Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 168 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

Šitie dalykai, tai jau savaime suprantami :) 

Ateinančią savaitę išvykstam atostogaut, tai prižadėjo, kad mėgins mest, kažkaip netikiu tuo.  :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti

Ateinančią savaitę išvykstam atostogaut, tai prižadėjo, kad mėgins mest, kažkaip netikiu tuo.  :rolleyes:  :D​ 

Sudėtingas reikalas, tas rūkymo metimas  :D  Jau tegul pradeda dabar, o ne kai atostogauti išvažiuosit, nes bus piktas per atostogas  :D​ 

Atsakyti

Na esmė, kad jo tėvukas metė ir jau du mėn nerūko, o jis baisiai daig rūkė. Mano vyras kazkada leptelėjo, kad jei tėti tu mesi, mesiu ir aš. Ir daug žmonių tai girdėjo, na kaip sako, žodis - ne žvirblis... :yahoo:​ 

Atsakyti

Kisulita, ačiū už naujus gražius namus  :4u: 

Merginos, kaip žymėtumėt pirmą dieną - jeigu šiandien visą dieną užtenka vieno to pačio kasdienio įkloto, tai ar šiandien skaityt pirmą mėnesinių dieną, ar žymėt tiesiog tepliojimą, o rytdieną, kai jau pramuš - pirmą?

Tokius žymiu kaip spotting, o pirmą dieną žymiu, kai jau normaliai pramuša raudonu krauju. 

Atsakyti

Sveikos, planuojam trečią kleckiuką. Bandymai prasidės nuo rugsėjo mėn. Labai tikiuosi ilgai neužtruksim, nes su pirmais dviem zuikiais, ilgai stengtis nereikėjo. Ką patarsit pagerty,  gal kokių vitaminų, visai norėčiau pasiruošt visam tam reikalui :rolleyes: ?

Labas  :4u:  Folį ir vit D. Visi kiti irgi į naudą. Aš geriu nėščioms skirtus vitaminus, ten yra ir folio rūgšties. O vit D papildomai. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jefimija: 03 rugpjūčio 2017 - 17:34

Panos, kokios "menesines" buna, kai anovuliacinis ciklas? Kazkokia syza. Vakar buvo to kraujo truputis, nu "paieskant" servetele truputi viduj. Sian is ryto atrode, kad pramuse, o dabar jau rusvas tepliojimas su daug daug skaidriu isskyru. Ir skausmo tokio nera, kaip normaliai turiu kalt nuskausminamus, tik nugara ryte skaudejo ir maude biski, bet labiau kiausides, tia paracetamolio iskaliau. Man yra buve,kad aprimsta kraujavimasm ir vel stipriau pramusa, bet kraujas visada lieka raudonas :huh2:  Ir pms pozymiu nebuvo tokiu, kaip iprastai. Sakau, gal tos ovulaicijos net nebuvo... :hmm:

Atsakyti

Paskutine zinute galit ignoruot, turbut uzsikimse buvo :D Nes pramuse su visais "groziais".

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuozmusis Guzikas: 03 rugpjūčio 2017 - 19:39

Koreguoju savo žinutę :D 

Guzikai, už tas nelemtąsias mmm, aš jau galvojau, kad gal koks implantacinis ​  :D

Kada žadi pas gydytojus apsilankyti? Jau ilgą laiką bandot  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 03 rugpjūčio 2017 - 20:14
QUOTE(Jefimija @ 2017 08 03, 18:32)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Krisitina23" data-cid="71745338" data-time="1501756904">
<div>
<p>Sveikos, planuojam trečią kleckiuką. Bandymai prasidės nuo rugsėjo mėn. Labai tikiuosi ilgai neužtruksim, nes su pirmais dviem zuikiais, ilgai stengtis nereikėjo. Ką patarsit pagerty,  gal kokių vitaminų, visai norėčiau pasiruošt visam tam reikalui rolleyes.gif ?</p>
</div>
</blockquote>
<p>Labas  4u.gif  Folį ir vit D. Visi kiti irgi į naudą. Aš geriu nėščioms skirtus vitaminus, ten yra ir folio rūgšties. O vit D papildomai. </p>

O vit. D tyrima daretes? Jo perteklius kelia daug daugiau problemu nei trukumas, negerciau ir niekam nerekomenduociau be tyrimo...
Atsakyti

Kisulita, kaip buvom ziema, spermograma rode, kad nieko gero ir jie sumaste buvo kartot po poros savaiciu, bet pakeitem poliklinika, tai dabar kai aprims nesamones namie ir darbe eisim, nes dabar per visus stresus nebutu tikslo - visi tyrimai bus, atsiprasant, sh-ini. Yra dabar neatideliotinu reikalu, kuriuos reik sutvarkyt, kad butu galiam toliau ramiai planuot.

Atsakyti

O vit. D tyrima daretes? Jo perteklius kelia daug daugiau problemu nei trukumas, negerciau ir niekam nerekomenduociau be tyrimo...

Dariausi. Kad sukelti vit D perteklių, reikia gerti daugiau nei 50,000 IU dozes kurį laiką. Tokios net nėra parduodamos Europoje (JAV esu mačiusi). Tai praktiškai neįmanoma perdozuoti. O rekomenduojama 400 IU dozė yra absoliutus minimumas, ekspertai rekomenduoja kur kas didesnes, ir ypač nėštumą planuojant ar pastojus. 

Atsakyti

As vis sugalvoju, ko keisto paklaust :D Klausiu istekejusiu. Jeigu pora sumasto susituokt (ar Lietuvoj, ar uzsieny), tai nauji pasai/ID isduodami automatiskai (moteriai pvz, pavarde keiciant), ar uz juos vistiek atskirai moket reikia? Ir isvis ar tik moters dokumentai keiciasi, ar abieju?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuozmusis Guzikas: 03 rugpjūčio 2017 - 21:33