is tikruju :) 

Atsakyti

Sveikos  :) 

Tik pyst ir praėjo savaitgalis. Nu ką dabar - laukiam kito  :rolleyes:  :D 

Šeštadienį po sporto pailsėjau, MB tuo metu teises nuvažiavęs buvo keistis. Paskui nulėkėm apsipirkt maisto šiek tiek ir vakare pas draugus važiavom, šašlykus kepėm, pasibuvom, paplepėjom. O vakar tai tik maisto savaitei važiavom apsipirkti ir tiek tos veiklos.

Labai kažkaip nugarą persitempiau šeštadienį sportuodama, tai vakar taip skaudėjo, sunkiai ėjau, tūptis ar sėstis iš viso kančia buvo  :blink: Šiandien jau kiek geriau, bet vis tiek dar ne užtikrintai jaučiuos, tai MB sakė neit į sportą, nors norėčiau iš esmės. Ale geriau nerizikuot, nes paskui bus daugiau žalos dar, nei naudos..

Tėvai siuntinį įdėjo, tai šeštadienį MB pasiėmė - gavau knygas savo, kosmetiką, šakotį iš HBH įdėjo. Skanumėlis tikras  :wub:​ 

Atsakyti

as buvau iki pardes isejus pasivaikscioti, tai su kaimynka  plepedamos ir grizom. pasirodo  jau sekancioje laiptineje bobules apsneka, kad mane MB paliko  :D  o galvojau kad niekam nerupiu. viska tos senos pletkininkes mato . tai vat ir  loja beleka. Mb paskambinau - sakau - kodel tu mane palikai ?  tas nesupratau  :blink:  nu ka cia nesuprasti, jei kaimynkos plepa, tai reiskia jos jau viska zino 

Atsakyti

Almost - tik pyst :D net suprunkščiau  :hihihi: Dėl nugarytės - jokių sportų dabar kol nepraeis, nejuokauk  :4u:  Man kita savaite issius - atvaziuos mano lelytes rubeliai, merliukai, vezimukas  :wub: laukiu labai :) 

Mickute - oi tos pletku bobos, grys TB tai sakys - susitaikė  :hihihi: :D 

Saulyte už lango šviečia, nuotaika puiki, nors per savaite sugebejau visa kg užsiaugint :D bet dzin tos svarstykles  :D pusryčiauju dabar su kiaušiniene ir kavyte  :B​ 

Atsakyti

Aha- pyst ir yra  - pyst ir nera  :lol:  :lol:

 

Tai va sakau, pareiciau kad ir su pusbroliu, broli tai pazista, jau sakytu kita susirado  :P

 

pas mus oras irgi siandien lafa  :wub:​ 

Atsakyti

mickute - o tu kodel snd nedirbi?  :hmm:​ 

Atsakyti

mickute - o tu kodel snd nedirbi?  :hmm:​ 

a gal man atostogos jei ka  :flirt2:​ 

Atsakyti

pasirodo  jau sekancioje laiptineje bobules apsneka, kad mane MB paliko  :D 

Va va ir išaiškėjo tiesa :D

Oi tie žmonės, kaip kitiems įdomu kitų gyvenimai :hmm: 

Atsakyti

Va va ir išaiškėjo tiesa :D

Oi tie žmonės, kaip kitiems įdomu kitų gyvenimai :hmm: 

net nusibezdeti pasirodo negali  :lol:​ 

Atsakyti