Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Irgi greit i virtuve,isviriau makaronu ala Carbonara 

Mano mėgstamiausias makaronų patiekalas  :wub:  :wub: Italijoj kai buvom, tai, atrodo, galėjau tą carbonarą ryt ir ryt. Nuostabaus skonio ji ten :wub: 

Voque   o tai  dar Palangoje nebuvo LIDL ?  :hmm: 

Nebuvo nebuvo, ir aš žinau  :D Labai smagu, kad pastatė, nes matau, kaip Palanga plečiasi, kaip vis daugiau žmonių įsikuria ten, būstus įsigyja. Tikrai reikia tokių parduotuvių miestelėnams  :) 

Na rytai pas mus irgi nesilti jau - kieme  masinoje rode+7, o prie darbo tik +2.5 . ten salia Neris, laukai, miskai , tai kad visada salciau. Nors kaip sinoptikai zada kad siandien paskutine tokia grazi diena, kad jau ryt ir lietaus sulauksim, kad pagaliau prasides tikras lietuviskas ruduo  :B

Tuoj, žiūrėk, snigt pradės iškart po karščių - bus tiesiai į žiemą be rudens  :D  :D 

KAip cia vakarai nieko nebebuna?

Mano vakarai tai dabar vis su kokiais reikalais. Arba sportas, arba pramogos  :) Namo grįžti, tai buitis. O ir šiaip po dienos prie kompiuterio praleistos tikrai nebesinori dar ir namie akis varvint  :D 

R.s jau praejo tylejimo sezonas ?  :P​ 

Aha, R's ilgiausių postų tikrai trūksta, iškart gali pastebėt, kad nekalbadieniai užėjo  :unsure:  :4u: 

Labas rytas :) atsikėliau anksti, jau ir pasportavau, susiruošiau, po truputį judėsim :rolleyes:

Visoms smagaus, gero savaitgalio :mirksiukas:

Puikaus jums savaitgalio, pailsėkit  :4u: 

Vogue,gerio kelio jums. TAi galima i tema grizt tik pirmadieni. Vogue keliauja,R's nekalbadieniai,Bigbang ir taip retai pasirodo,Almost irgi savaitgaliais cia nebuna,V-rine irgi pritilus.Liekam mes su Mickute.Tik as galiu irgi ilgai dirbt,teks Mickutei vel vienai sneketis 

Aha, savaitgalį jau kažin ar pasirodysiu  :D Susitiksim visos pirmadienį reiškia  :D  :D 

Labas rytas su kava  :4u: 

Papusryčiavau, pasilikau kavos šiek tiek, galiu prisiduot.

Vakar po darbo paplepėjau su treneriu savo, pabendravom, aptarėm savaitę. Tada persirengus nuėjau į vyninę, susitikau su kolegom. Degustacijoj viso dalyvavo 30 žmonių (12 iš mūsų įmonės). Tai smagiai labai pasibuvom, ragavom ispaniškus vynus  :) Įdomu buvo, bet tikrai ne visi vynai patiko (davė Cava, du baltus ir keturis raudonus vynus). Skaniausia man, aišku, Cava - aš raudono apskritai nesu mėgėja  :) Nors vienas labai sudomino raudonas, šitas va https://greenmanwines.ie/shop/4kilos_12volts/ :) Vakarienei davė ėrienos suktinuką su kuskusu, grilintu baklažanu, taztziki padažu ir kažkokiu kremu. Kremo tai nevalgiau, ėriena buvo sausoka, šiek tiek perkepta. Bet iš esmės man, kaip nevalgiusiai pietų vakar, gerai suėjo  :D  :D Gana anksti baigėsi (prasidėjo 19val, baigėsi apie 21.30). Tai grįžau namo ir ėjau miegot, nes pavargus labai buvau  :) 

Šiandien po darbo lekiu sportuot, dvigubą treniruotę turėsiu. Vyras parsiveš namo, nes nevairavau pati šiandien. Pasigaminsim raugintų kopūstų sriubos ir viskas - pagaliau bus savaitgalis  :wub:  :D 

Tokios mano naujienos, skanios visoms kavos ir puikios dienos  :4u: 

Atsakyti

Aš esu buvusi vyno degustacijoj taip pat, bet dar nebuvau jo didelė megėja, tai kažkaip ir įspūdžiai buvo ne wow, tai kažkur prieš 6 metus😊 dabar, kai labai mėgstu, tai visai norėčiau paragauti, paklausyti su kuo derinti ir šiaip faina pramoga man atrodo😊

Dėl Lidl’o, tai esam atsirinkę ką pirkti ten, tarkim riešutai, žuvies kokybė man patinka, kartais vaisiai/daržovės, o šiaip vienoj parduotuvėj perkam viena, kitoj kita☺

Atsakyti

Labas rytas :) 

o va ta drauge  kaip tik kazkur pakeliui i LT  :ax:  tai kad savaitgaliui kol kas neplanuoju.  jei padruske gris, tai bandysim kuria diena susitikti, aisku tai ji  atvarys pas mane i svecius, juk ir Pukio bus pasiilgus.. tai kol kas nieko konkretaus neplanuoju. MB sestadieni turi kita darbeli, tai jei  isvaziuos, galesiu ramiai pasitvarkyti namie, juk MB mama neuzilgo atvaziuos pas mus pasibuti, tai turiu namus susitvarkyti  :lol: va jau siandien skalbiasi dienines uzuolaidos, ryt naktines praskalbsiu, reikia spintoje jai vietos padaryti.  o tai  atsiveza savo daikteliu, juk pasisveciuos pas mus iki kokio sausio men

Oi kaip greit ir vėl ji pas jus. Kaip greit metai bėga  :unsure: 

o aš vakar atidirbau, vakare dar simsus isijungiau pazaist :D kazkaip drauge darbe primine, tai taip uzsimaniau :D tai visa valanda is gyvenimo iskrito :D siandien vos atsikelt sugebejau, taip miego noriu :D na bet pati kalta :) ale dzin is tikro, penktadienis :) 

verdu kiausinuku su desrelem pusryciams - maziuke labai desreles kerta. Mesaede :D ir varske

kibirais galetu valgyt :) 

Voque - geros keliones jums  :4u: kaina pabai gera sakyciau uz kelione :) 

Atsakyti

Aš esu buvusi vyno degustacijoj taip pat, bet dar nebuvau jo didelė megėja, tai kažkaip ir įspūdžiai buvo ne wow, tai kažkur prieš 6 metus😊 dabar, kai labai mėgstu, tai visai norėčiau paragauti, paklausyti su kuo derinti ir šiaip faina pramoga man atrodo😊

Dėl Lidl’o, tai esam atsirinkę ką pirkti ten, tarkim riešutai, žuvies kokybė man patinka, kartais vaisiai/daržovės, o šiaip vienoj parduotuvėj perkam viena, kitoj kita☺

Mano čia pirmas kartas buvo, tai tikrai visai patiko. Tik tiek, kad būtent tie ragauti vynai nelabai sužavėjo visi ir tiek, bet gi natūralu, kai tiek visokiausių vyno rūšių ant svieto  :D 

Mes irgi Lidl perkam šį bei tą. Pomidorų pastą, konservuotus pomidorus, vyrui sumušiniams dešros, dešrelių, sulčių, šaldytų kapotų laiškinių česnakų, vaisių, daržovių, batono vyras ten pasiima  :D Kadangi mums ir Lidl, ir Tesco viena šalia kitos, tai į abi užsukam pasižvalgyt ir apsipirkt  :) 

verdu kiausinuku su desrelem pusryciams - maziuke labai desreles kerta. Mesaede :D ir varske kibirais galetu valgyt :)

Aš vakar pusryčiams turėjau daugiau baltymų valgyt, nes vakarienei visus angliavandenius susirinkau. Tai žodžiu išsiviriau tris kiaušinius nu ir suritinau juos. Man paskui net akių obuoliuose stovėjo tie kiaušiniai jėzus marija, nebenoriu ir pagalvot apie virtus juos kurį laiką  :D  :D  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Labas rytas :) atsikėliau anksti, jau ir pasportavau, susiruošiau, po truputį judėsim :rolleyes:

Visoms smagaus, gero savaitgalio :mirksiukas:

Geros tau keliones  :4u:​ 

Atsakyti

LAbukas

Vogue,gerio kelio jums 4u.gif4u.gifTAi galima i tema grizt tik pirmadieni biggrin.gifbiggrin.gifVogue keliauja,R's nekalbadieniai,Bigbang ir taip retai pasirodo,Almost irgi savaitgaliais cia nebuna,V-rine irgi pritilus.Liekam mes su Mickute.Tik as galiu irgi ilgai dirbt,teks Mickutei vel vienai sneketis biggrin.gif

I LIDLa einu retokai..Jis man niekur nepakeliui,turiu specialiia vaziuot.O kadangi ten vistiek negaunu visko ko man reikia,vistiek turiu dar eit i kitas parduotuves,tai ir vaziuoju iskart i didziuosius prekybcentrius..KAtinas lidlinio maisto needa,duoniuku,kuriuos mes valgom,LIDLe nera.VA jau vien del situ dvieju as vistiek turiu eit i kita parduotuve...O kad koki pomidora keliom piskem pigiau nupirksiu...

nieko naujo, kad viena snekuosi. jus ipratot.  o va kiti gal ir pagalvotu kad man  :fool:  :tease: Va reiks ir man gal savaitgaliui pasiplauti, tai galesiu ir as  rasyti romanus kaip Almost uz visa savaitgali  :lol:  :lol:  :lol: 

Ir as kazkaip daznai su LIDL nedraugauju, nebent  kartais pakeliui is darbo   uzvaziuojam, bet tokiu laiku prie Muravos dabar ten kamsciai, ypac tuos naujus sviesoforus ijunge, tai  nesinori ten sukinetis, tik tiesiai namo. tai pakeliui  kitame PC apsiperkam. ir jau savaitgaliais ka apeinu peskomis aplink namus. iki LIDL kaip ir ner labai toli, bet su tasemis nenoriu namo kulniuoti, o del to Giegos pomidoro   :hmm:​ tai gal ir apseisiu  :irnesakyk: 

Atsakyti

Labas rytas :)

Oi kaip greit ir vėl ji pas jus. Kaip greit metai bėga  :unsure:

 

o aš vakar atidirbau, vakare dar simsus isijungiau pazaist :D kazkaip drauge darbe primine, tai taip uzsimaniau :D tai visa valanda is gyvenimo iskrito :D siandien vos atsikelt sugebejau, taip miego noriu :D na bet pati kalta :) ale dzin is tikro, penktadienis :)

verdu kiausinuku su desrelem pusryciams - maziuke labai desreles kerta. Mesaede :D ir varske

kibirais galetu valgyt :)

 

Voque - geros keliones jums  :4u: kaina pabai gera sakyciau uz kelione :)

tai kad nelabai. tai as pernai pas ja  ( Pukio seimininke )  spali buvau, o ji  tik geguzes menesi praeitu metu buvo. tai kad metus jau nesimatem. cia pavasari jos drauge irgi  is Tetfordo buvo atvykus

Saunuole mazyle, jei mesos nori.  uztenka tu kosiu, greiciau uzaugs. O Simpsonu net nesu zaidus. is viso pagalvojau, kad nepamenu kada koki kompiuterini zaidima bezaidziau  :hmm:

Kaip tau darbas ? patenkinta ? nepervargsti ? suspeji viska suderinti ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 19 spalio 2018 - 16:17

Aš vakar pusryčiams turėjau daugiau baltymų valgyt, nes vakarienei visus angliavandenius susirinkau. Tai žodžiu išsiviriau tris kiaušinius nu ir suritinau juos. Man paskui net akių obuoliuose stovėjo tie kiaušiniai jėzus marija, nebenoriu ir pagalvot apie virtus juos kurį laiką  :D  :D  :D  :D  :D​ 

As vakar su silke pafarsiravau kiausinius, o siandien grizus is darbo, kadangi vel viena, MB  vel isvare  padirbeti, tingiu ka daryti, tai issiviriau skystu kiausiniu  :P  as su kiausais ilgai pragyvenciau  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Aš esu buvusi vyno degustacijoj taip pat, bet dar nebuvau jo didelė megėja, tai kažkaip ir įspūdžiai buvo ne wow, tai kažkur prieš 6 metus😊 dabar, kai labai mėgstu, tai visai norėčiau paragauti, paklausyti su kuo derinti ir šiaip faina pramoga man atrodo😊

Dėl Lidl’o, tai esam atsirinkę ką pirkti ten, tarkim riešutai, žuvies kokybė man patinka, kartais vaisiai/daržovės, o šiaip vienoj parduotuvėj perkam viena, kitoj kita☺

turbut  kokiose 3-se vyno degustacijos buvom, ai dar kazkada Turkijoje, ten be sito  turbut neapseinama kiekvienam turistui  :D .idomu as pasiklausyti ka zinovai  pasakoja. bet as nesu vyno nei megeja, nei zinove. su  viena padruske susitikusios tai  kokio raudono vynelio pagurksnojam.

as dar tik po biskeli atsirinkineju  LIDL prekes. taip , randu kas man  tinka ir patinka. bet kai retai uzsuki, tai kazka ir kitur prisiperki. reiktu kada vienai atvaizuoti vakare i LIDL ir ramiai pasivaikscioti, o tai kai su MB vaziuoji  :B  ai ne tas, jis greit apeina, o man ten apeit visa parde,  apciupinet, apziuret viska reikia laiko, o ne kai kazkas uz nugaros stovi ir  laukia

Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2018 10 19, 09:11)
maziuke labai desreles kerta. Mesaede biggrin.gif i


Musu irgi viska valgo.Desrele irgi kirtsu,bet dar negavo biggrin.gif Valgo vistiena,triusiena,jautiena su darzovem,koses ivairias..Pienuka tik nakti geria,diena sunkiai ikisi..

Simsus kazkada bandziau,bet visiskai neprilipo biggrin.gif Geriau jau kortas padeliosiu biggrin.gif

QUOTE(mickute7 @ 2018 10 19, 15:25)
Turkijoje, ten be sito  turbut neapseinama kiekvienam turistui  :

g.gif mes Turkijoj nebuvom vyno degustacijoj g.gif
Tik Sardinijoj buvom seimyniniam vyno fabrikely.Ten vynuogynai,statines vyno.Bet kazkokios degustacijos irgi nebuvo.NA dave paragaut poros rusiu vyno,ta prasme kuri pirkt siule ir tiek.
Ir Prancuzijoj,kai vaziuojam i vynu sandelius,tai vienam yra toks kambariukas,sustatyti buteliai,taures ir gali ragaut kiek nori biggrin.gif KAs labiausiai patinka,kad taures tikros-stiklines bigsmile.gif Nes cia UK tai gautum vienkartini puodeli biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytelis  :4u:​ 

Atsakyti
LAbukas

Sakiau,kad tik mes su Mickute busim biggrin.gif

As is pat ryto islekiau kavos su drauge gert mirksiukas.gif PAskui ji savais,as savais reikalais.Reikia i darba kokiu keduku,bet ka matavaus,tai arba nepatogu,arba nebuvo dydziu.
Grizus prikepiau zemaiciu blynu,isviriau burokeliu sriubos mirksiukas.gif SUgrebiau lapus kieme,nors nei vieno medzio neturiu,is kaimynu prikrenta..DAbar planuoju greit masina issiplaut,tuoj MB is darbo gris,vaziuosim i svecius mirksiukas.gif
Atsakyti