Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 169 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

Labas rytas, pagadinsiu nauja temute. Sugadinau testuka, balta balta... ech....

Bet juk mmm dar neprasidėjo. Taigi dar yra vilties :)

Atsakyti

Labas rytas, pagadinsiu nauja temute. Sugadinau testuka, balta balta... ech....

Užlindai be eilės 😉

Anksti gi dar 🎈

Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Guzike - kokia gerulė vonia bigsmile.gif nors aš savam bute svajoju bent apie ilgą, t.y. 1,8m - jau būtų pasaka biggrin.gif

Beladona - dar anksti, tau tikrai, kol nėra mm tol lauk ir tikėkis 4u.gif

BigBang - sklandaus susitikimo wub.gif


Aš šiandien lekiu tyrimų kartot, tikiuosi skaičiukai auga... unsure.gif smile.gif
Atsakyti
beladona, testai kartais parodo tik mm dieną arba po jų 4u.gif Žiūrinėju pastojusių BT grafikėlius, tikrai dažnai anksti neparodo, o paskui staiga teigiamas smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soweluu: 04 rugsėjo 2017 - 08:51

Dekui, mergaites, kad bandote man optimizmo ikvepti :4u:  :4u:  :4u:  Taciau kitos jau 8 dpo vaiduoklius mato, o 12 dpo nu jau tikrai koki vaiduokli parodytu, jei kazkas butu. 

Atsakyti
Nebūtinai ;) organizmai skirtingi, implantacija skirtingu metu vyksta.. 4u.gif
Man šiandien 6DPO, tai BT nukrito per 0,4 daleles..aišku miegojau blogai, nubudinėjau..pamatavau anksčiau nei įprasta
Bandysiu kantriai laukti kito pirmadienio ir negadinti NT..o dar šeštadienį turiu renginį, reikės šokti vėlai vakare ir toli nuo namų doh.gif Tai manau bet kokiu atveju su išpūstu pilvu tą reiks daryti biggrin.gif arba nestuke.gif , arba PMS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soweluu: 04 rugsėjo 2017 - 09:10

Nebūtinai ;) organizmai skirtingi, implantacija skirtingu metu vyksta.. 4u.gif
Man šiandien 6DPO, tai BT nukrito per 0,4 daleles..aišku miegojau blogai, nubudinėjau..pamatavau anksčiau nei įprasta

Mano bt kol kas laikos, ryt manau jau kris. Isvis galvoju mest ta bt matavima po ov, tik bereikalingu vilciu suteikia. Na si cikla patys kalti, myliukas buvo 3 dienos iki ov, matyt neisgyveno vyro kareiveliai. Kita cikla pasitaisysim ;)

 

Soweluu - sokeja ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 04 rugsėjo 2017 - 09:11
Na man irgi sunku stebėti tuos BT svyravimus..Bet tai kaip manija kažkokia biggrin.gif

Šokėja-mėgėja rolleyes.gif
Atsakyti

Na man irgi sunku stebėti tuos BT svyravimus..Bet tai kaip manija kažkokia biggrin.gif

Šokėja-mėgėja rolleyes.gif

Jo jo, pas mane irgi manija pasidare tas bt matavimas  :oh: 

Atsakyti

Pavadavau :)

Kaip tu jautiesi?  :4u:​ 

Ačiū už pavadavimą  :4u:   Galėsi ir perimti jau, aš jau pakūriau, reikia leisti kitom pasidžiaugti  :D 

Jau gerai jaučiuosi, pačiai keista ir truputį kalta jaučiuosi, kad gan greit atsigavau, bet daugiau nebesinori liūdėti ir galvoti apie tą patį, ko jau vis tiek nepakeisiu  :) Jaudinuosi dėl rytojaus abrazijos, gyvenime jokių panašių procedūrų neturėjau, man kol kas nesuvokiama kaip ten mane atjungs, atrodo, kad nė velnio aš nenužmigsiu  :blink:  :D​ 

Atsakyti

Ačiū už pavadavimą  :4u:   Galėsi ir perimti jau, aš jau pakūriau, reikia leisti kitom pasidžiaugti  :D

Jau gerai jaučiuosi, pačiai keista ir truputį kalta jaučiuosi, kad gan greit atsigavau, bet daugiau nebesinori liūdėti ir galvoti apie tą patį, ko jau vis tiek nepakeisiu  :) Jaudinuosi dėl rytojaus abrazijos, gyvenime jokių panašių procedūrų neturėjau, man kol kas nesuvokiama kaip ten mane atjungs, atrodo, kad nė velnio aš nenužmigsiu  :blink:  :D​ 

Nesijaudink, viskas bus gerai, uzmigsi dar ir kaip. Ir miegas toks gilus gilus bus. Pamenu tik kaip klause - ar gerai jauciuos ? sakau taip, sako netrukus palengva uzmigsite... jau girdejau kaip per migla paskutini zodi. O tada jau pajutau kad zadina :) 

Atsakyti

Nesijaudink, viskas bus gerai, uzmigsi dar ir kaip. Ir miegas toks gilus gilus bus. Pamenu tik kaip klause - ar gerai jauciuos ? sakau taip, sako netrukus palengva uzmigsite... jau girdejau kaip per migla paskutini zodi. O tada jau pajutau kad zadina :)

Jetau, man nesuvokiamas tas reikalas, kad užmigsiu, po to pabusiu ir jau viskas... Na bet daugybė moterų tai išgyvena, tai turi būti viskas gerai ir man  :unsure:​  

Atsakyti