Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiškas kompiuteris, lietuvių kalba

ar 2metu mergaitei jis tiktu?? gal per maza???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puzzle: 06 rugpjūčio 2006 - 13:13
O kokio amziaus vaikams jis tinka g.gif Mano vaikas siemet eina i pirma klase, jis 7 metu, bet jis jau ir skaito, ir skaiciuoja ax.gif kazin ar nebus per lengvos uzduotys jam? unsure.gif Bet jei dovanot Kaledoms, tai jis dar visko daugiau mokes doh.gif
Atsakyti
Mano vyresnioji irgi eis į pirmą klasę, moka ir skaityti, ir rašyti, ir skaičiuoti, bet veiklos randa sau daug. O sesė (trimetė) dar nelabai ką turi su juo veikti. smile.gif Kompiuteriukas skirtas nuo 5 m., bet vaikas vaikui nelygus. O veikti tikrai yra ką, pasukti galvelę irgi reikia, kai, tarkim, reikia parašyti priešingą reikšmę žodžiams (gilus-seklus). Atrodo, paprasta, bet maniškė dabar tik ir daro šią užduotėlę. Ai, pilna gerų dalykų, o tokiu oru pats tas. mirksiukas.gif
Atsakyti
parodykit prašau, kaip tas žaislas realiai atrodo, pasižiūrėčiau ko parduotuvėj ieškot, kad apžiūrėt
ačiū
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 08 09, 13:38)
įdėsiu ir pati žažiūrėsiu, nes kaune pasivaiksčiojau po pardes ir likau nesuprasta


Nuotraukytes išsiunčiau. 4u.gif Ir dar:šiandien atsitiktinai užklydau į IKI ir mačiau kompiuteriukus, jie ten kainuoja 10 Lt. pigiau, t.y. 179 Lt. ax.gif
Atsakyti
nuotraukėlės
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
As saviskei atiduosiu kita savaite, kazin kaip jei seksis g.gif
Atsakyti
Merginos, kurių vaikai jau turi šitą stebuklą, parašykit ar verta jį pirkti. Labai įdomu būtų sužinoti ar vaikams patinka, kokios programėlės, kieno gamybos ir pan. Būsiu labai dėkinga, nes jūsų nuomonės padėtų apsispręsti dėl dovanos šešiamečiui 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2006 08 25, 07:38)
Merginos, kurių vaikai jau turi šitą stebuklą, parašykit ar verta jį pirkti. Labai įdomu būtų sužinoti ar vaikams patinka, kokios programėlės, kieno gamybos ir pan. Būsiu labai dėkinga, nes jūsų nuomonės padėtų apsispręsti dėl dovanos šešiamečiui  4u.gif .

Aš saviškei dar nepirkau, nes nuspręndžiau kad ji dar per maža, bet galiu pacituoti ką rašo mamytė Paja, nes ji nupirkusi jau buvo:

" Taigi, yra 29 rūšių mokomosios užduotėlės, kaip pvz.:sudėtis, atimtis, daugyba, dalyba, antonimai, pagauk raidelę ir kt. Yra mokytis anglų kalbos, vaikas už beveik kiekvieną užduotį gauna taškus, jei neteisingai, pasako, kad neteisingai. Ir viskas lietuvių kalba. Maniškė, būsimoji pirmokė, tai negali atsitraukti, sakė, kad labai patinka. Yra tokia funkcija, kad gali žaisti du žaidėjai (va, ir sesei gerai), klaviatūra lietuviškom raidėm, bet mažosiomis. Net nežinau kas čia dar, nes dar vis patys nagrinėjam instrukciją. Iš pat pradžių kiek gailėjausi, kad pirkau: atrodė toks nedidukas ir tokia kaina nemenka, bet pamačiusi, kad jis tikrai šaunus, jau taip nebegalvojau. Turim mes ir Vtech kompiuterį vaikams, ir dar kitokį vaikišką, bet šitas toks fainas, kad vaikui viskas suprantama, nereikia pastoviai šalia būti. Kol kas tiek. "

jau iš tiek, galima susidaryti nuomonę, manau ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaikai dar negavo to gėrio, nes žadu rugsėjo 1 proga dovanoti. Tačiau jie su kažkuo panašaus žaidė užsienyje, tik ten viskas buvo angliškai, tai tikrai labai svaigo ir jiems patiko. Tuomet jie labai apgailestavo, kad mes negalim tokio ir jiems nupirkti. Todėl tikrai žinau, kad patiks.

Dabar mano pačios pastebėjimai. Aš tyliai, kai vai kai miegojo išbandžiau. Aišku visko nespėjau, bet šiaip turiu tik vieną minusą pastebėtą, kad nelabai aiškios man tos raidės, kurias piešia kompiuteris. Mano jos tai aiškios, bet vaikams turėtų b9ti gal kai kurių nesusipratimų. Tačiau, čia tik mano spėjimas. Gal aš labai klystų.
Atsakyti
Aš savo pnytei jau padovanojau, neišlaukiau rugsėjo 1. Žaidžia jau 3 dienas be sustojimo. Vakare atsisveikina, labanakt mano kompiuteriuk ir pasideda prie lovos. Užduotėlės tikrai labai geros ir mano dukra labai jomis domisi, nors šiaip yra vaikas sunkiai susikaupiantis veiklai, kur reikia pamąstyt. man irgi, kaip RamuneiM pasirodė šriftas neaiškus, bet Gabė puikiai susigaudo ir jai tas nekliūva.
Atsakyti
QUOTE(Anka @ 2006 08 25, 17:55)
Aš savo pnytei jau padovanojau, neišlaukiau rugsėjo 1. Žaidžia jau 3 dienas be sustojimo. Vakare atsisveikina, labanakt mano kompiuteriuk ir pasideda prie lovos. Užduotėlės tikrai labai geros ir mano dukra labai jomis domisi, nors šiaip yra vaikas sunkiai susikaupiantis veiklai, kur reikia pamąstyt. man irgi, kaip RamuneiM pasirodė šriftas neaiškus, bet Gabė puikiai susigaudo ir jai tas nekliūva.

Vadinasi ir maniskei tiks tik mes gimtadieniui , amziai panasus smile.gif
Bet cia matyt po rugsejo reikes visu klausineti .
Atsakyti