Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytelis :) 

Vakar diena greitai prabėgo,nes veiklos buvo iki kaklo,na darbų buvo :)  Šiande laisvesnė diena nusimato,lyg... :hmm:  :D 

Mane jau kažkaip "kutena" Kalėdinė nuotaika,labai norisi to ramaus susėdimo prie kūčių stalo su artimaisiais :wub: 

Reik organizuoti jau dovanėles :) 

Almost,primink kiek kartų dabar sporto turėsi per savaitę? :)  Kaip slidinėjimo pamoka? :bigsmile: 

*Voque* smagus vakaras su Drauge :wub:  O ar po pledu palindusi buvai su knyga? :) 

Dėl gimtadienių klausei,tai du. Vienad ketvirtadienį,kitas penktadienį. Čia Vaikų gimtadieniai,bet smagumas tame,kad mes Visos Draugės susitinkam :wub: 

Mickute7,į kokį spektaklį eisite? :) 

giega,uhu tuoj atostogos,jeee :wub:  Kaip darbe reikalai,kaip nauji skaneriai?

V-rine,o ką dabar veiksi kaip gimtadienių maratonas baigėsi? :D 

BigBang,labas :)​ 

Atsakyti

Labas rytas, mielos damos :4u: lietingas antradienio rytas, aš su sloga, tai visiškai jokio smagumo :B 

Giega, faina kaip, atostogos jau greit, o dar tokia proga :bigsmile: 

Mickute, pamenu, kad pirkai bilietus į spektaklį, tik primink į kokį? :mirksiukas: 

R’s, oi daug pas Jus įvairių progų, susitikimų, smagu labai, ypač, kai turite tikrų draugų :wub: 

Na, o atsakant į Tavo klausimą, tai nebuvo vakar laiko knygai, greit pralekė vakaras :ax: 

Almost, kaip Tu praleidai vakarą po darbų? šiandien daug veiklos? :mirksiukas: 

V-rine, kokie Tavo planai? :mirksiukas: 

BigBang, kaip Tu? kaip sveikata? :hmm: 

Atsakyti
labukas

Kai atostogas uzsakinejom,apie proga nepagalvojom biggrin.gif

Vakar pakeite skaneriu laikiklius,bet siandien dar senus duoda biggrin.gif taigi nuses jie darbo nepanaigus biggrin.gif
Atsakyti

šventėm penktadienį ir šeštadienį, svečiai pasidalio taip netyčia. Kai vyrui gerti per du vakarus tai nelabai laimingas buvo, bet sakau tai kuu dabar, tavo gimkė tai ir gerk dabar

:D Nu grynai vargšelis, gert privertei  :D 

A jau tvarko elektrą sode, ar numojo ranka?  :D 

Pas mus jau nuo sestadienio ijunge sildyma, nors kaimynas kaip visada nenuorino, senukas vienas gyvena, net nemate, kad jau sildymas ijungtas, tai jau sekmadieni MB nuvariau pas ta kaimyna, nes  vis  tiek moket mokesim, tai lai geriau jau buna silta

Nu ir teisingai - lauksit lauksit, tai ir Kalėdų taip sulauksit, kol susigalvos nuorinti. Mane labai erzindavo, kai seniau tekdavo aiškintis, kas pas ką nenuorinta  :unsure: Dabar radiatoriai elektriniai, nereik sukt galvos dėl nieko  :D 

Almost,kompo pele taip normaliai ir neveikia,nereaguoja desinysis klavisas,tai negaliu nieko nukopinti..
Suknele tenerifej pamatysit,o mbrubai gal nelabai ir idomu. be to irgi vesis i Tenerife. Anukes ugg sidabriniai su kutosiukais

Jo jo jo, kaip čia sakoma mūsuose excuses excuses excuses  :rolleyes:  :D  :D 

Aš draugės sulaukiau svečiuose, pagaminau salotas su lašiša, paplepėjom, lauktuvių truputį buvau nupirkusi lenkiškų :ax: o vakarojau virtuvėje, gaminau sau maistą, SB sriubą viriau, vonioj parelaksavau ir dabar jau pataluos guliu :)

Aš vakar nusipirkau salotų pas mus čia populiarioj tinklinėj sveikuoliškoj užkandinėj. Galvoju nu jau kad kaposiu po darbo, viską. Mhm, viskas baigėsi pica ir vynu prieš slidinėjimą  :rolleyes:  :D  :D  :D 

Mane jau kažkaip "kutena" Kalėdinė nuotaika,labai norisi to ramaus susėdimo prie kūčių stalo su artimaisiais :wub:

Reik organizuoti jau dovanėles :)

Almost,primink kiek kartų dabar sporto turėsi per savaitę? :)  Kaip slidinėjimo pamoka? :bigsmile:

Aha, mane irgi  :) Mes jau ir dovanas pirkti pradėjom - anytai su partneriu jau nupirkom, mano tėvams ir broliui liepiau susigalvot, ko nori. Vyro močiutei jau irgi lėksiu pirkti šiandien po susitikimo, vyro broliui su žmona turime idėją irgi.

Tuo pačiu norėjau paklaust, ar šįmet čia temoje keisimės atvirukais / dovanėlėm, ar nebus norinčių?  :) 

Programą turiu trims dienoms savaitėje ir tada ketvirta bus bokso treniruotė  :) Tai kartais sportuot gaunasi tris dienas (bet vieną dieną dviguba treniruotė), kartais visas keturias. Šią savaitę gausis keturias dienas, bet iš programos šiandien darysiu dvigubą treniruotę, nes vakar slidinėjau, tai tikras sportas buvo  :) 

Slidinėjimas puikiai praėjo. Labai labai patiko man, taip patiko, kad po 2sav bandysim lėkt vieną dieną su snieglentėm pasimokyti, o kitą dieną vėl slidinėti  :) 

Labas rytas, mielos damos :4u: lietingas antradienio rytas, aš su sloga, tai visiškai jokio smagumo :B

Almost, kaip Tu praleidai vakarą po darbų? šiandien daug veiklos? :mirksiukas:

Sveikatos Tau, neįsisirk, saugok save  :4u: 

Lėkiau su vyru ir jo kolegom slidinėt, tai puikiai viskas praėjo  :wub: 

Nuvirtau kartą, įsitaisiau didžiulę mėlynę ant kairės kojos kelio šone viduj, nu bet labai smagu buvo vis tiek  :D  :D Priskanavom picų, vyno, smagiai praleidom kelias valandas. Grįžę dar pažiūrėjom "Making a murderer" ir ėjom miegot. Šiandien puikiai pailsėjus esu, geros nuotaikos, viskas super  :wub: 

Turėsiu susirinkimą ir reikės eiti gal pasipraktikuoti mokymą pravesti, nes jau kitą savaitę turėsiu vesti visiems  :) Tai veiklos turiu, bet gana minimalios  :) 

Labas rytas su litru kavos  :D 

Tai apie vakarykštę dieną jau papasakojau. 

Šiandien po darbo eisiu pasportuot - turiu dvigubą treniruotę (cardio ir viršutinės kūno dalies). Ir laukiu, ir žinau, kad bus sunku  :D Paskui grįžus namo vakarienę pasigaminsiu (vyras vištienos troškinio nori, aš sau sriubos pasidarysiu) ir eisim ilsėtis. 

Rytoj nuo sporto laisvadienis, tai kažką skanaus pagamint galvoju, palepint vyrą  :rolleyes: 

Ai, Voque - gal aktualu, Knygų klube visoms naujoms knygoms mažiausiai 40% nuolaida. Aš jau nučiupau keturias norėtas šįryt  :yahoo:  :D 

Gražios dienos ir skanios kavos, damos  :4u: 

Atsakyti

Striptizo erelius ziuresim  :ax:​ 

Atsakyti

Vakaras labas Damos :) 

Dėl dovanėlių keitimosi temoje,aš UŽ !!! :)  Pernai buvo smagu ir gauta dovanėlė džiugina iki šiol :wub: 

Almost,niu fainai,kad vakar šauniai paslidinėjote! Kokių knygų pirkai? :bigsmile: 

*Voque* kaip Tavo vakaras einasi? Sveikatos Tau! 

Mickute7,buvau aš tam spektaklį,fainas,linksmas ir kaip išsivaizdavau pagal pavadinimą bus oi,bet nieko panašaus nebuvo :D 

Giega,kaip Tavo darbo diena? :) 

Atsakyti

Oi kokia greita šiandien diena, neseniai tik grįžau, tai tiesiai į virtuvę, labai išalkusi buvau :) su mamuku iki daktarų buvau išlėkusi, dar po to sugalvojom į kelias parduotuves, tai va ir pusdienio nėra :rolleyes: dabar darbuosiuos, pasitaisiau arbatos su pienu, tai vakaras nusimato toks, visiškai neįpatingas :rolleyes: 

Oras baisumas, tikrai labai vėjuota, niūru, šalta ir lietinga :ax: 

Almost, ačiū! reikės vėliau pasidairyti knygų :mirksiukas: kokias Tu šįkart išsirinkai?

Dėl atvirukų/dovanų aš būčiau už :bigsmile: 

Atsakyti

Striptizo erelius ziuresim  :ax: 

Gero spektaklio! :mirksiukas: 

Atsakyti
na ka,beveik po darbo biggrin.gif uzstate man masina,negaliu isvaziuot..

Diena polengve,skanerius naujys vis del to gavom. Reikia iprast.. mano nagai per ilgi tiems lieciantiems ekranams biggrin.gif Minusu daugiau radau nei pliusu biggrin.gif

dovanelem keistis as sutinku mirksiukas.gif Kitiems dar neperku ir net nemastau ka biggrin.gif
Atsakyti

Aš truputį mąstau apie dovanas, bet jokių konkrečių idėjų pokolkas neturiu :) 

Atsakyti

Gero spektaklio! :mirksiukas:

:wub:  dekui

del dovanu as irgi  UZ  :clap_1: 

ale man jau per silta namie  :ax:  deki  mazesni issitraukiau, langus prasidariau  :lol:  va tik batus jau  kitus issitraukiau, nes kazkaip su medziaginiais per lietu nelabai  :B  bet toks  tikras ruduo, lietus savo daro, ir temsta greiciau, ir lapu jau ant medziu maziau

Atsakyti

Aš truputį mąstau apie dovanas, bet jokių konkrečių idėjų pokolkas neturiu :)

AS ir jau mastau ir net keliems turiu specialiai nupirkus

Atsakyti