Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

Sveikos. Na kokie planai savaitgaliui?kuri gimdyt ruošiatės?

Aš tai visą naktį kankinausi su kietėjančia gimda ir skaudančia nugara.

Planas buvo nuvažiuot į kaimuką šnd, pasiskint šaldymui krapų ir svogūnų laiškų. O ryt matyt tik namie tupėsiu.

Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Visai neblogai išsimiegojau. Tik pikta atsikėliau, pati nežinau ko biggrin.gif Pradėjo šalintis kamštis, kaži kas čia bus smile.gif Planų neturiu jokių šiandien....Tinginiausiu turbūt.
Atsakyti

Labas rytas :) ir mano kamštis šalinas, pilvas skausmingas kaip per mmm, bet dar nieko konkretaus. Įdomu kiek ten to kamščio būna, jau pasišalino, ar dar bus  :hmm:​ 

Atsakyti
Nu jau Mur sezoną atidarė tai dabar visos pavarysit biggrin.gif

Aš tai savaitgalį nieko neveiksiu, oras mane toks slegia, nieko nenoriu.

Atsakyti

Labas rytas :) ir mano kamštis šalinas, pilvas skausmingas kaip per mmm, bet dar nieko konkretaus. Įdomu kiek ten to kamščio būna, jau pasišalino, ar dar bus  :hmm:​ 

Man šalinosi tokios kaip gleivės, paskui gleivės su šviežio kraujo siūleliais, naktį prasidėjo sąrėmiai, nuvažiavus į ligoninę šalinosi jau tokie kaip kraujo krešuliai, akušerė sakė kad ir gleivių kamštis dar eina. Bet kitom būna iš vis nemato to kamščio kaip šalinasi.

Atsakyti

Laba ryta...

Nors jis kazkoks nelabai labas. Atsikeliau labiau pavargusi nei nuejau miegoti. Nuo vakar prie lovos prilipusi, jegu nera. Siandien irgi kazkokia slogi nuotaika, verkti norisi tik...

Savaitgaliui planu nera. Vyras dirba, tai namie tupesiu.

Atsakyti
o prisiminiau, reik gimnastikos kamuolį prisipūst pašokinėt biggrin.gif sako skatinas taip viskas greičiau biggrin.gif
Atsakyti

Man kai kamstis salinosi, tai jo gal tik koks arbatinis saukstas buvo. 

Zodziu... Sedziu, bliaunu ir pati nezinau kodel. Asaros byra ir negaliu susivaldyt...

Atsakyti

As visai norejau savaitgali pagimdyt, vakar visa komoda dukros perrinkau ka isaugo, grindis visur isploviau, balkona sutvarkiau, vonia isploviau, dezes patampiau. Jau vakare kaip laps kritau, na sakiau tikrai jau nakti prasides kas ir ryte isvaziuosiu. Bet... nieko :D  atsikeliau, tik nugaros raumenys dabar skauda ir viskas :D Sedziu laukiu toliau. Kadangi menesines nereguliarios, tai turbut reikia orientuotis pagal echo labiau, tai buvo 25d. Na ar 27d. per dviguba pilnati jauciu pramus daug nestukiu. Svarbu, tik pasigimdyt per kita savaite, nes mama paeme atostogu, kad dukra paziuret. po to jau nieks atostogu paimt negales. Na su vyru aisku tada liks, ka daryt, vazines kartu.

 

Ir skambuciai jau nuo vakar ir zinutes prasidejo... nu jau? tu jau ar ne jau? tu kur, dar namie? tai kada jau... 

 

Drauge mano VGN patologiniame, kadangi pernesiotas lelius, speja svori nuo 4200 iki 4600. bet dar iki pirmadienio nusprende palaukti, neskatinti, del didelio svorio. Na jetau, as isivaizduoju jau kaip jinai laukia tai ne tas zodis, kada jaaauuuuuu.

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 23 birželio 2018 - 08:41
QUOTE(19891010 @ 2018 06 23, 08:52)
<p>Labas rytas smile.gif ir mano kamštis šalinas, pilvas skausmingas kaip per mmm, bet dar nieko konkretaus. Įdomu kiek ten to kamščio būna, jau pasišalino, ar dar bus  hmm.gif​ 

Aš irgi nežinau kiek čia jo būna. Man jau vakar jis šalinos. Šiandien kažkoks pilvas įdomus. Labai pučia nuo pat ryto doh.gif

QUOTE(crazy bee @ 2018 06 23, 09:32)
<p>Man kai kamstis salinosi, tai jo gal tik koks arbatinis saukstas buvo. Zodziu... Sedziu, bliaunu ir pati nezinau kodel. Asaros byra ir negaliu susivaldyt...

Viskas gerai console.gif Matyt hormonai suveikė smile.gif Išsiverksi ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti

Mano kleckas jau 4kg. 

Atsakyti

Laikykitės merginos, nebedaug liko  :4u:​ 

Atsakyti