Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(kin @ 2019 01 11, 16:23)
Siap man panasumu klimato su Anglija yra - dregna, nei dideliu salciu, nei dideliu karsciu. Maistas labai netgi angliskas. Visu tradiciju nezinau, bet yra anliskumu labai daug.

tai as ta jau rasiau anksciau, kad tiketinai budama Uk kolonija turi panasumu su anglija ir kai paziurejau klimata, tai tikriausiai panasus, bet visgi ir sava gamta ir savi vietiniai mzones ,kuriu zeme uzseme europieciai. nezinau aisku situacijos dabar, bet pries 3 m bendravau su zelandieciais, tai sake sunki situacijja ekonomine, sunku darba gauti, jaunom siemom sunku ir t.t tai kazkokiu stebuklu niekur nera.
Papildyta:
QUOTE(vilnera @ 2019 01 11, 17:32)
Jūs kažkaip kitiems taikot vienokias taisykles, sau - kitokias, nes - labai aukštinat čia tą kraujo ryšį, jį iškeliat aukščiau apsirūpinimo, gerovės, kai tuo tarpu pati, pamynusi visus kraujo ryšius, gyvenate kitoje šalyje, kur išvažiavot dėl pinigų...

Jus kazkaip lyginat skirtingus dalykus, as su seima isvaziavau, ne viena, mano artiaumiausi giminaiciai irgi cia, iskyrus mama, mama irgi gyveno cia 10 m, dabar nusprende gyventi Lietuvoje, bet as jau suaugusi, savo seima turiu, jus skirtumo nejauciat, kur vaikui gyventi su svetimais del geresnio gyvenimo, paliksu vsisu pazystmsu ir vissu artjimus VIENAM ir kur suaugusiem zmonem rinktis kur gyventi, yapc su visa seima?

o isvykusi as jau nebe vien del pinigu, aisku jie nemazas motyvas, bet yra labai daug kitu . Paskaitykit tyrima VDU, as jam tikrai pritarciau. ir pradzioje nevaziavom, kad turtingaiu gyventi, vaziavom, kad uzsidirbti ir isigyti elementaru busta, paskui kai grizom, kai patyrem visus ypatmus nacionalinio gyvenimo, tai i daug ka kitaip ziureti pradejau, nes kai isvazinejom, buvom labai jauni , nei vaiku neutrejom su daug dalyku neteko susidurti, airijoej gyvendami pripratom pri egeresniu dalyku, pagarbos. Dabar suprantu, kodel seimos dauguma, kurios jau atvazinejo su vaikais, nei nezadejo gristi i Lietuva nuo pat pradziu.
Mazesnes pajamos tikrianebutu didele probelma, jei nebutu tokios neteisybes salyje...

Didžiausi Lietuvos trūkumai – korupcija, nelygybė ir nepagarba
http://www.vdu.lt/lt...uoja-lietuviai/
Atsakyti
Faktai lenda. Puidokas neteisingus teiginius apie įvaikinimą pateikė per spaudos konferenciją. Nors vien tai, kad jį ububte krūtine gina reiškia, kad reikia vertinti tokį asmenį per tam tikrą prizmę.
Atsakyti
Remiantis apklausos rezultatais, žmonės, kurių Lietuva netenka dėl emigracijos, yra šeimyniški (net 77,6 procentams svarbi šeima), darbštūs, aktyviai ieškantys išeities, adaptyvūs (50,1 proc.), komunikabilūs (37 proc.), pasitikintys ir bendradarbiaujantys (42,3 proc.) bei orientuoti į Lietuvą, lietuvybę. Net 73 proc. apklaustųjų nurodė, kad jiems svarbu emigracijoje išlaikyti lietuviškumą. 47,3 proc. ir gyvendami emigracijoje domisi Lietuvos politikos aktualijomis, mielai pasinaudotų dvigubos pilietybės statusu (77,1 proc.).

Ženklūs skirtumai atsiskleidė išnagrinėjus įvairių socialinių bei darbo sąlygų vertinimą Lietuvoje ir emigracijoje. Pagarbą darbuotojui emigracijos sąlygomis teigiamai įvertino 89,3 proc. apklaustųjų, o Lietuvoje – vos 36 proc. Streso lygį darbe emigracijoje teigiamai įvertino 69,3 proc., tuo tarpu gimtinėje – tik 25,5 proc., karjeros galimybes – atitinkamai 74,8 proc. ir 19,1 proc., nuopelnų įvertinimą – 80,6 proc. ir 38 proc.

Didžioji dauguma (67,8 proc.) apklaustųjų taip pat nurodė, jog emigracijoje pagerėjo būsto prieinamumas. Emigrantai geriau nei Lietuvoje vertino savo pasirinktoje šalyje teikiamas sąlygas sveikatos apsaugos (51,9 proc. respondentų), švietimo (67,2 proc.), teisėsaugos (65,6 proc.) ir socialinės apsaugos (87,9 proc.) srityse.

http://www.vdu.lt/lt...uoja-lietuviai/
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 19:43)
tai as ta jau rasiau anksciau, kad tiketinai budama Uk kolonija turi panasumu su anglija ir kai paziurejau klimata, tai tikriausiai panasus, bet visgi ir sava gamta ir savi vietiniai mzones ,kuriu zeme uzseme europieciai.  nezinau aisku situacijos dabar, bet pries 3 m bendravau su zelandieciais, tai sake sunki situacijja ekonomine, sunku darba gauti, jaunom siemom sunku ir t.t tai kazkokiu stebuklu niekur nera.
Papildyta:

Jus kazkaip lyginat skirtingus dalykus, as su seima isvaziavau, ne viena, mano artiaumiausi giminaiciai irgi cia, iskyrus mama, mama irgi gyveno cia 10 m, dabar nusprende gyventi Lietuvoje, bet as jau suaugusi, savo seima turiu, jus skirtumo nejauciat, kur vaikui gyventi su svetimais del geresnio gyvenimo, paliksu vsisu pazystmsu ir vissu artjimus VIENAM ir kur suaugusiem zmonem rinktis kur gyventi, yapc su visa seima?

o isvykusi as jau nebe vien del pinigu, aisku jie nemazas motyvas, bet yra labai daug kitu . Paskaitykit tyrima VDU, as jam tikrai pritarciau. ir pradzioje nevaziavom, kad turtingaiu gyventi, vaziavom, kad uzsidirbti ir isigyti elementaru busta, paskui kai grizom, kai patyrem visus ypatmus nacionalinio gyvenimo, tai i daug ka kitaip ziureti pradejau, nes kai isvazinejom, buvom labai jauni , nei vaiku neutrejom su daug dalyku neteko susidurti, airijoej gyvendami pripratom pri egeresniu dalyku, pagarbos. Dabar suprantu, kodel seimos dauguma, kurios jau atvazinejo su vaikais, nei nezadejo gristi i Lietuva nuo pat pradziu.
Mazesnes pajamos tikrianebutu didele probelma, jei nebutu tokios neteisybes salyje...

Didžiausi Lietuvos trūkumai – korupcija, nelygybė ir nepagarba
http://www.vdu.lt/lt...uoja-lietuviai/

Man regis, lyginu analogiškas situacijas. Tik tiek, kad jūs su giminaičiais bendravoje, esat ,,savi'', tuo tarpu brolis mergaitei tarsi ir svetimas.

Sukit kaip norit, gi neišvykot visa krūva seserų/brolių ir jų antrų pusių su seserimis/broliais vienu metu smile.gif Vat ir čia, brolis UK, sesė gal bus NZ, susitiks jei norės vėliau kada..
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2019 01 11, 17:48)
Man regis, lyginu analogiškas situacijas. Tik tiek, kad jūs su giminaičiais bendravoje, esat ,,savi'', tuo tarpu brolis mergaitei tarsi ir svetimas.

Sukit kaip norit, gi neišvykot visa krūva seserų/brolių ir jų antrų pusių su seserimis/broliais vienu metu smile.gif  Vat ir čia, brolis UK, sesė gal bus NZ, susitiks jei norės vėliau kada..

Jus lyginat seima su vienu vaiku visiskai neadekvatu, jus lyginat vaika ir suaugusi.

Neturiu as kruvos sesiu ir broliu smile.gif ir mes NE VAIKAI, jums skirtumo nera? man mano vaikai svarbiau dabar ne mano broliai seses, as vaiku nepalikau su kitais zmonem, kitoj pasaulio salyje, mes visi kartu vaziuojam visur.

lyginat nealyginamus dalykus ir nepalyginamus atstumus.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 20:03)
Jus lyginat seima su vienu vaiku visiskai neadekvatu,  jus lyginat vaika ir suaugusi.

Neturiu as kruvos sesiu ir broliu smile.gif
ir mes NE VAIKAI, jums skirtumo nera?
man mano vaikai svarbiau dabar ne mano broliai seses, as vaiku nepalikau su kitais zmonem, kitoj pasaulio salyje, mes visi kartu vaziuojam visur.

lyginat nealyginamus dalykus ir nepalyginamus atstumus.

Tai šioje istorijoje ir yra vaikas (mergaitė) ir suaugęs (brolis), vat ir narstau pagal jūsų užduotą kontekstą.

Kalbam ne tik apie jus, o ir apie jūsų vyrą - ar jis neturi artimų kraujo giminaičių?
Norit pasakyt, kad suaugusiam tas kraujo ryšys ne tiek svarbu?

Teisingai sakot, jums svarbiausia jūsų vaikai.. Svarbiausia-tėvams vaikai. Tokia pati situacija ir su tuo mergaitės broliu - jam svarbiausia - jo vaikas, sesė, mano manymu - šiek tiek mažiau.. Kai tuo tarpu įtėviai taps jai tėvais, o tėvams, kaip pati rašot, svarbiausia-vaikai..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnera: 11 sausio 2019 - 18:16
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 17:43)
bendravau su zelandieciais, tai sake sunki situacijja ekonomine, sunku darba gauti, jaunom siemom

Perziurek savo pazistamu rata, nes kazkokie ne kokie jie pas tave. Tai amerikieciai, kurie parduotuvese neranda naturalaus maisto, tai airiai, kuriams sunku suvokti, jog Lietuva svencia 100 metu atkurima, dabar dar zelandieciai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2019 01 11, 18:12)
Tai šioje istorijoje ir yra vaikas (mergaitė) ir suaugęs (brolis), vat ir narstau pagal jūsų užduotą kontekstą.

Kalbam ne tik apie jus, o ir apie jūsų vyrą - ar jis neturi artimų kraujo giminaičių?
Norit pasakyt, kad suaugusiam tas kraujo ryšys ne tiek svarbu?

Teisingai sakot, jums svarbiausia jūsų vaikai.. Svarbiausia-tėvams vaikai. Tokia pati situacija ir su tuo mergaitės broliu - jam svarbiausia - jo vaikas, sesė, mano manymu - šiek tiek mažiau.. Kai tuo tarpu įtėviai taps jai tėvais, o tėvams, kaip pati rašot, svarbiausia-vaikai..

o tai kur mano situacijoje vaikai paliekami kitoj salyje?

arimiausi su kuriasi bendrauja cia tiek mano tike vyro.
taip suaugus svarbiau tampa svai vaikai nei broliai ir seserys,nejau neaisku?Jums ne?

Man butu labai svarbu mano broliai ir seses , jei jie butu vaikai ar ju vaikai pvz niekad svetimiem neatiduociau. bet kadangi visis uage ir visi laimingai patys sprendiz akur kaip gyevnti tai siek tiek kita situaicja, neturiu savo gyvenime artimu kazkokiu vaiku paliktu uz juru mariu su svetimais zmonem.

nu neikaip nepritemsit mano gyevnimo prie mergaites gyevnimo zelandijoje.

As maza buvau santatorijoje, man tai buvo labai liudnas periodas ir tai tik 3 men. viena tarp nepazystamu zmoniu, svetimu vaiku, su mumis tikrai graziai ten elgesi, skaniai maitino, lauke turejom dideli soda, zaidimu visokiu , uzsiemimu, ten ir i mokykla ejom , bet kaip as pasiilgdavau tevu, ziauru. O ta mergaite turi dabar tik sese ir nuo tos pacios atskirs. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(sazininga @ 2019 01 11, 18:29)
Perziurek savo pazistamu rata, nes kazkokie ne kokie jie pas tave. Tai amerikieciai, kurie parduotuvese neranda naturalaus maisto, tai airiai, kuriams sunku suvokti, jog Lietuva svencia 100 metu atkurima, dabar dar zelandieciai... biggrin.gif

tu gal nueik pas akiu gydytoja arba smegenu, gal padetu su teksto skaitymo ir suvokimo sutrikimais?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 18:03)
man mano vaikai svarbiau dabar ne mano broliai seses.

umn.gif
Gražiai išdėstyti dvigubi standartai.





Lietuvoje jau minima Sausio 13. Dega žvakutės languose, žmonės segi Neužmirštuoles, dalinasi prisiminimais. Jonas Ohman tradiciškai skatina paremti Ukrainą, kuriai Sausio 13-oji tęsiasi jau penktus metus.. Trumpasis numeris 1406, auka 2 eurai. Jau galima aukoti. Sausio 12, šeštadienį, per LRT 21 val. bus koncertas Ukrainos rėmimui "Kartu iki pergalės".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mementoo: 11 sausio 2019 - 18:35
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 20:30)
o tai kur mano situacijoje vaikai paliekami kitoj salyje?

arimiausi su kuriasi bendrauja cia tiek mano tike vyro.
taip suaugus svarbiau tampa svai vaikai nei broliai ir seserys,nejau neaisku?Jums ne?

Man butu labai svarbu mano broliai ir seses , jei jie butu vaikai  ar ju vaikai pvz niekad svetimiem neatiduociau. bet kadangi visis uage ir visi laimingai patys sprendiz akur kaip gyevnti tai siek tiek kita situaicja, neturiu savo gyvenime artimu kazkokiu vaiku paliktu uz juru mariu su svetimais zmonem.

nu neikaip nepritemsit mano gyevnimo prie mergaites gyevnimo zelandijoje.

As maza buvau santatorijoje, man tai buvo labai liudnas periodas ir tai tik 3 men. viena tarp nepazystamu zmoniu, svetimu vaiku, su mumis tikrai graziai ten elgesi, skaniai maitino, lauke turejom dideli soda, zaidimu visokiu , uzsiemimu, ten ir i mokykla ejom , bet kaip as pasiilgdavau tevu, ziauru. O ta mergaite turi dabar tik sese ir nuo tos pacios atskirs.  unsure.gif
Papildyta:

tu gal nueik pas akiu gydytoja arba smegenu, gal padetu su teksto skaitymo ir suvokimo sutrikimais?

Nu ar jums tikrai neaišku, kad ryšys, artimumas užsimezga bendraujant - pati ką rašot - ARTIMIAUSI, SU KURIAIS BENDRAUJA. Mergaitė su broliu NEBENDRAVO. Nėra jie artimi. Tuo tarpu ta šeima jai gerokai artimesni, nes BENDRAVO. Ne kažkoks kraujas artimumą padaro. Kaip dar aiškiau parašyt, nesugalvoju.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 01 11, 18:32)
umn.gif
Gražiai išdėstyti dvigubi standartai.
Lietuvoje jau minima Sausio 13. Dega žvakutės languose, žmonės segi Neužmirštuoles, dalinasi prisiminimais. Jonas Ohman tradiciškai skatina paremti Ukrainą, kuriai Sausio 13-oji  tęsiasi jau penktus metus.. Trumpasis numeris 1406, auka 2 eurai. Jau galima aukoti. Sausio 12, per LRT bus koncertas Ukrainos rėmimui "Kartu iki pergalės".

remkit remkit kara...tik paskui nedejuokit ,kai uz tai susimoketi reiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2019 01 11, 18:33)
Nu ar jums tikrai neaišku, kad ryšys, artimumas užsimezga bendraujant - pati ką rašot - ARTIMIAUSI, SU KURIAIS BENDRAUJA. Mergaitė su broliu NEBENDRAVO. Nėra jie artimi. Tuo tarpu ta šeima jai gerokai artimesni, nes BENDRAVO.  Ne kažkoks kraujas artimumą padaro. Kaip dar aiškiau parašyt, nesugalvoju.

O siaip jei tas kraujo rysys toks svarbus, ko ji i Lietuva negrizta pas mama, o Airijoj su vyru gyvena, gi kraujo rysio su vyru ner, o su mama yr biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sazininga: 11 sausio 2019 - 18:38