Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 169 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

Po vizito pas gine parasysiu :)

Atsakyti

Kaip faina del BigBang :) Mes su ja praktiskai vienu metu atejom, tai keista taip :D

Tai sakai issiziojiams neduoda reiksmes... Reiks bandyt :D O matuoji kol supypsi, ar po n kartu? Nes pvz musu termometras dbartinis yra gaidys ir jis matuoja pievas, tai ji arba palaikyt neijungta pirma pazasty reik, arba matuot kelis kartus ir ziuret, kokia stabiliausia :D Ar geras termometras ta pati rodys iskart?

Atsakyti

Tai sakai issiziojiams neduoda reiksmes... Reiks bandyt :D O matuoji kol supypsi, ar po n kartu? Nes pvz musu termometras dbartinis yra gaidys ir jis matuoja pievas, tai ji arba palaikyt neijungta pirma pazasty reik, arba matuot kelis kartus ir ziuret, kokia stabiliausia :D Ar geras termometras ta pati rodys iskart?

Jeigu tavo termometras grybauja, tai nusipirk naują šitam reikalui (su dviem padalom po kablelio), nes reikia matuoti pačią pirmą temperatūrą. Ji tikrai labai greitai užkyla pabudus, tai tarp pirmo ir antro matavimo būna kokios vienos padalos skirtumas, o tai visai nemažai. 

Aš apsilaižau, sugraibau termometrą ir matuoju iki supypsėjimo. Kartais būna taip, kad ir užmiegu su tuo termometru burnoj vėl :D jis su atmintimi, fiksuoja laiką ir temperatūrą, tai per daug nepergyvenu. Vėliau kada dieną suvedu į programėlę. 

Atsakyti

Tai ar taip ar taip tam reikalui nauja pirksiu, sitas tik vienas skaicius po kablelio ir siaip pievagrybis kazkoks, tai jau jeigu pirkt, tai normalu, gera ir tik tam reikalui :)

 

Nu bet ir oras siandien. Su kuo bepakalbu - visi (ypac visos) skundziasi mieguistumu jau kelias paras, galvu skausmais ir vangumu. Siaip man patinka, kai lyja - grazu, bet dabar tokia dulksna, saltis kiaurai kosia ir taip brrrrr. Norisi tik i kaldra susivyniot ir pramiegot sita reikala :D ATSISAKAU blogai jaustis! Reiks issitraukt knygute paspalvot. Dar kas nors uzsiima spalvojimais, ar jau visos spalvinusios pastojo? :D

 

Kaip nusigandau ka tik. Galvoju - kas sofoj snara, negi vaidenasi. Atsisuku - kates letenos is po sofos kyso ir mano slepete keliauja po sofa :D Paranormal Cativity.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuozmusis Guzikas: 03 rugsėjo 2017 - 20:24

Jefimija, oi as visai  nesijauciu sena, ir  nekreipiu demesio i mamos paburbejimus. Mano gyvenimas, mano ir sprendimai  :B 

Guzikai, niu niu niu del mazai myliuku, prasom pasitaisyti  :nail: 

Deraramos, mano bt dabar 38.1! Mb sako tau reik biliotenio  :lol:​ 

Atsakyti

Beladona, as tai pasitaisyciau su mielu noru nors ir i kelis kartus per diena, bet vyro gi neprievartausiu. Kazkas tai yra, jau kuris laikas ji darbe stresas ir namie visos nesamones paskutinio pusmecio taip veikia, kad pastoviai nedamiegojes, persalimai kabinasi lengvai, nu toks visas nusilpes. Ka jau kalbet apie meiles visokias. Tai siandien pries darba prie kompo sedi, atnesu zuvu tauku, sakau imk, gal nros kiek lengviau gyvent bus :D Tai net susigraudino. Siaip vakar taip draugiskai i vonia sulipom, kaip senai nedarem, vonia vos neidribo virtuven :D Nuomojamam name didesne ir tvirtesne buvo. Bet taip pasisnekuciavom, pasvajojom draugiskai, nugaras viens kitam nusveitem, paskui pavalgem su vyno taure - nu buitine romantika, ne kitaip :D Reik dazniau tokius dalykus daryt, kazkaip apramina, atpalaiduoja. Bet tai sian atsikelem tokie patys nusmurge. Man jauciu irgi pareina periodas, kazkoks kaltes jausmas kabinasi - net nera del ko, o kabinasi, mintys visokios. Brrr. Ir spalvot neprisiverciu. Arbatos gal kokios reik, zvake kokia kvepiancia uzsidegt - vis smagiau. Nu toks debilumas - prisivert nieko neina, nieko nesinori - nei skaityt, nei valgyt, nei dar ko nors :D Iiiiir jau man ima atrodyt, kad as per daug cia spangstu ir visas jus uzknisu savo rasliavu paklodem :D Tuoj Jefimija i kakta duos per monitoriu :D

Atsakyti
Ačiū už namučius 4u.gif

QUOTE(beladona @ 2017 09 03, 18:00)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="MeilesVaikai" data-cid="71783687" data-time="1504457532"><div><p></p></div></blockquote><p>Mano mama grieztai ziuri i mano amziu, sake as jau per sena gimdyt. Nes ji mociute tapo ciut vyresne uz mane dabar budama...</p>

Tai LT močiučių tokios nuomonės, o čia SE tai pas įkarštis gimdymams smile.gif)

QUOTE(deraramos @ 2017 09 03, 18:18)
<p>mano mama irgi laukia anūko.. Ir baba proanūkio biggrin.gif apie vyro tėvus net nekalbant - tikiu, kad labai džiaugsis, iš abiejų pusių pirmas anūkas būtų..</p><p></p><p>man tik pačiai neramu, kad dar būsto savo nespėjom įsigyti, nežinia, kaip bus dėl to, jei greit pastočiau. Paskolą sudėtingesnėm sąlygom duoda tuomet, na ir šiaip sudėtingiau, kai vaikutį reik augint ir įsikūrinėt kažkur tuo pačiu. Ir pinigiukai išeina visai ne ten, kur planavai smile.gif Sudėtingas reikalas.. Bet dar kol nėra dėl ko jaudintis, stengiuos apie tai galvoti kuo mažiau smile.gif </p><p></p><p>visai nebesijaučiu nėščia  blink.gif  tik šiaip pastorėjus per pilvą atrodo  huh.gif dar to betrūko..</p>

Mano mamai irgi pirmas. Niekaip mes su sese dar neišperim jai smile.gif
Jūs apie pirkimą svajojat, o aš svajoju, kad nors kartu greičiau pradėtume gyvent. Neaiški situacija pas mus dar čia kurį laiką, užknisa kad MB nepasako darbe ar priims nuolatiniam ar ne, vis dar galvoja mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeilesVaikai: 03 rugsėjo 2017 - 21:06
Registras naujoj temutej, ačiū! 4u.gif
Papildyta:
Guzike, baliončikas už juodą dryžiuką 4u.gif bet juk žinai, kad va kaip paprastai ir su "buitine romantika" gali jį paversti pilku, žėk dar šiek tiek ir baltas bus - šaunuoliai abu mirksiukas.gif

Beladona, eik tu sene biggrin.gif pažiūrėki į susiplanavusių kasmėnesines temas, aš vis paseku, tik žiūriu, kad amžius tik didėja didėja... žmonės vis vėliau planuojasi, šiais laikais, kai tokia medicina ir tyrimų kalnas - aš irgi nebebijočiau ir nemąstyčiau, svarbu noras yra ir sveikata tam wub.gif
Atsakyti

Ryziuke, yra ir noro ir sveikatos ir viso kito

.. zinot apie ka svajoju? Apie tai kad galesiu pirkti vezimuka toki kokio noresiu, kad galesiu irengt ir dekoruot maziukui kambari, kad galesiu prisipirkt stilingu nestukes rubu, fotosesija su pilvuku pasidaryt  :wub:  nieko to negalejau sau leisti kai dukros laukiaus... buvau jauna, be rimtos profesijos be rimto darbo... dabar visai kitaip butu  :nestuke​ 

Atsakyti

Beladona, dariau 6dpo, buvo baltas :)

Seip sunku patiketi, kad is pirmo ciklo pavyko...

Sveikinu, cia jau teigiamas testas. 

ir man ir sunku ptiket kai kam pavyksta is pirmo karto, atrodo papute vejas ir yra  :D  :angel_not:  nu cia nepiktybiskai, aisku. smagu. bet kai nera problemu,tai daznai taip ir buna..

 

ir aciu uz temuke. pamirsau kad ir as pirmam psl esu, tie 2012 atrodo amzinybe *****, sirdi drasko  :B

***.m.ba uzvaigzdavo :D matyt keiksmazodis :D

 

apie bigbang irgi pagalvojau, kad jau tuoj tuoj... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 03 rugsėjo 2017 - 21:27

Guzikai, as tave istryniau ir parasiau, kad isirasytum, nepyk :4u: 

As spalvinau mandalas, kai buvo nekokie laikai, ad teko pagert. Visai smagu.

Beladona, gal rimtai apsirgai?? Arba tikrai pagavot!! Man tik 36,7.. Liudna, i darba ryt, nors gal cia dziaugtis reikia..

Meilesvaikai, linkiu, kad greiciau issisprestu rupesciai.. Ta gyvenimo pradzia sudetinga buna daznai, kol viskas susidelioja.

Atsakyti

Guzike, vadinasi sprigtai veikia :D 

O šiaip tai buitinė romantika valdo. Kai toks juodas dryžis užeina, su ja pataisyti galima į bent jau pilką. 

Paspalvinti aš vis svarstau, bet niekaip nenusiperku nei knygučių, nei pieštukų :D turėtų labai raminti, man idėja labai patinka  :wub:​ 

Atsakyti