Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 17:43)
,m jus skirtumo nejauciat, kur vaikui gyventi su svetimais del geresnio gyvenimo, paliksu vsisu pazystmsu ir vissu artjimus VIENAM

Bet kaip tu nesupranti, kad tie "svetimi" tampa artimais? Pvz mano sesers situacija, išvažiavo abu su vyru į Ameriką geresnio gyvenimo ieškot, vyras užmigo prie vairo, įkalė kažkam į užpakalį, jį deportavo, sesuo liko su maža dukryte, o jisai Lietuvoj užtaisė vaiką kitai bobai, sesuo jo nebepriėmė atgal, susirado žmogų, kuris myli ją ir jos dukrą, dar 2 berniukų susilaukė, o dukra, dabar jau studentė, spėk ką laiko tikruoju tėčiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 11 sausio 2019 - 18:38
QUOTE(sazininga @ 2019 01 11, 20:36)
O siaip jei tas kraujo rysys toks svarbus, ko ji i Lietuva negrizta pas mama, o Airijoj su vyru gyven, gi kraujo rysio su vyru ner, o su mama yr  biggrin.gif

Tai sake, kai suauga, susilpnėja. Jei teisingai suprantu..
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 18:33)
remkit remkit kara...tik paskui nedejuokit ,kai uz tai susimoketi reiks unsure.gif

ateis ruskis ir išveš visus Sibiran, ane ?
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2019 01 11, 18:33)
Nu ar jums tikrai neaišku, kad ryšys, artimumas užsimezga bendraujant - pati ką rašot - ARTIMIAUSI, SU KURIAIS BENDRAUJA. Mergaitė su broliu NEBENDRAVO. Nėra jie artimi. Tuo tarpu ta šeima jai gerokai artimesni, nes BENDRAVO.  Ne kažkoks kraujas artimumą padaro. Kaip dar aiškiau parašyt, nesugalvoju.

nelabai suprantu ka man norit irodyti, kad giminaiciai ir svetimi zmones tolygus, man ne ir kitaip neirodysit,nes tai pirestarauja bet kokai logikai.

O siuo konkretu atveju tai is vsi nesamone, parase 10 laisku ir artimesn doh.gif is kur jus imat info, kad mergaite nebendravusi neikad su savo broliu???Kurkuraitis sake? biggrin.gif Nu man toks atleiskit absurdiskas pritempimas tos uzsienieciu seimos artumo , jus kada susirasineot mokykloj su pen-firend? artima jautetes? as ne biggrin.gif

man brolis visada bus brolis ar su juo bendrausi ar nebendrausi, jis is tos pacios gimdos is tu paciu genu jie gi neatimti ka tik gime , tik pires 5 m mergaite pateko i globos namus, tai iki to laiko kakziek bendravo gal subroliais, sake gi kad visi buvo susirinek net prie vieno stalo,svente mamos gimtadieni pries 5 m.

Man absurdiska lyginti brolius ir seseris su svetimais ir dar net kito pasaulio, kito zemyno gyventojais, bet kuris lietuvis jai butu artimesnis.
Atsakyti
QUOTE(lu @ 2019 01 11, 18:33)
remkit remkit kara...tik paskui nedejuokit ,kai uz tai susimoketi reiks unsure.gif

Remiu Ukrainos žmones, varančius raudoną marą iš savo valstybės . Remiu labai aktyviai ir pinigais ir daiktais ir savanoryste organizuojant pagalbos siuntimą. Mūsų yra daug ir mes esame jėga. 1406, tik 2 eurai ir atitolinsime nuo savo valstybės marą, kuris jei sugrauš Ukrainą, pasislinks link mūsų dar baisiau iššiepęs dantis. Remdami Ukrainą, remiame patys save.
Piktoms lavonžiurkėms to niekada nepavyks suprasti.
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2019 01 11, 18:39)
Tai sake, kai suauga, susilpnėja. Jei teisingai suprantu..

neteisingai suprantat visiskai, rysiai lieka tie patys,poreikiai bendravimo keiciasi bunant vaiku ir suaugusiu, nejau tokie elementarus dalykai jums neaisku? jus svao vaiksu kam patiketume tauginti pvz jei kas atsitiktu? bele kam kas uzsimanytu globoti ir atittiktu instituciju normas ar visgi giminaiciam?
Atsakyti
Nu baik svaigt. Jei mums su vyru kas atsitiktų, jokiu būdu nenorėčiau, kad mano vaikus augintų mano motina ar vyro tėvai, kurie yra skersą ant anūkų dėję. Tai kur tas kraujo ryšys, a?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 20:42)
nelabai suprantu ka man norit irodyti, kad giminaiciai ir svetimi zmones tolygus, man ne ir kitaip neirodysit,nes tai pirestarauja bet kokai logikai.

O siuo konkretu atveju tai is vsi nesamone, parase 10 laisku ir artimesn doh.gif  is kur jus imat info, kad mergaite nebendravusi neikad su savo broliu???Kurkuraitis sake? biggrin.gif  Nu man toks atleiskit absurdiskas pritempimas tos uzsienieciu seimos artumo , jus kada susirasineot mokykloj su pen-firend? artima jautetes? as ne  biggrin.gif

man brolis visada bus brolis ar su juo bendrausi ar nebendrausi, jis is tos pacios gimdos is tu paciu genu jie gi neatimti ka tik gime , tik pires 5 m mergaite pateko i globos namus, tai iki to laiko kakziek bendravo gal subroliais, sake gi kad visi buvo susirinek net prie vieno stalo,svente mamos gimtadieni pries 5 m.

Man absurdiska lyginti brolius ir seseris su svetimais ir dar net kito pasaulio, kito zemyno gyventojais, bet kuris lietuvis jai butu artimesnis.

Mano vyras man vos susipažinus buvo artimesnis, negu nekurie giminaičiai, ypač tie, kuriuos per gyvenimą esu mačiusi vos kelis kartus. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 18:44)
jus svao vaiksu kam patiketume tauginti pvz jei kas atsitiktu? bele kam kas uzsimanytu globoti ir atittiktu instituciju normas ar visgi giminaiciam?

Jei atvirai, tai greiciausiai vienai savo draugei. Ji panasaus amziaus, kaip as, panasiu vertyviu, poziuriu, reiklumo sau ir seimai, panasiaus issilavinimo, panasios finansines padeties. Ji - labai panasi i mane. Todel jei ji sutiktu, noreciau, kad mano vaikus uzaugintu ji savo seimoje.
Is giminiu, pusbroliu turiu 12, tai gaaal dvi seimos yra, kuriose noreciau, kad mano vaikai augtu.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 17:46)
Remiantis apklausos rezultatais, žmonės, kurių Lietuva netenka dėl emigracijos, yra šeimyniški (net 77,6 procentams svarbi šeima), darbštūs, aktyviai ieškantys išeities, adaptyvūs (50,1 proc.), komunikabilūs (37 proc.), pasitikintys ir bendradarbiaujantys (42,3 proc.) bei orientuoti į Lietuvą, lietuvybę. Net 73 proc. apklaustųjų nurodė, kad jiems svarbu emigracijoje išlaikyti lietuviškumą. 47,3 proc. ir gyvendami emigracijoje domisi Lietuvos politikos aktualijomis, mielai pasinaudotų dvigubos pilietybės statusu (77,1 proc.).

Ženklūs skirtumai atsiskleidė išnagrinėjus įvairių socialinių bei darbo sąlygų vertinimą Lietuvoje ir emigracijoje. Pagarbą darbuotojui emigracijos sąlygomis teigiamai įvertino 89,3 proc. apklaustųjų, o Lietuvoje – vos 36 proc. Streso lygį darbe emigracijoje teigiamai įvertino 69,3 proc., tuo tarpu gimtinėje – tik 25,5 proc., karjeros galimybes – atitinkamai 74,8 proc. ir 19,1 proc., nuopelnų įvertinimą – 80,6 proc. ir 38 proc.

Didžioji dauguma (67,8 proc.) apklaustųjų taip pat nurodė, jog emigracijoje pagerėjo būsto prieinamumas. Emigrantai geriau nei Lietuvoje vertino savo pasirinktoje šalyje teikiamas sąlygas sveikatos apsaugos (51,9 proc. respondentų), švietimo (67,2 proc.), teisėsaugos (65,6 proc.) ir socialinės apsaugos (87,9 proc.) srityse.

http://www.vdu.lt/lt...uoja-lietuviai/

liūdna...
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 01 11, 18:42)
Remiu Ukrainos žmones, varančius raudoną marą iš savo valstybės .


Rusija jau neturi nieko bendro su komunizmu. Taigi maras ne raudonas.
Perskaiciau minciu apie SSSR. SSSR issilaike ilgai tik del rusiskojo sovinizmo. Dabar -- neliko beprasmisko komunistinio balasto - grynas rusiskas sovinizmas. Trispalvis. Nenustebsiu, jei greitai atsirastu ir caras.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 01 11, 18:42)
Remiu Ukrainos žmones, varančius raudoną marą iš savo valstybės . Remiu labai aktyviai ir pinigais ir daiktais ir savanoryste organizuojant pagalbos siuntimą. Mūsų yra daug ir mes esame jėga.  1406, tik 2 eurai ir atitolinsime nuo savo valstybės marą, kuris jei sugrauš Ukrainą, pasislinks link mūsų dar baisiau iššiepęs dantis. Remdami Ukrainą, remiame patys save.
Piktoms lavonžiurkėms to niekada nepavyks suprasti.


Jau paskambinau. Aciu uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti