Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiškas kompiuteris, lietuvių kalba

net nedvejodama pirkčiau,bet kad 21 a man per toli,gyvenu visai kitame lietuvos užkampėlyje.iki šiol apie tai net negirdėjau,bet esu tikra trims mano atžaloms būtų didelė nauda
Atsakyti
Laba diena! Noriu pas Jus pasiterauti, kur galeciau nupirkti kompiuteri lietuviu kalba vaikui? Skaiciau kazkur zurnale, kad Lietuvoje jau jais prekiauja. Mano berniukui 5 metai. Gal kas jau susiduret, ar vertas demesio ir ar lavinasi vaikas su juo zaisdamas? Aciu
Atsakyti
Tokių kompiuterių yra Maximose, Rimi žaislų skyriuose. Neseniai buvo tema "Vaikiškoje technikoje" apie šiuos kompus. Paieškok. Sako, kad dalykas geras. Turiu nupirkus tokį kompą, bet dar laukiam dukros gimtadienio, taip kad nebandytas. Pati paspaudinėjau pasislėpus, tai man visai patiko. Yra daug skirtingų užduočių.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2006 08 25, 13:13)
  šiaip turiu tik vieną minusą pastebėtą, kad nelabai aiškios man tos raidės, kurias piešia kompiuteris. Mano jos tai aiškios, bet vaikams turėtų b9ti gal kai kurių nesusipratimų. Tačiau, čia tik mano spėjimas. Gal aš labai klystų.


Tiesa, man ir kažkaip bandė kliūti tas šriftas, bet panelė nė sykio neužsiminė, kad ji nesupranta ar pan. Dar paklausiau ar raidės aiškios, tai tik akis išpūtė, maždaug " o tau ar neaišku? juk paprasta". Pasirodo, jai nekylo net panašių minčių. biggrin.gif Kompiuteriukas (kaip nei vienas žaislas pas mus) naudojamas kiekvieną dieną. thumbup.gif
Atsakyti
Tai gi, mano mergina ir vaikinas neatsitraukia nuo jo, visi laimingi ir patenkinti. Tačiau atsirado viena bėda: jau du klavišai nebeveikia. Vis dar tikiuosi, kad elementai baigiasi (neprisiruošiu pakraunamų nupirkti) ir kai kurie klavišai neveikia, bet jei ir elementus pakeitus problema neišnyks, tai tuomet bus labai net labai gaila. O šiaip jiems net nereikėjo nieko aiškinti. Patys susirado kaip ką daryti.
Atsakyti
Jei jau kas neveiks, tai jam dar garantija turi būti.
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2006 09 02, 20:42)
Jei jau kas neveiks, tai jam dar garantija turi būti.

Garantija tai yra, bet turbūt kreiptis tektų į Vilnių ir dar reikia turėti įsigijimo dokumetus. Dar nepanikuoju, bet jei rytoj pakeitus elementus ir toliau neveiks, tai reiks kažką galvoti. Tikiuosi, kad tik man taip nepasisekė.
Atsakyti
geras, ash apie tokius nebuvau girdejusi g.gif priesh menesy nupirkom vokishka, nejau be reikalo? smile.gif reikes pasizhiuret. mazhei dar dvieju metuku nera, bet a raide ishmoko parodyt po keletu dienu smile.gif manau kad geras zhaislas smile.gif
Atsakyti
Su garantiniu parastai reiks tik nuvezti si savonoriu gatve i ju bustine , vienas tik kad pasiimti ceki reiks pas mane ( bendra saskaita visiems gi ) pasinaudojus saskaita reiktu grazint nes neduok die kazkam dar . ax.gif
Tik paziurekit garantinio salygas as dar neskaiciau smile.gif
Atsakyti
Aš ne tik, kad skaičiau, bet tik nusipirkusi kompiuteriuką iškart skambinau į platintojo ofisą. Iš pat pradžių sakė, kad reikia su čekiu kreiptis ten, kur pirkau, bet galiausiai nutarė, kad geriausia bėdai atsitikus skambinti jiems. smile.gif Kol kas rami, nes kompiuteriukas mylimas ir gerbiamas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2006 09 03, 16:02)
Aš ne tik, kad skaičiau, bet tik nusipirkusi kompiuteriuką iškart skambinau į platintojo ofisą. Iš pat pradžių sakė, kad reikia su čekiu kreiptis ten, kur pirkau, bet galiausiai nutarė, kad geriausia bėdai atsitikus skambinti jiems. smile.gif Kol kas rami, nes kompiuteriukas mylimas ir gerbiamas. biggrin.gif

As iskart paklausiau sake pas juos nes kitaip kaip ir pirkimo vietos nera lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu, taip, jums nėra, o aš tai gi Akropolio Maximkoj pirkau. ax.gif Ale gi patikino, kad nepaliks bėdoj ir manęs (jei jau kas). mirksiukas.gif
Atsakyti