Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas,labas rytas,labukas....hello,hi... :hi:  :bigsmile: 

Keletas dienų pertraukos nuo SM'o ir suprantu,kad Jūsų labai pasiilgstu  :oro_buckis: 

Pareinu pas Jus,nors po teisybei niekur ir nebuvau išėjusi :hmm:  :D 

Savaitgalis pradundėjo greitai,veiksmo buvo,veikti buvo ką :) 

Penktadienį važiavau Sūnėno pasiimti savaitgaliui,aplankėm Pusseserę su Šeimyna,pasikalbėjom,pasikavinom,Vaikai pażaidė. Tada namo parbildėjom jau vėlokai ir laikas buvo į lovas. Šeštadienį truputį namuose pasidarbavom,tada lavašų išsikepėm ant žarijų ir išvažiavom į parką,o ten lapų mūšis prasidėjo,Vaikai prieš mus :D  Smagu buvo :D 

Sekmadienis su nuotykiais ir naudingais darbais. Nuotykiai rytiniai,kad teko su policija pabendrauti ir nusibausti :D  Vežiau išankstaus ryto Sūnėną namo,nes reik į bažnyčią Jam,dėl komunijos. Ir pasukau ten kur negali,iki 9val ryto ten sukti negalima,bet kažkodėl šventai buvau įsitikinusi,kad tai draudžiama tik darbo dienom,bet pasirodo suklydau :D  Nu ką kaip sakoma nuo žioplumo vaistų nėra,tik pasėkmės :D  Nieko,buvo labai faini pareigūnai,kol laukiau eilės nusibausti,nes tokių kaip aš buvo daug :D  pakalbėjom žmoniškom temom,pasijuokėm,pareigūnas sako net ranka nekyla rašyti tokiam pozitiviam žmogui :D  Bet sakau būkim sąžiningi visų kitų atžvilgiu :D  gavau minimalią baudą 15€. palinkėjau geros dienos ir išvykau :D Pareigūnų komentaras,kuo daugiau tokių pažeidėjų,tuo mielesnis mūsų darbas būtų :D Na nuvežiau Sūnėną,tada gryžau ir su visa Šeima važiavom miško sodinti. Dukros klasioko Tėtis girininkas,tai suorganizavo,kad Vaikai turėtų mišką savo sodintą :wub:  Susirinko mūsų nedaug tik 5 Tėvai,iš jų mes 2 su Vyru ir 5 Vaikučiai,bet užtai pasodinom 1000 ąžuoliukų :wub:  Po to pasivaikščiojom po mišką,girininkas parodė objektų fainų,papasakojo. O tada laužas ir pietūs ant laužo. Laimingi ir Tėvai ir Vaikai :) 

Toks va mūsų savaitgalis :) 

Ši savaitė pilna darbų,gimtadienių ir kitokios veiklos,tai reikia raitoti rankoves ir su pilnu pilvu optimizmo ir energijos nugyventi šią savaitę :B​ 

Atsakyti

*Voque* Jūsų savaitgalis buvo tobulas :wub:  Bent mano akims ir širdžiai susiskaitė taip :)  Tikrai baltu pavydu supavydėjau :wub: 

Almost,kaip Tu praleidai savaitgalį? daug darbų laukia šią savaitę? :) 

Mickute7,Tau negalima duoti savaitgalių,Tu ilsėkis ilsėkis,o Ji maisto gamyba užsiima,šitiek prigaminti :D  :D  Mums čia visai savaitei būtų :D 

giega,kaip Jūsų savaitgalis,kaip pas Draugus sekėsi?

V-rine,baigėsi gimtadienių maratonas? :)  Ar bent kiek pailsėjai savaitgalį? :) 

BigBang,kaip Jūsų šeimynėlė laikosi? :) 

Mouette,reik eiti jau per kitus kanalus ieškoti :D  :D​ 

Atsakyti
LAbukas

Na Mickute neblogai savaitgali viena paplepejo biggrin.gif
Vogue,smagi ri tavo kelione 4u.gif
R's 4u.gif KAd daugiau nebauduotu 4u.gif PAs mus irgi yra keliu,autobusu liniju,kur tam tikrom valandom vaziuot negalima.Bet sekmad tas negalioja,kai kur visada negalima,vnz,buna parasyta prie zenklo..TAi va,vaziuojam sausio 1d,as vairuoju,MB liepia vaziuot per autobuso linija-sako,sventes,negalioja tas draudimas.NA pasake,as ir vaziuoju biggrin.gif Ir atejo bauda(pas mus iskart kameros nufotkina)..Dar MB bande gincytis(laiskais,nes cia irgi taip iprasta),bet taip ir pasake-nesvarbu sventes nesventes,kokios h parasytos,tada ir negalima.Vnz irgi susimokejom bauda biggrin.gif

Savaitgalis..Sestad nuvarem pas draugus.Jie gyvena netoli zuvies turgaus,tai vis nuperka mums kreveciu,tai vaziavom ju pasiimt biggrin.gif Vyno buteli simboliskai isgerem,kavos,torciuko ir namo biggrin.gif Ilgai nebuvom..
Sekmad is pat ryto islekem i isparduotuviu miesteli,iki ten vaziuot 1,40min..Nusipirkau Ted Bakerio suknele tokia truputi iseigine..Na vaziuosim i Kanarus,vestuviu metines,kur nors nueisim..NAuji ant nosies,bus progu apsirengt ja biggrin.gif Nors siaip realiai pirkau,kad pirkt biggrin.gif As ja senai nusiziurejus,bet vis pinigu pagailedavau,dabar turejom dar papildoma 20% nuolaida,bet vistiek 120£ sumokejau..
Nupirkom anukei UGG mirksiukas.gif Vaziuos i Lenkija sventem,tai nesusals mirksiukas.gif
MB nusipirko Allsains plona megztuka ir dzinsus.Megztukas grazus,bet dzinsai plesyti man nepatinka..NA bet vaidina jaunuoli,lai nesioja biggrin.gif
As dar Karen Milen ala odines tympas matavaus,bet kazkaip klynas raukslejos,nepatinka man taip..O ir toks jausmas,kad visada jas tampt i virsu reiks..O is tikro vaziavau pirkt tokios striukes,pavasari as ja nusiziurejus buvau..Tai va,pasigailejau,kad tada pavasari ir nenusipirkau biggrin.gif TAda potrumpe buvo 200£,o ilga 300..DAbar ta potrumpe 300,o ilga 400 blink.gif Nu ne,tiek uz striuke as nemokesiu biggrin.gif PAlauksiu KAlediniu nuolaidu biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos  :) 

Pirmadienis - smagiadienis, ane?  :D 

Pabaigiu butelį vandens ir lėksiu kavos darytis. Jau kaip noriu  :wub: 

Skaitau, kad visų savaitgalis puikus buvo. Liuks, taip ir reikia  :) 

Voque - smagu, kad gerai pailsėjot, pakeitėt aplinką. Tikrai reikia tokių savaitgalių  :wub: 

giega - netikim jokiais pirkiniais, kol nuotraukų nėra, bebebe :rolleyes:  :P  :D  :D 

R's - oj, nesmagu dėl baudos, bet mano vyras tai pasakytų "Nu esi išsižiojus, ką čia dabar"  :D  :D Gerai, kai pareigūnai smagūs pasitaikė - gali pabendraut, pajuokaut. Jie, žmonės, dirba savo darbą ir tiek. Tvarkingai viskas turi būti  :) 

mickute - aha, šeimininkute Tu mūsų, vis prigamini visko, pridarai. Tikrai ne prie reklamų su chemijom Tau dirbt eit, o į virtuvę furšetus, banketus ruošt  :wub:  :) 

BigBang, V-Rine - kaip jūsų savaitgalis praėjo?  :) 

Aš penktadienį po sporto grįžau namo, pavalgėm ir ėjom ilsėtis. Tiek buvau išvargus, visą energiją išsportavus  :D 

Šeštadienį po pusryčių nuvažiavom į miestą, pasitikrinau akis, užsisakiau naujus stiklus savo akinių rėmams. Vis rinkausi rinkausi rėmus, nes įmonė kartą per penkis metus kompensuoja tam tikrą sumą. Bet man patikę buvo labai brangūs, tai nusprendžiau tiesiog pasikeisti stiklus savo akiniams  :) 

Paskui nuėjom papietaut, tada nuvažiavom į botanikos sodą. Pasivaikščiojom, pasigrožėjom gamta, pakvėpavom grynu oru ir grįžom namo. Pabaigiau skaityt knygą, kol MB pasnaudė. Tada išvažiavom maisto apsipirkti. Grįžę namo pasidarėm valgyt ir ėjom serialą žiūrėt.

Vakar tinginiavom praktiškai. Žiūrėjom serialą, paskui nuvažiavom į kino teatrą filmo pažiūrėt, tada dar parduotuvėj kelis pamirštus produktus pasiėmėm. Pasivažinėjom po parką, stebėjom elnius  :wub: Paskui grįžę namo toliau žiūrėjom serialą, pasidarėm vakarienę ir vėl ėjom žiūrėt serialo  :D Labai užkabino, tai vis ir žiūrim  :) 

Šiandien darbe anksčiau buvau, nes turėsiu anksčiau išeit. Lėksiu su vyru ir jo kolegom į slidinėjimo pamokas dirbtinės trąsos mokykloj  :) Čia yra netoli miesto, tai organizuoja renginį šiokį tokį, leido ir mane pasiimt  :D Jau taip noriu, labai man patiko, esu buvus du kartus  :wub: Pasibūsim, pasižmonėsim ten, grįžę iškart lovon  :D Rytoj turbūt sunki diena bus, nu bet ką dabar  :) 

Ai dar vesiu šiandien mokymus, dar šiokių tokių darbų turiu su dokumentais. Bet viskas normaliai  :D 

Daugiau neturiu ką ir papasakot, tai visoms puikaus pirmadienio ir skanios kavos  :4u: 

Atsakyti

Nu ką kaip sakoma nuo žioplumo vaistų nėra,tik pasėkmės :D 

Dukros klasioko Tėtis girininkas,tai suorganizavo,kad Vaikai turėtų mišką savo sodintą :wub:  

Ši savaitė pilna darbų,gimtadienių ir kitokios veiklos,tai reikia raitoti rankoves ir su pilnu pilvu optimizmo ir energijos nugyventi šią savaitę :B​ 

Na visko pasitaiko, kitą kartą būsi atidesnė :B svarbu, kad pareigūnai geranoriški ir, kad bauda simbolinė :) 

Kaip nerealiai :bigsmile: ir vaikams įsivaizduoju kokia puiki patirtis, ypač tas faktas, kad savo, kad jų pačių :bigsmile: 

Daug gimtadienių nusimato? :mirksiukas: 

Na vaziuosim i Kanarus,vestuviu metines,kur nors nueisim..

Kada primink Jūsų metinės? ilgam atostogausit? :mirksiukas: 

Šiandien darbe anksčiau buvau, nes turėsiu anksčiau išeit. Lėksiu su vyru ir jo kolegom į slidinėjimo pamokas dirbtinės trąsos mokykloj  :) Čia yra netoli miesto, tai organizuoja renginį šiokį tokį, leido ir mane pasiimt  :D 

Super! planuojat galbūt kada atostogas į kokius kalnus? :mirksiukas: MB labai nori, bet aš visiškai ne extrymo žmogus, nemėgstu jokių slidinėjimų ir pan, tai organizuotis teks be manęs, o su kokiu draugu ar broliu :ax: 

Jau taip pila pas mus nuo pačio ryto šiandien, jau taip apsiniaukę, kad norisi jaukiai įsitaisyti su knyga, pledu ir tiesiog tingėti :) manau vakaras toks ir nusimato :rolleyes:​ 

Atsakyti

Super! planuojat galbūt kada atostogas į kokius kalnus? :mirksiukas: MB labai nori, bet aš visiškai ne extrymo žmogus, nemėgstu jokių slidinėjimų ir pan, tai organizuotis teks be manęs, o su kokiu draugu ar broliu :ax:

Jau taip pila pas mus nuo pačio ryto šiandien, jau taip apsiniaukę, kad norisi jaukiai įsitaisyti su knyga, pledu ir tiesiog tingėti :) manau vakaras toks ir nusimato :rolleyes:​ 

Oj nežinau tikrai.. Vyras norėtų, man irgi visai smagu, tai bus matyt. Jokių konkrečių planų kol kas neturim - užtenka jau rimtos kelionės kitiems metams ir minčių smulkioms kelioms. Bet nežinia, kaip viskas pasisuks  :) Man šiaip smagu labai būtų pabandyt su snieglente palėkiot, bet bus matyt, kuo čia baigsis  :rolleyes: 

Pas mus oras puikus, saulėta, giedra, tik šalta labai. Vos 12 laipsnių rašo dabar  :blink:  :unsure: Artėja artėja žiema tikrai  :D​ 

Atsakyti
Taigis sveikos smile.gif
pas mus nuo pietų lyyyja..ir taip negera atrodo...
taigis dvigubus gimtadienius atlaikiau. Viskas gerai, gyva sveika, ir pailsėt suspėjau smile.gif net sekmadienį žemės ūkį kultivavau- kardelius išsiroviau ir obuolius dar kelis nuskyniau (na ne kelis o dvi dėžutes). Taigis gyva ir sveika.
Tik va pasakyt ką įdomaus nelabai turiu smile.gif
šventėm penktadienį ir šeštadienį, svečiai pasidalio taip netyčia. Kai vyrui gerti per du vakarus tai nelabai laimingas buvo, bet sakau tai kuu dabar, tavo gimkė tai ir gerk dabar smile.gif
Atsakyti

Tavo gimkė, tai ir gerk dabar :D  :D  :D užskaitau :D 

Atsakyti

Mickute, tai kas antrą sekmadienį dirba? sunku suprasti kas užrašyta jų kalba :rolleyes:

Šiandien šildymą turi įjungti, tai aš jau laukiu, nes man nejauku namuose ir vėsu tikrai :B

spalio menesi tai zinau, kd pardsuotuves dirbo pirma ir paskutini sekmadieni. taip idomiai ten pas juos

Pas mus jau nuo sestadienio ijunge sildyma, nors kaimynas kaip visada nenuorino, senukas vienas gyvena, net nemate, kad jau sildymas ijungtas, tai jau sekmadieni MB nuvariau pas ta kaimyna, nes  vis  tiek moket mokesim, tai lai geriau jau buna silta

Atsakyti
Vogue,musu metines lapkricio 14, i Tenerife varom savaitei ,lapkricio 9 biggrin.gif

Almost,kompo pele taip normaliai ir neveikia,nereaguoja desinysis klavisas,tai negaliu nieko nukopinti..
Suknele tenerifej pamatysit,o mbrubai gal nelabai ir idomu biggrin.gif be to irgi vesis i Tenerife biggrin.gif Anukes ugg sidabriniai su kutosiukais biggrin.gif
Atsakyti

Na ir kaip pirmadienio vakaras? :) ką nuveikėt po darbų? :mirksiukas: 

Aš draugės sulaukiau svečiuose, pagaminau salotas su lašiša, paplepėjom, lauktuvių truputį buvau nupirkusi lenkiškų :ax: o vakarojau virtuvėje, gaminau sau maistą, SB sriubą viriau, vonioj parelaksavau ir dabar jau pataluos guliu :) 

Atsakyti

Labas rytelis

vakar grizus dar balandeliu prisimarmulinau, nors kazkiek ir tingejau, bet siandien gali buti jau darbu ir namo teks nestis. o dar drauge atvarius, tai reikai kazkaip istaikyt arba siandien arba ketvirtadieni susitikti., o ryt tai teatras laukia. vienu zodziu dienos tokios  kaip  ir uzimtos. tai del to vakar prisigaminau, bus kelioms dienoms, nes tikrai nebus dabar jau kada vakare gaminti kazka

Atsakyti