Įkraunama...
Įkraunama...

Cukinijos

as cukinijas konservuoju su apelsinais rolleyes.gif supjaustau cukinijas ir apelsinus kubeliais (1:1), sudedu sluoksniais i iskaitintus stiklainius. palaikau pridengtus para, po to kisu i orkaite, pakaitinu gerokai ir uzsuku rolleyes.gif labai skanu ir paprasta ziemai rolleyes.gif skaniausia su plakta grietinele rolleyes.gif

jauciu reikia ir man ta pyraga su cukinijom ir tunu isbaldyt, o tai visis cia taip giria bigsmile.gif tik MB tunu nevalgo doh.gif tai gal kokia mesyte ar kumpi bandysiu det rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 08 28, 01:44)
as cukinijas konservuoju su apelsinais rolleyes.gif  supjaustau cukinijas ir apelsinus kubeliais (1:1), sudedu sluoksniais i iskaitintus stiklainius. palaikau pridengtus para, po to kisu i orkaite, pakaitinu gerokai ir uzsuku rolleyes.gif  labai skanu ir paprasta ziemai rolleyes.gif  skaniausia su plakta grietinele rolleyes.gif

o ta uogienė kartumo neturi? Nes aš viriau prieš kelis metus su citrinom, tai labai jau kartu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 08 28, 08:29)
o ta uogienė kartumo neturi? Nes aš viriau prieš kelis metus su citrinom, tai labai jau kartu rolleyes.gif

Atsakyti
As isbandziau troskini su medziotoju desrelemis thumbup.gif
Atsakyti
[quote=regna,2008 08 28, 09:12]

[/
Citrusinius vaisius reik blansiruoti,nuplikyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 08 28, 08:29)
o ta uogienė kartumo neturi? Nes aš viriau prieš kelis metus su citrinom, tai labai jau kartu rolleyes.gif

banddziau su ta visa apelsino oda det tai buvo kiek kartoka, bet be odeles normaliai rolleyes.gif o ir tas kartumas su saldzia grietinele labai tinka ax.gif

QUOTE(regna @ 2008 08 28, 09:19)
Citrusinius vaisius reik blansiruoti,nuplikyti.  4u.gif

nieko neblansiravau... schmoll.gif o ka tas duoda? maziau kartumo?
Atsakyti
teko ragauti cukiniju ir geltonuju slyvaiciu kompoto, o tiksliau- tu cukiniju is kompoto, tai neatskirtumet nuo ananaso, jei nezinotumet wink.gif kaip dare- nezinau; proporcijos, mazdaug 1:1 cukiniju ir slyvu, cukrus, vanduo ir viskas, matyt. bet skonio negaliu uzmirsti va jau keli metai. netiketas derinys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 08 28, 17:41)
teko ragauti cukiniju ir geltonuju slyvaiciu kompoto, o tiksliau- tu cukiniju is kompoto, tai neatskirtumet nuo ananaso, jei nezinotumet wink.gif kaip dare- nezinau; proporcijos, mazdaug 1:1 cukiniju ir slyvu, cukrus, vanduo ir viskas, matyt. bet skonio negaliu uzmirsti va jau keli metai. netiketas derinys  bigsmile.gif


thumbup.gif mano mama seniai taip daro... be to, dar ir su obuoliais labai skanu
Atsakyti
Sveikos,
sakykit kai darai iš cukinijos mišraines su tomatu ir paprikom ar juo reikia šaltai laikyt?
Atsakyti
As laikau rusyje, bet jis nera saltas
Atsakyti
Kepiau pyragą cukinijos su tunu - jau kaip skaniai gavosi assa.gif didis.gif Net vyras kitą dieną nešėsi į darbą! Liuks! thumbup.gif Dėkui, jums už receptukus aciuks.gif
Atsakyti
Kepiau Sonatinos išbandytą patiekalą Cukinijų pyragas su tunu
http://209.85.135.10...i...8&inlang=lv

Puse pyrago kepiau su tunu, kita puse su karšto rūkymo kumpiu "Panevėžio file", ta pyrago dalis, kur su tunu gavosi sausesne, sprangesne, o kur su kumpiu - pasakiskas skonis ir vaizdas taip pat thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Su kumpiu pyragas gavosi sultingas wub.gif nuo šiol visuomet kepsiu tik su kumpiu thumbup.gif Šis pyragas jau itrauktas i megstamiausiu patiekalu sarasa wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linucia: 02 rugsėjo 2008 - 12:21