Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 07, 14:04)
Norėjau kulinarių paklaust..
gaL kas gamina tokius virtų bulvių blynus,
bet kad VIRTOS bulvės būtų tarkuotos per BUROKINĘ tarką??? 4u.gif

Neturi reikšmės ar per burokinę tarką, ar per mėsmalę. Pridedu dar krakmolo, miltų, druskos, suminkau, iškočioju ir su stikline išspaudau. mes juos vadinam "minkštainiais". kepu ant aliejaus ar taukų, valgom su grietine.
Atsakyti
Užvakar išbandžiau įvairius čirvinius:
* su sūriu ir picos prieskoniais
* su obuoliais ir cinamonu
* su bananais ir obuoliais
* su kokosais.
Pastarieji (su kokosais) liko įvertinti geriausiai.
Turbūt juos ir kepsim dažniausiai.. Tik gaila, kad tie kokosai jautėsi tik kepant.. nes ataušus to aromato deja neliko.. ir valgant nelabai smarkiai jautės.. sakau, gal daugiau dėt reikėjo..
MB kaip visad - kuo papaščiau- tuo jam skaniau doh.gif

Norėtųs, kad kas pasidalintų dar įdomesniais SALDŽIŲ ČIRVINIŲ receptais 4u.gif


Šian gal pabandysiu su braškėm? tik galvoju ar verta braškes gadint? Gal irgi neskanu..? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 24, 09:53)
Norėtųs, kad kas pasidalintų dar įdomesniais SALDŽIŲ ČIRVINIŲ receptais 4u.gif
Šian gal pabandysiu su braškėm? tik galvoju ar verta braškes gadint? Gal irgi neskanu..? unsure.gif

tu dedi visus ingridientus i tesla?
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 24, 10:53)
Užvakar išbandžiau įvairius čirvinius:
* su sūriu ir picos prieskoniais
* su obuoliais ir cinamonu
* su bananais ir obuoliais
* su kokosais.
Pastarieji (su kokosais) liko įvertinti geriausiai.
Turbūt juos ir kepsim dažniausiai.. Tik gaila, kad tie kokosai jautėsi tik kepant.. nes ataušus to aromato deja neliko.. ir valgant nelabai smarkiai jautės.. sakau, gal daugiau dėt reikėjo..
MB kaip visad - kuo papaščiau- tuo jam skaniau doh.gif

Norėtųs, kad kas pasidalintų dar įdomesniais SALDŽIŲ ČIRVINIŲ receptais 4u.gif
Šian gal pabandysiu su braškėm? tik galvoju ar verta braškes gadint? Gal irgi neskanu..? unsure.gif

Gal galėtum ėte parašyti visą gaminimo eigą? Kiek ir ko dėti?smile.gif
Atsakyti
man is vis miltiniai, lietiniai blynai tai yra pats skaniausias maistais...ypac kai dabar esu nestuke.gif ir nesinori visai mesos , tai mano pagrindiniai patiekalai yra blynai , koses, varske ir visokios sriubytes:) Gail atik , kad vyras nuskriaustas liko tongue.gif

siuom momentu skaniausi man sie blynai yra :

http://www_neringa-b...-blyneliai.html

jie paimti man atrodo is sonatinos receptai...dievisko skonio...verta pabandyti
Atsakyti
QUOTE(neone @ 2009 06 29, 18:30)
man is vis miltiniai, lietiniai blynai tai yra pats skaniausias maistais...ypac kai dabar esu  nestuke.gif  ir nesinori visai mesos , tai mano pagrindiniai patiekalai yra blynai , koses, varske ir visokios sriubytes:) Gail atik , kad vyras nuskriaustas liko  tongue.gif

siuom momentu skaniausi man sie blynai yra :

http://www_neringa-b...-blyneliai.html

jie paimti man atrodo is sonatinos receptai...dievisko skonio...verta pabandyti

Man jie irgi labai thumbup.gif , tik as nededu kepimo milteliu..Kam jie reikalingi, ir taip puikiai iskepa ir skanu wub.gif
Atsakyti
vakarienei kepiau lietiniu su varskes idaru, nu man jie apsivalgymas, ypac su grietine ir cukrum...ir dar pieno uzisgeriant...jau pilvas pilnas, bet ziurint i likusius blynus vistiek seile tysta.. tongue.gif tongue.gif
mano mamyte kepa labai skanisu mielinius blynus, kai jau sveciuojames ps j visad prasau kad isleptu mieliniuku....niam niam...
Atsakyti
QUOTE(escape_simute @ 2009 07 04, 21:40)
vakarienei kepiau lietiniu su varskes idaru, nu man jie apsivalgymas, ypac su grietine ir cukrum...

g.gif kažkaip ypatingai tą įdarą ruoši???
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 07 04, 19:46)
g.gif kažkaip ypatingai tą įdarą ruoši???

nea, nieko ypatingo, kiap ir iprasta varskyte, cukrus, vanilinis cukrus ir viskas, kartasi dedu i idara razinu, riesutu smulkintu, aguonu, ar kokiu dziovintu vaisiu, kartais nieko, priklauos nuo to ka turiu namie po ranka... ax.gif ax.gif
Atsakyti
Blynai su melynemis ..

user posted image

> 200 g melyniu
>200 g miltu
>1 a.s.kepimo milteliu
>3 v.s.cukraus
>ziupsnelis druskos
>3 kiausiniai
>1/4 l pieno
>50 g islydyto sviesto

>bei klevu sirupo ant blynu uzsipilti smile.gif

Is duotu produktu uzsimaisyti tesla. As maisiau mikseriu : i sausus produktus pyliau piena maisyta su kiausiniais,gale supyliau sviesta. Melynes imaisyti ir kepti. Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 06 liepos 2009 - 17:51
QUOTE(aguonele @ 2009 07 06, 18:50)
Blynai su melynemis ..

user posted image

> 200 g melyniu
>200 g miltu
>1 a.s.kepimo milteliu
>3 v.s.cukraus
>ziupsnelis druskos
>3 kiausiniai
>1/4 l pieno
>50 g islydyto sviesto

>bei klevu sirupo ant blynu uzsipilti  smile.gif

Is duotu produktu uzsimaisyti tesla. As maisiau mikseriu : i sausus produktus pyliau piena maisyta su kiausiniais,gale supyliau sviesta. Melynes imaisyti  ir kepti. Skanaus  4u.gif

kaip tik turiu melyniu, rytoj isbandysiu smile.gif
Atsakyti

Ideja kaip sunaudoti uogas... o tuo paciu skaniausias padazas prie blynu ax.gif

user posted image

>apie 800 g uogu (pvz.avieciu,braskiu ir serbentu raudonu)
>500 ml skyscio (pvz. vysniu sulciu, as naudojau vandeni i kuri ipyliau syrupo)
>5 v.s.cukraus
>3 v.s.krakmolo kukuruzu

Eiga: Nuo skystimo nusiimam 6 v.s. ir sumaisom su krakmolu. I likusi skystima sudedam cukru ir uzverdam. Supilam krakmolo skystima ir verdam maisant ant silpnos ugnies ~ 4 min. Supilam pasiruostas uogas ir dar 1 min.paverdam .As viriau truputi ilgiau, nes nenorejau didesniu gabaliuku..

Atsakyti