Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(*Frėja* @ 2018 08 20, 11:40)
Parašiau ir į agentūrą, iš kurios pirkau, ir į viešbutį. Nes užsakant buvo free cancellation. O tvirtinant atšaukimą jau rašo mokestį.

Per kur buvot radę spalio pabaigai? Pabandysiu pasižiūrėti 4u.gif

jei neklystu, Jūs pirkote per udriu? tai pas jį ir buvo spalio mėn bilietų, aš pirkausi per urkistravel už viešbutį dar net nemokėjau, nes dar turiu laiko persigalvoti.
tiesiog šįkart bijojau vilko užšokau ant meškos, nes su small planet vėlavimais bijojau tikrai prarasti atostogų laiką (dieną), o po itakos atšaukimu bijau prarastvisas atostogas ir kelionę, mat itaka dabar skrydį pavėlino, man tai gal netgi ir geriau, kad vėliau, bet lb bijau, kad tik visko neatšauktų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2018 08 20, 11:51)
jei neklystu, Jūs pirkote per udriu? tai pas jį ir buvo spalio mėn bilietų, aš pirkausi per urkistravel už viešbutį dar net nemokėjau, nes dar turiu laiko persigalvoti.
tiesiog šįkart bijojau vilko užšokau ant meškos, nes su small planet vėlavimais bijojau tikrai prarasti atostogų laiką (dieną), o po itakos atšaukimu bijau prarastvisas atostogas ir kelionę, mat itaka dabar skrydį pavėlino, man tai gal netgi ir geriau, kad vėliau, bet lb bijau, kad tik visko neatšauktų. 4u.gif

Taip, pas Udrių. Manau nebesiblaškysiu, jei pagausiu kokį paketą paskutinės minutės tai skrisiu, jei ne - vadinasi nelemta smile.gif

O jums reik tikėtis kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Paskutine spalio savaite visada buna nedraugiska, nes vaiku atostogos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2018 08 20, 11:32)
vaje... realiai, keista kad nebuvo nemokamo atšaukimo, as ana sav uzsisakiau viesbuti, atšaukt nemokamai iki kol skrisiu, kad butu likę dvi sav.
spalio buvo 21,23,28dienai, jauciu jau per velu jums? i viena puse 39eur. o grizima draugam buvau radus su persedimu ukrainoj, su UIA į vln, uz 115eur  4u.gif

Sakykite o avanso nereikejo imoketi? Ar jei imokama avansas taii grazina jei atsauki kelione? Ir galima cia ta nemokama atsaukima rinktis agenturoj,gal tada kelione pabrangsta? Jei galite parasykite man labai aktualu. Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 20 rugpjūčio 2018 - 17:00
QUOTE(GITALE @ 2018 08 20, 17:58)
Sakykite o avanso nereikejo imoketi? Ar jei imokama avansas taii grazina jei atsauki kelione? Ir galima cia ta nemokama atsaukima  rinktis agenturoj,gal tada kelione pabrangsta?  Jei galite parasykite man labai aktualu. Aciu

Reikia 10 proc. Aš spalio mėnesį šiam spaliui pirkau. Beveik preš metus. Bet dabar perkant dvigubai brangiau mano kelionė gautųsi ax.gif . Avanso, aišku, niekas negrąžintų, jei atšauktum, prisiavansintų žmonės tada šimtus kelionių biggrin.gif
Atšaukti tik per bookingą ar pan svetaines užsakytus viešbučius galima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 20 rugpjūčio 2018 - 17:13
QUOTE(Maja Di @ 2018 08 20, 18:10)
Reikia 10 proc. Aš spalio mėnesį šiam spaliui pirkau. Beveik preš metus. Bet dabar perkant dvigubai brangiau mano kelionė gautųsi ax.gif  . Avanso, aišku, niekas negrąžintų, jei atšauktum, prisiavansintų žmonės tada šimtus kelionių biggrin.gif
Atšaukti tik per bookingą ar pan svetaines užsakytus viešbučius galima.

O per kelioniu organizatoriu negalima kazi? Juk irgi sumoki avansa. Gal tik keist kelione galima pas juos
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2018 08 20, 15:10)
Paskutine spalio savaite visada buna nedraugiska, nes vaiku atostogos  4u.gif

Kaip keista...nes kai rinkomes kelione svarstem varianta vykt per vaiku atostogas ir kainos buvo siulomos labai neblogos! I populiariuosius guralius, rixus musu seimai 4 asmenu savaitei po 1700-1800€ buvo tie viesbuciai! Bet nesusigundem,pabijojom del oru, skrisim spalio pradzioj.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2018 08 20, 15:10)
Paskutine spalio savaite visada buna nedraugiska, nes vaiku atostogos  4u.gif

netiesa, čia tik lietuviškos agentūros nori iš mūsų pasipinigauti, realiai, spalio mėn jau visos kainos kritusios, dauguma viešbučių jau užsidarinėja, skelbia sezono pabaigą, paleidžia personalo dalį, nuima kažkiek pramogų ir ta kaina tikrai būna žymiai mažesnė net ir už rugsėjo mėn.

QUOTE(GITALE @ 2018 08 20, 17:58)
Sakykite o avanso nereikejo imoketi? Ar jei imokama avansas taii grazina jei atsauki kelione? Ir galima cia ta nemokama atsaukima  rinktis agenturoj,gal tada kelione pabrangsta?  Jei galite parasykite man labai aktualu. Aciu

aš užsakinėjau atskirai viešbutį, kolkas nieko dar nemokėjus, atšaukt galiu iki kelionės liks 2sav. bet jei perkate paketą, avansas būtinas, atšaukimas įmanomas, bet tada prarandate avansą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2018 08 21, 09:06)
netiesa, čia tik lietuviškos agentūros nori iš mūsų pasipinigauti, realiai, spalio mėn jau visos kainos kritusios, dauguma viešbučių jau užsidarinėja, skelbia sezono pabaigą, paleidžia personalo dalį, nuima kažkiek pramogų ir ta kaina tikrai būna žymiai mažesnė net ir už rugsėjo mėn.
aš užsakinėjau atskirai viešbutį, kolkas nieko dar nemokėjus, atšaukt galiu iki kelionės liks 2sav. bet jei perkate paketą, avansas būtinas, atšaukimas įmanomas, bet tada prarandate avansą. 4u.gif

Kokį viešbutį išsirinkot?
Atsakyti
QUOTE(*Frėja* @ 2018 08 21, 10:33)
Kokį viešbutį išsirinkot?

Side Alegria šitą
Atsakyti
Tai ir kalbu apie lietuviškų agentūrų kainas. Nebūna aukštos kaip vasarą, bet būtent per vaikų atostogas paprastai brangiau ir greičiau išperkama smile.gif
Atsakyti
Kokius pinigus vežatės dabar, kai liros kursas taip nukritęs? Anksčiau mokėdavom visur doleriais, arba eurais, o dabar gal apsimoka keistis?Ar keistis orouoste, kur kursas palankesnis? 4u.gif
Atsakyti