Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

LAbukas


QUOTE(mickute7 @ 2019 05 24, 04:27)
<p>Labas rytas </p><p></p><p>Vesesnis  penktadienio rytelis </p>



Ne,nepilnatis,vaziavau nakti,maciau menuli biggrin.gif Vnz guliau ant sofos,palikau TV ijungta ir pati pabudau apie 1h biggrin.gif nuvariau i naktini mesos turgu mirksiukas.gif uz 100sv nupirkau 10kg krutineles,10kg nukaulintu slauneliu,6kg jautienos farso ir virs 1kg jautienos gabaliuku mirksiukas.gif
O koks judejimas centre bigsmile.gif Ar diena ar naktis,veiksmas ten nenustoja bigsmile.gif chikinines(na kur visokius keptus visciukus su bulvytem pardavineja) pilnos net 2h nakties biggrin.gif biggrin.gif

Verkiant reikia dazyt plaukus,o dazu neturiu...Bet jei dabar issiplausiu galva,tai paskui tingesiu dazyt biggrin.gif JAuciu desiu kepuriuka ant galvos ir taip eisiu biggrin.gif
Atsakyti

Labukas :) vaje kaip sunkiai šįryt kėliausi, akių praplėšti negalėjau :rolleyes: lėkiau dar iki soliariumo ryte, į Lidl greit, tai grįžau su krepšiu daržovių :rolleyes: 

Giega, oho kiek gardumų pripirkai, užteksit ilgam :) ar skaičiavot kada kiek susitaupo? 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2019 05 24, 09:49)
Giega</strong>, oho kiek gardumų pripirkai, užteksit ilgam smile.gif ar skaičiavot kada kiek susitaupo? </p>

NA koki 50sv tikrai sutaupau mirksiukas.gif Turguj krutinele po 4 su kapeikom,o parduotuvej apie 6sv..Farsas irgi panasiai mirksiukas.gif
Buciau gulus i lova,tikrai buciau nesikelus biggrin.gif Bet va grizus ilgiau pamiegojau ir visai gerai jauciuosi mirksiukas.gif
Varysiu veliau ir as iki vietinio centriuko mirksiukas.gif DArzoves ir pas mus baiginejas..Tik as ne i LIDLa,nors ten gal ir pigiau biski,bet i kita maistine uzleksiu-uz tai,kad ten apsipirksiu,man nereiks uz aikstele moket biggrin.gif
Atsakyti

Labas :)

Aš mirkstu vonioj, po to į miestą važiuosim pinigų pakeisti :) dar liko 1 naktis šituose namuose :) ryt jau vėlai vakare apie 11 būsiu Lietuvoje :)

Atsakyti
Sveikos gyvos,
ui BigBang- nemeluosiu, man vien skaitant tavo gyvenimo pasikeitimus jaudulys ima (o jei man reiktų tai uuuuiiiii smile.gif ). Tu pas mamą apsistosi ar vienos su dukra atskirai gyvensit?? o kiek metų ne LT jau gyvenat?
na naujas tau gyvenimo etapas bus, viskas naujai.... uiii uiiii net man baikštu smile.gif

Atsakyti

Sveikos laba diena  :) 

Audio knygos darbe nera kaip klausyt,o namie telikas barska. Lektuve pradejau kazkokua skaityt,bet dabar ne pav nepamenu

Aš noriu nusipirkt normalų siųstuvą mašinai, kur gali iš telefono pvz. per bluetooth klausytis visko - muzikos, audio knygų ir pan.  :) Aišku labiau norėčiau mašiną pasikeist, kur jau būtų viskas integruota ir telefoną prijungt galima, bet bus matyt kaip su šituo noru eisis  :D 

Atsikeliau jau is kart pavargus.. Na pirm vel laisvadienis pas mus. Tinginiausim

Pas mus kitas pirmadienis laisvas, tai jergus kaip jau laukiu  :rolleyes:  :wub: 

Vaikas biški apsirges, bet jau gereja :) turim iki šeštadienio pasveikti pilnai :) nežinau ar džiaugiuosi ar ne :D ta prasme esu labiau pasimetusi nei laiminga :D gal kad netikiu dar :D

Natūralu tikrai, kad esi pasimetus. Vis tiek keičiasi viskas, nors ir grįžti pas savus. Bet ir įpratot gyvent va Anglijoj kaip šeimos vienetas, o dabar vėl viskas kitaip. Bet viskas bus super  :4u: 

Šiandien vyras važiuos lova pasiimti iš bendradarbės, už dyką gavo. Nuves į ta kambarį kuriame gyvens :) man parnes auto kėdė namo, tai reikės viską nuvilkti ir issiplauti :)

Vyras irgi rytoj jau išsikraustys į tą kambarį ar dar kažkiek pagyvens laiko šitam bute?

Labas rytas :) oi jau tikrai savaitgalis visai čia pat, smagumas :rolleyes: nors nieko labai ypatingo neplanuojam, reikės lėkti ieškoti MB kostiumo vestuvėms, gal aš suknelę užmatysiu, nes laikas senka, oi senka :huh2:

Ar turi kažkokių minčių, ką vilkėt planuoji šventei?  :) 

Mano greita, daug šiandien visur prisilaksčiau, ligoninėje buvau, nes močiutei stimuliatorių širdies keitė. Tai aplankiau, pasibuvom ir dabar kažkaip ramiai namuose vakaroju, einu skaityti ir valgyti braškių :rolleyes:

Kaip ten apskritai visiems reikalai su sveikatom Tavo pusėj? Kaip Tu pati?  :4u: 

nuvariau i naktini mesos turgu. uz 100sv nupirkau 10kg krutineles,10kg nukaulintu slauneliu,6kg jautienos farso ir virs 1kg jautienos gabaliuku

Su tuo ir sveikinu - vėl šimtą metų nereikės mėsa rūpintis  :D 

Aš tai pusiau darbuojuos, pusiau tinginiauju ir tiek žinių  :) 

Planų savaitgaliui jokių neturim, matysim, kaip eisis.

Ši savaitė darbe buvo siaubinga, jautėsi kaip visas mėnuo, o ne savaitė. Tai vakare po darbo eisim su vyru į piceriją skanių picų pakapot, aš vyno atsigersiu. Grįžę gal serialą ar filmą kokį pažiūrėsim ir viskas  :) 

Daugiau neturiu ką ir pasakot. Visoms linkiu gražaus likusio penktadienio, skanios popietinės kavos ir puikaus savaitgalio  :4u: 

Atsakyti

LAbukas

Ne,nepilnatis,vaziavau nakti,maciau menuli 

Tai kaip cia dabar iseina ?  http://www.oruprogno.../menulio-fazes/

Atsakyti

Aš darbe vakaroju, manau taip ir leisim penktadienio vakarą, o ryt lėksm šopintis, dar JAMAM bus, tai žiūrėsim imsim daug ar nelabai :rolleyes: 

Almost, dėl suknelės, tai turiu daugmaž viziją, telieka susirasti. Žinau, kad noriu minimalistinės, pastelinės, iki kelių ir, kad būtų bent su mini rankovėm :) 

Dėl visų sveikatų, tai ačiū, laikosi po truputį visi, bet išties dabar nekoks laikotarpis pas mus. Stengiuosi kaip įmanoma išlikti pozityvi, bet labai sunku ir nevaidinsiu čia emociškai stiprios :rolleyes: 

O šiaip fainas oras pas mus šiandien visai nors pranešė ir lietų, ir temperatūros nedaug, bet vos ne visą dieną saulė šviečia ir gan šilta :) dar galvojom kažkur lėkti vakare pasisedėti, bet darbas žmogų puošia, tai sedėsim darbe pasipuošę :D​ 

Atsakyti

Mickute, kaip Jūsų susiburimas praėjo ir kodėl tokia tyli? :ax:​ 

Atsakyti

Mickute, kaip Jūsų susiburimas praėjo ir kodėl tokia tyli? :ax:​ 

vis  uzkritus su visokiais reikalais, ner kaa normaliai prisesti  :P​ 

Atsakyti
Vogue o tavo bizniuke reikiamos suknelės nėr ?
Manio dukrai bus vestuvės draugų tai irgi nori ale švarko tipo suknelės. Bent internetu tai lt puslapiuos nelabai ką mato, nors ne ką.mes tų puslapių ir žinom aišk ☺ dar mat jai ūgis - nenori kad tikbšikną dengtų tai sunku..
Aš bandau rast sijoną šviesų oficinį tokį labiau , ne laisvalaikio, bet irg nematau nieko. Vž kaip tarybų laikais - nėr nieko gero...pinigų yra prekių nėra 😠
Atsakyti

Vogue o tavo bizniuke reikiamos suknelės nėr ?

Na yra, bet vis atrodo ne ta, ne tokios noriu ir panašiai :) kaip sakoma batsiuvys be batų :D o švarko tipo suknelių neturiu, bet visai man jos liuks :)​ 

Atsakyti