Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 169 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

Labai mielai susiskaite Guziko romantika :D ir mes taip padarom kartais, uzmetu kojas vyrui ant peciu ir telpam :D

Atsakyti

Deraramos, jauciuos gerai, ner pozymiu kad sirgciau. Jo, man irgi i darba, dukrai i mokykla. Kazkaip vasara ilgiau eina, nu mokslo metai tai kosminiu greiciu pralekia  :oh:​ 

Atsakyti

Labai mielai susiskaite Guziko romantika :D ir mes taip padarom kartais, uzmetu kojas vyrui ant peciu ir telpam :D

Geras! Mes dar neismeginom savo vonios savuose namuose. Po mmm reiks kviest mb i vonia  :wub:​ 

Atsakyti

Guzike, vadinasi sprigtai veikia :D

O šiaip tai buitinė romantika valdo. Kai toks juodas dryžis užeina, su ja pataisyti galima į bent jau pilką. 

Paspalvinti aš vis svarstau, bet niekaip nenusiperku nei knygučių, nei pieštukų :D turėtų labai raminti, man idėja labai patinka  :wub:​ 

As kai visai blogai buna, liudna ar panasiai, tai sedu ant adatos  :rolleyes:  nepagalvokit kazko  :D  siuvineju kryzeliu paveikslus  :wub:​ 

Atsakyti

Geras! Mes dar neismeginom savo vonios savuose namuose. Po mmm reiks kviest mb i vonia  :wub:​ 

Tai gal neateis mmm :D 

Atsakyti

Veeeelnias, tiek prirasiau ir dingo viskas, pakibo narsykle. Ghhr. Pabandysiu sutrumpintai :D

Jefimija - veikia sprigtai kazkiek. Kabinasi vistiek tas saves gailejimas, kaltes jausmas ir tt, bet prisiminus sprigtus biski smegenys isijungia ir plius veikia AD baime :D Nenoriu daugiau niekad gyvenime gert to reikalo, per daug sudirbo visko.

Piestukai (pigus) man nesuejo, o geresniem pinigu kol kas gaila, kol nedirbu. Tai Stabilo tusinukai i trasa - spalvos nuostabios, nepersigeria. Gal pamenat kas tuos tusinukus, kur nei flomasteris nei kas - metalinej kojelej serdele.

Ta vonia dviese yra geris zinokit, kas nebanded - pabandykit :D Tik mum du minusai. 1) Vonia remonto tragiskai reikalauja, nes grindys skylem, pati vonia nuo vieno zmogaus dugne kazkaip itartinai spyruokliuoja, tai dviese isvis adrenalinas - kad romantiska vonia romantiska virtuve netaptu :D 2) Mano mielas toks biski prie mimozu - jam vanduo tai per saltas, tai per karstas, o man turi but karstas ganetinai, tai vis vienas sala, kitas kaista :D Butu vietos daugiau, turbu tikrai toki varianta svarstytume :D

http://icreatived.co...-Bathtub-02.jpg

Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2017 09 03, 20:29)
<p>Guzikai, as tave istryniau ir parasiau, kad isirasytum, nepyk 4u.gif </p><p>As spalvinau mandalas, kai buvo nekokie laikai, ad teko pagert. Visai smagu.</p><p></p><p>Beladona, gal rimtai apsirgai?? Arba tikrai pagavot!! Man tik 36,7.. Liudna, i darba ryt, nors gal cia dziaugtis reikia..</p><p></p><p>Meilesvaikai, linkiu, kad greiciau issisprestu rupesciai.. Ta gyvenimo pradzia sudetinga buna daznai, kol viskas susidelioja.</p>

Ačiū, tik kad nebetokia jau gyvenimo pradžia, jau 33 ir jau pavargau nuo visų pokyčių ir nestabilumo gyvenime. Nuo to laiko kai pradėjau planuoti su savo buvusiu vyru, atrodo viskas tik blogyn kažkaip taip. Jau greičiau nuo to dugno atsispirti ir į viršų smile.gif

Aš stresą mėgstu malšinti grodama pianinu smile.gif negalvokit, kad profesionaliai groju, nors ir esu pabaigus 7 klasių muzikos mokyklą kažkada, bet dabar tik lengvus kūrinėlius paskambinu. Tiesa, įsirašiau į chorą, draugė užkalbino.. Įdomu kaip seksis ax.gif
Papildyta:
Guzikas, gerulė vonia thumbup.gif
Atsakyti

Veeeelnias, tiek prirasiau ir dingo viskas, pakibo narsykle. Ghhr. Pabandysiu sutrumpintai :D

Jefimija - veikia sprigtai kazkiek. Kabinasi vistiek tas saves gailejimas, kaltes jausmas ir tt, bet prisiminus sprigtus biski smegenys isijungia ir plius veikia AD baime :D Nenoriu daugiau niekad gyvenime gert to reikalo, per daug sudirbo visko.

Piestukai (pigus) man nesuejo, o geresniem pinigu kol kas gaila, kol nedirbu. Tai Stabilo tusinukai i trasa - spalvos nuostabios, nepersigeria. Gal pamenat kas tuos tusinukus, kur nei flomasteris nei kas - metalinej kojelej serdele.

Ta vonia dviese yra geris zinokit, kas nebanded - pabandykit :D Tik mum du minusai. 1) Vonia remonto tragiskai reikalauja, nes grindys skylem, pati vonia nuo vieno zmogaus dugne kazkaip itartinai spyruokliuoja, tai dviese isvis adrenalinas - kad romantiska vonia romantiska virtuve netaptu :D 2) Mano mielas toks biski prie mimozu - jam vanduo tai per saltas, tai per karstas, o man turi but karstas ganetinai, tai vis vienas sala, kitas kaista :D Butu vietos daugiau, turbu tikrai toki varianta svarstytume :D

http://icreatived.co...-Bathtub-02.jpg

Ooo gerulis variantas! 

Atsakyti

Sveikos :) Galvojau ateisiu sukurti temos, o žiūriu, jau yra :D

Kitą mėnesį reiktų ištrinti iš sąrašo Aganju ir Majami, joms jau pavyko susiplanuoti, tik nenorėjo nurodyti, kada gimdo ir prašė ištrinti iš pirmo puslapio :)

Atsakyti

Sveikos :) Galvojau ateisiu sukurti temos, o žiūriu, jau yra :D

Kitą mėnesį reiktų ištrinti iš sąrašo Aganju ir Majami, joms jau pavyko susiplanuoti, tik nenorėjo nurodyti, kada gimdo ir prašė ištrinti iš pirmo puslapio :)

Pavadavau :) 

Kaip tu jautiesi?  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikutes :) matau mane prisiminet, malonu :) 

ateinu paskutini karta pametyti virusiuku, tikiuosi visoms uzteks :) jau greit greit :) greiciausiai ateinancia savaite, rytoj i ligonine lekiu :) truputi anksciau greiciausiai susitiksim su pupa savo :) 

o jus jau cia (senbuves) uzsisedejot, dirbam dirbam daugiau, laukiam geru naujienu is jusu kuo greiciau :) sekmes  :4u: 

Atsakyti

Labas rytas, pagadinsiu nauja temute. Sugadinau testuka, balta balta... ech....

Atsakyti