Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

O penktadieniui, jei priims, užsirašysiu, kad ištirtų alergijas maisto produktams, nes galimai ir kažkam iš produktų esu alergiška. Žodžiu, įdomybės. :)

Turi įtarimų kam gali būti alergiška? :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Sveikos! Kaip trūksta giedro dangaus..ne tas žodis!  :D Buvau manikiūre, po to su mb susitikau iki jo darbo, pasikavinom ir namo parlėkiau, apsitvarkiau, o dabar sėsiu prie mokslų.  :)

Turi įtarimų kam gali būti alergiška? :mirksiukas:​ 

Voque, geros degustacijos! :) Dėl alergijų, įtariu, kad gali kažkas su glitimu, pieno produktais būti..

Vrine, visiškai rimtai. :) Gal dėl to, kad stodama žinojau, kodėl čia stoju ir kokie mano tikslai, tai ir į visas paskaitas žiūriu kitaip bei dažniausiai su dideliu noru einu, todėl tikrai nematau džiaugsmo, kai stabdomas mokymasis, atsiliekama nuo kurso programos. Manau, jei tai būtų mokykla, tai džiaugčiausi tais stabdymais, nes mokykla privaloma :D o studijos juk neprivalomos - studijuojame jei norime ir ką norime, todėl ir motyvacija bei noras didesnis ir neplanuotos "atostogos" nebedžiugina. Bet čia gal dar lemia ir tai, kad radau tas "savo" studijas ir dėl to jas šitaip vertinu dabar.. po praeitos nesėkmingos patirties.. :D :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mouette: 05 gruodžio 2019 - 16:10
Mouette, o kokią viziją savo ateities matai- ką norėtum veikti baigusi studijas?
Atsakyti

Voque, geros degustacijos! :) 

o studijos juk neprivalomos - studijuojame jei norime ir ką norime, todėl ir motyvacija bei noras didesnis ir neplanuotos "atostogos" nebedžiugina. 

Ačiū! :4u: 

Teisingai, šaunuolė :mirksiukas: aš net nelabai supratau tokio išsireiškimo, kad dukra džiaugiasi, jei nėra paskaitų. Mokykla, tai taip, manau visiems laimės būdavo, bet juk studijos kas kita :ax:​ 

Atsakyti

jau  grizau, labai greitai diena prabego, atsiplepeti  juk reikejo, tai ir naujienas visas suzinoti darbe reikia ir man daug ka papasakoti irgi reikia.   o ryt jau ir penktadienis  :P​ 

Atsakyti
Vogue, rašiau kad dukra lekia į namus jei paskaitų nėr, tuom ir džiaugiasi ...
Mouette truputį kita situacija- ji namuose gyvena. Maniškei nemielas Vilnius, bendrabutis (arba mielesni namai, tėvai ir aišku kavalierius) ir todėl jei nėra paskaitų ir galį grįžt namo anksčiau, ji tuom džiaugiasi.
Ir nu blyn netikiu kad visos tokios moksliukės buvot, kad kai pačios studijavot nebuvo- valiooo nėra paskaitos...varom ten ar ten... Nu netikiu, galit rašyt kaip benorit gražiai ir svarbiausia teisingai....... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 05 gruodžio 2019 - 16:47

Mouette, o kokią viziją savo ateities matai- ką norėtum veikti baigusi studijas?

Po bakalauro studijų iškart planuoju stoti į magistrą, kažką susijusio su rinkodara, komunikacija. :)

Ir nu blyn netikiu kad visos tokios moksliukės buvot, kad kai pačios studijavot nebuvo- valiooo nėra paskaitos...varom ten ar ten... Nu netikiu, galit rašyt kaip benorit gražiai ir svarbiausia teisingai....... tongue.gif

Jei kokia viena paskaita nukrinta kartais, tai nieko tokio, atidirbama kitą dieną, o tuo metu pasidžiaugi, kad turėsi laiko kažką nuveikti kitko :D bet ne kai visos 2 dienos, per kurias prarandama 5 paskaitos ir jų, deja, neatidirbsime kitu laiku, tik va vieną paskaitą vakar pavyko atgauti, bet čia tik dėl to, kad prašėme. :) 

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 12 05, 14:20)
Mouette, o kokią viziją savo ateities matai- ką norėtum veikti baigusi studijas?

Va ir as to zadejau klaust biggrin.gif
Moette,o ir magistra kai pabaigsi,ka planuoji dirbt?
Ana karta tau nepasiseke,kad daug visokiu papildomu darbelih prisiemei mirksiukas.gif Srkmes si karta 4u.gif

Del oaskaitu,tai as su V-rine sutinku- nu as irgi rankom plodavau,jei atsaukdavo( jas buvo labai labai retai anais laikais)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 12 05, 19:58)

Del oaskaitu,tai as su V-rine sutinku- nu as irgi rankom plodavau,jei atsaukdavo( jas buvo labai labai retai anais laikais)


😆😆 na ne pirmą kartą pastebėjau kad mintys sutampa....
O del paskaitų nebuvimo....na žinau kad taip kaip mes mąstydavom ir dabar mąsto dauguma. Gal su mažom išimtim 😆😀😁 ir va netikiu kitaip. Ir išeina tuos kursus -ypač kai nebemokykloje o studijose taip kaiip ir visi ir visada...nes mokykloj tai mokytojas dar turi temą išaiškint,o o studijose daugiau savarankiško darbo. Ir ypač jei tai humanitariniai mokslai.
Na esmej nesu pergyvenuai jei nebūdavo kokių paskaitų. Ir atsilikimus lengvai paimdavom.
Beje mano dukra kai vidury savaitės nebūna paskaitų irgi susinervina- tik del to kad tada nera užitumo ir laikas lėėėtai slenka.
Šiandien visą dieną guli ant kompo irgi. Kursinius rašo. Atostoginius skaičiuoja ir balansą stato 😀😀😀😀
Atsakyti

Moette,o ir magistra kai pabaigsi,ka planuoji dirbt?
Ana karta tau nepasiseke,kad daug visokiu papildomu darbelih prisiemei mirksiukas.gifSrkmes si karta 4u.gif

Na, planuose yra komunikacijos, rinkodaros kryptys Skandinavijos rinkoje. :) Kol kas tikslas toks. :)

 

Jo, papildoma veikla irgi prisidėjo prie nepasisekimo, bet labiausiai tai spontaniškas persigalvojimas renkantis studijas. Apie dabartines studijas aš galvojau labai nuo seno (2-3 metus iki 12 kl.), o tada likus keletui mėnesių iki stojimų kardinaliai ir staigiai persigalvojau.  :oh: Bet gyveni ir mokaisi. :D

Ačiū! :4u: Kol kas be galo mėgaujuosi studijomis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mouette: 05 gruodžio 2019 - 19:25
Mouette tavo studijos mokamos? Mano krikštadukra ten planuoja stot. Po poros metų. Ta skandinavika keli metai ant bangos. Bet kur gyvenime su ja prisitaikys tai vėl bus matyt. Po kelių laidų...😀 aišku kai žmonės nori ir prasimuša. Svarbu tik noras. O jei dar patinka-tai kaip sako turėk mylimą darbą ir nereiks dirbti 😀
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 05 gruodžio 2019 - 19:40

Nemokamos. Na, kol kas skandinavistų itin trūksta, fakultete nuolat kabo darbo skelbimai, trečiakursiai ir ketvirtakursiai neretai gauna darbo pasiūlymus, jei palikę būna kontaktą įmonėms per Karjeros dienas, kurios vyksta universitete. Ai ir kaip tik prieš porą savaičių viena skandinavų įmonė visam mieste išsikabino reklaminius plakatus su darbo pasiūlymais skandinavų kalbas mokantiems žmonėms. :D

Atsakyti