Įkraunama...
Įkraunama...

Cukinijos

QUOTE(derenal @ 2008 08 18, 16:39)
Labai paprastas receptas: supjaustykit cukiniją griežinėliais, apvoliokit miltų ir įvairiausių namie rastų prieskonių mišiny ir kepkite. Valgyti pusryčiams ryte su duona ir puodeliu arbatos  thumbup.gif


as labai panasiai kepu: supjaustau griezineliais, padruskinu-papipirinu, pavolioju i kiausini ir dziuveselius ir pakepu ant aliejaus kol paruduoja graziai. Tada iskeptus sudedu graziai i lekste ir ant kiekvieno griezinelio uztepu truputuka majonezo ir uzdedu pomidoro riekele. niam niam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2008 08 21, 15:17)
Tikrai nieko receptelis. Tik va nesupratau  g.gif , paskui i orkaite reikia imest ar iskart galima valgyt  blink.gif


Iskart galima valgyti
Atsakyti
QUOTE(Gyntis @ 2008 08 21, 21:00)
Iskart galima valgyti


Aciukas, ryt butinai pasidarysiu thumbup.gif niam niam
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 08 18, 17:49)
o as is sonatinos isbandziau si pyraga su cukinijom na kaip skanu buvo tikras apsivalgymas rekomenduoju visoms  thumbup.gif
http://www.supermama...p;#entry5358332
o cia mano pyragelis
user posted image
user posted image


susigundžiau ir aš iškepiau šį pyragą su cukinijomis, thumbup.gif Deja valgiau šį skanumyną viena. Mano vyriukai nevalgė schmoll.gif nemėgsta tokių eksperimentų...
Atsakyti
QUOTE(Redazi @ 2008 08 22, 19:05)
susigundžiau ir aš iškepiau šį pyragą su cukinijomis,  thumbup.gif Deja valgiau šį skanumyną viena. Mano vyriukai nevalgė  schmoll.gif nemėgsta tokių eksperimentų...



Reikia nesakyt is ko gamini, tada buna viskas gerai. Arba sumeluot, kad is ko nors kito padaryta. Isbandytas reikalas su vyru lotuliukas.gif
Atsakyti
Issikepiau siandiena si pyraga thumbup.gif Laaabai musu seimai patiko, tikrai be galo skanu, ir as rekomenduoju thumbup.gif
QUOTE(inetum @ 2008 08 18, 17:49)
o as is sonatinos isbandziau si pyraga su cukinijom na kaip skanu buvo tikras apsivalgymas rekomenduoju visoms  thumbup.gif
http://www.supermama...p;#entry5358332

Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 08 22, 20:07)
Reikia nesakyt is ko gamini, tada buna viskas gerai. Arba sumeluot, kad is ko nors kito padaryta. Isbandytas reikalas su vyru  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kepsiu ir aš.. ax.gif Ir nesakysiu tongue.gif
Atsakyti
karta gaminau is taupumo, reikejo daug blynu, o tarkes nedaug buvo (tingejau daugiau lupti) tai sutarkavau vidutine parduotuvine cukinija - na jau kokie skanus gavos good.gif lengvesni nei bulviniai, puresni ir tikrai labai skanus
Atsakyti
vakar ir aš kepiau cukinijų ir tuno pyragą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Patiko net vyrui, kuris į eksperimentus žiūri atsargiai smile.gif
Kitą kartą vietoj tuno bandysiu mėsą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 08 23, 22:36)
karta gaminau is taupumo, reikejo daug blynu, o tarkes nedaug buvo (tingejau daugiau lupti) tai sutarkavau vidutine parduotuvine cukinija - na jau kokie skanus gavos good.gif lengvesni nei bulviniai, puresni ir tikrai labai skanus



Taip taip, as irgi taip esu bandzius. Labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintulia @ 2008 08 21, 15:50)
as labai panasiai kepu: supjaustau griezineliais, padruskinu-papipirinu, pavolioju i kiausini ir dziuveselius ir pakepu ant aliejaus kol paruduoja graziai. Tada iskeptus sudedu graziai i lekste ir ant kiekvieno griezinelio uztepu truputuka majonezo ir uzdedu pomidoro riekele. niam niam thumbup.gif


Dekui uz recepta tikrai skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2003 08 22, 00:33)
Su pomidorais troskintos cukinijos

1 nedidele cukinija
4-5 pomidorai
60 g sviesto
100 g fermentinio surio
cukrus
druska
pipirai

Cukinija nulupame, supjaustome nedideliais gabaleliais.
i puoda, skirta troskinimui, ipilame 1,5 stiklines vandens, iberiame druskos, sudedame sviesta, cukinijos gabalelius ir troskiname, kol cukinija suminksteja. Sudedame skiltelemis supjaustytus pomidorus. Troskiname dar 10 min. Tada suberiame cukru, tarkuota fermentini suri ir gerai ismaisome.

Jei norime, kad cukinijos gabaleliai nesuvirtu, pries troskindami galime juos pamerkti i parugstinta vandeni. Taip troskinta cukinija gali buti valgoma kaip atskiras patiekalas arba patiekiama prie virtos mesos ir bulviu.



Vakar dariau sita troskini, ale gavosi sriuba, nes vandens perdaug pripyliau lotuliukas.gif Na bet skonis thumbup.gif
Atsakyti