Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

QUOTE(aguonele @ 2009 07 10, 17:28)
Ideja kaip sunaudoti uogas... o tuo paciu skaniausias padazas prie blynu  ax.gif

thumbup.gif super padaziukas
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 06 24, 11:45)
tu dedi visus ingridientus i tesla?

taip.

QUOTE(eglute1990 @ 2009 06 24, 12:36)
Gal galėtum ėte parašyti visą gaminimo eigą? Kiek ir ko dėti?smile.gif

kad eiga paprasta kaip kad ir paprastų čirvinių, tik į tešlą ant pabaigos įmaišai norimą ingridientą ir išmiašius kepi blush2.gif

QUOTE(neone @ 2009 06 29, 18:30)
siuom momentu skaniausi man sie blynai yra :
http://www_neringa-b...-blyneliai.html
jie paimti man atrodo is sonatinos receptai...dievisko skonio...verta pabandyti

doh.gif nu kaip aš vis nesiryžtų jų išbandyt.. o jau tiek pagyrų girdėjus, skiačius esu.. blush2.gif

QUOTE(aguonele @ 2009 07 10, 18:28)
Ideja kaip sunaudoti uogas... o tuo paciu skaniausias padazas prie blynu  ax.gif

kodėl būtent kukurūzų krakmolas? kuom jis skiriasi nuo paparsto?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 07 10, 23:28)
kodėl būtent kukurūzų krakmolas? kuom jis skiriasi nuo paparsto?? g.gif

kad as kitokio nerandu pas mus pirkti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 07 11, 22:37)
kad as kitokio nerandu pas mus pirkti  tongue.gif

swoon.gif juokiatės iš manęs žalios? man rodos nekeikvienoj pardėj kukurūzų karkmolo rasi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 07 10, 18:28)
Ideja kaip sunaudoti uogas... o tuo paciu skaniausias padazas prie blynu  ax.gif
>apie 800 g uogu (pvz.avieciu,braskiu ir serbentu raudonu)
>500 ml skyscio (pvz. vysniu sulciu, as naudojau vandeni i kuri ipyliau syrupo)
>5 v.s.cukraus
>3 v.s.krakmolo kukuruzu

Eiga: Nuo skystimo nusiimam 6 v.s. ir sumaisom su krakmolu. I likusi skystima sudedam cukru ir uzverdam. Supilam krakmolo skystima ir verdam maisant ant silpnos ugnies ~ 4 min. Supilam pasiruostas uogas ir dar 1 min.paverdam .As viriau truputi ilgiau, nes nenorejau didesniu gabaliuku..


Uogų sezonas yra toks trumpas, tad pati didžiausia nuodėmė yra jas dar apdoroti termiškai, sunaikinti visus vitaminus... Analogiškus padažus prie blynų galima daryti paprasčiausiai sutrinant bet kokias šviežias uogas su šiek tiek cukraus. Perteklių galima užšaldyti šaldikly.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 07 16, 15:19)
Uogų sezonas yra toks trumpas, tad pati didžiausia nuodėmė yra jas dar apdoroti termiškai, sunaikinti visus vitaminus...  Analogiškus padažus prie blynų galima daryti paprasčiausiai sutrinant bet kokias šviežias uogas su šiek tiek cukraus. Perteklių galima užšaldyti šaldikly.

tai jus darykite kaip norite, as pavyzdziui retai kada saldau ..man neskanu.. o ta pati per ta pati valgyti yra nuobodu tongue.gif
Atsakyti
Rekomenduoju amerikietiškus blynus kepti su naujomis Gamtos pasukomis: spanguolių-sėlenų ir aviečių-linų sėmenų. Skonis fantastiškas!
Cukraus dėti nebereikia (bent mums)
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *~sniege~*: 19 liepos 2009 - 11:15
mano firminiai jogurtiniai blyneliai thumbup.gif su mėlyniu pieneliu wub.gif

1st. jogurto (koks patinka, aš perku litrinį pakutį)
1 kiaušinis
šaukštelis kepimo miltelių, arba gesintos sodos, tik sodos mažiau
cukraus pagal skonį, trupučiuką druskos, šaukštelio vanilinio cukraus
miltų (tiek, kad tešla būtų tirštumo, kaip mieliniams blynams, arba tirštos grietinės)

Kiaušinį išplaku su druska ir cukrumi, beriu kepimo miltus, tada pilu jogurtą, beriu vanilinį cukrų. viską gerai išplaku su šluotele. tada beriu miltus, niekada jų nematuoju ir nesveriu, taip sakant iš akies. užmaišau tirštą tešlą ir dedu mažais blyneliais į įkaitintą aliejų keptuvėje. Kai iškepa, tai būna labai skanūs mano vyrams laaaabai patinka, o jei dar yra mėlynių pienelio wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamy 24: 20 liepos 2009 - 19:44
QUOTE(neone @ 2009 06 29, 18:30)
man is vis miltiniai, lietiniai blynai tai yra pats skaniausias maistais...ypac kai dabar esu  nestuke.gif  ir nesinori visai mesos , tai mano pagrindiniai patiekalai yra blynai , koses, varske ir visokios sriubytes:) Gail atik , kad vyras nuskriaustas liko  tongue.gif

siuom momentu skaniausi man sie blynai yra :

http://www_neringa-b...-blyneliai.html

jie paimti man atrodo is sonatinos receptai...dievisko skonio...verta pabandyti

Mamos.Dariau tos blynus, bet pas mane kažkodėl tu kepimo miltelių skonis jaučiasi g.gif Kažkoks rūgštumas blynose,maišiau viska su mikserių.Gal kam nors irgi taip buvo?
Atsakyti
Cukininiai blyneliai

user posted image

receptas
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 07 26, 17:49)
Cukininiai blyneliai


Skaniai labai atrodo, cukinijas labai mėgstu.
Galvoju ar tiktų daryti su tarkuotais kopūstais vietoj cukinijos? g.gif Šiandien jau nenuvažiuosiu į parduotuvę biggrin.gif

Tiesa, ar ta servetėlė padeda riebalams susigerti visiškai? Bijau, kad vistiek liks labai riebūs blyneliai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanda: 29 liepos 2009 - 12:30
QUOTE(Nanda @ 2009 07 29, 12:29)
Skaniai labai atrodo, cukinijas labai mėgstu.
Galvoju ar tiktų daryti su tarkuotais kopūstais vietoj cukinijos?  g.gif Šiandien jau nenuvažiuosiu į parduotuvę  biggrin.gif

Tiesa, ar ta servetėlė padeda riebalams susigerti visiškai? Bijau, kad vistiek liks labai riebūs blyneliai  ax.gif

Nanda, niekad nebandziau su kopustais, del to nieko negaliu padeti siuos klausimu...
visiskai ne, vis tiek i viduj siek tiek lieka, bet nuo pavirsiaus puikiai sugeria riebalu pertekliu mirksiukas.gif
Atsakyti