Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto pardavimas, kai yra nepilnamečių vaikų

o tai dar durnas klausimas - ar reikia nama registruoti kur nors kaip seimos turta, ar jis savaime tokiu laikomas, jei tai vienintelis turtas?
Atsakyti
QUOTE(vaizduote @ 2009 10 16, 20:58)
o tai dar durnas klausimas -  ar reikia nama registruoti kur nors kaip seimos turta, ar jis savaime tokiu laikomas, jei tai vienintelis turtas?


jei tai vienintelis turtas, tai preziumuojama, kad tai yra šeimos turtas, todėl ką nors su juo daryti (jei turit nepilnamečių vaikų - parduoti, įkeisti, dovanoti it t.t.), reikalingas teismo leidimas. Jei turite kelis būstus, paprasčiausia vieną iš jų įregistruoti kaip šeimos turtą, tada antruoju galėsit disponuoti be jokių leidimų. Registrų centre užpildot prašymą, sumokat 10 litų ir visos problemos. Nereikės rinkti popierų, mokėti advokatui ir vaikščioti po teismus. Sėkmės. drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(maidala @ 2009 10 16, 20:52)
gal galit pagelbet? pries teismo leidimo gavima bankas nurode "pazymos keitimo sandoriui uzsakyma", dar nurodyta kad sia pazyma galima uzsisakyti www.kada.lt. Gal kas galit nusviest kaip ten ja uzsakyt? prisijungiau prie savitarnos, bet nelabai susigaudau, ar ta pazyma yra "Registro išrašas"?


Ne, tai ne tas pats.
Atsakyti
QUOTE(pogo66 @ 2009 10 17, 11:38)
Papildyta:
Ne, tai ne tas pats.

o tai gal zinot kur reikalinga rast?
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2009 10 17, 12:21)
o tai gal zinot kur reikalinga rast?

pazyma keitimo sandoriui is Registru centro uzsako pats notaru biuras.
Atsakyti
Aš vakar buvau notaru biure pasiklausti, ar ta pzyma reikia kazkaip is anksto uzsisakyti.Man atsakė, kad kai ateisime forminti įkeitimo sandori tuomet jie ir užsakys ta pazyma patys. pazymos uzsakymo kaina priklauso per kiek laiko ji padaroma.kaina berods svyruoja nuo 35 Lt, jei pazyma padaroma per 7 darbo dienas ir 60 litu jei padaroma per 1 darbo diena.
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2009 10 19, 21:03)
pazyma keitimo sandoriui is Registru centro uzsako pats notaru biuras.



QUOTE(Pupa32 @ 2009 10 20, 01:57)
Aš vakar buvau notaru biure pasiklausti, ar ta pzyma reikia kazkaip is anksto uzsisakyti.Man atsakė, kad kai ateisime forminti įkeitimo sandori tuomet jie ir užsakys ta pazyma patys. pazymos uzsakymo kaina priklauso per kiek laiko ji padaroma.kaina berods svyruoja nuo 35 Lt, jei pazyma padaroma per 7 darbo dienas ir 60 litu jei padaroma per 1 darbo diena.

aciu uz info. Tai nesupratau ka cia nori suklaidint nord bankas, rasydamas savo lankstinuke kad pazyma galim uzsisakyt patys internetu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupa32 @ 2009 10 20, 01:57)
Aš vakar buvau notaru biure pasiklausti, ar ta pzyma reikia kazkaip is anksto uzsisakyti.Man atsakė, kad kai ateisime forminti įkeitimo sandori tuomet jie ir užsakys ta pazyma patys. pazymos uzsakymo kaina priklauso per kiek laiko ji padaroma.kaina berods svyruoja nuo 35 Lt, jei pazyma padaroma per 7 darbo dienas ir 60 litu jei padaroma per 1 darbo diena.

taip, ji uzsakoma is anksto, anksciau budavo pats zmogus Registru centre uzsako, o dabar butent viskas vyksta per notaru biura, kaina priklauso nuo sandorio, as 7d mokejau 45lt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(maidala @ 2009 10 20, 10:06)
aciu uz info. Tai nesupratau ka cia nori suklaidint nord bankas, rasydamas savo lankstinuke kad pazyma galim uzsisakyt patys internetu doh.gif

gal senas lankstinukas ir tiek smile.gif
Atsakyti
norejau paklausti,dalijant sklypa mano dalis namo liko kitam sklype,kadangi negalejom atidalinti sklypo turejom pasirasyti griovimo sutarti,tai noriu paklausti ar gales griauti kaimynas mano nama po sutarties pasibaigimo,nors ir turiu 2 mazamecius vaikus,namas kaip ir mano ,bet stovi ant jo zemes g.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 10 20, 22:19)
norejau paklausti,dalijant sklypa mano dalis namo liko kitam sklype,kadangi negalejom atidalinti sklypo turejom pasirasyti griovimo sutarti,tai noriu paklausti ar gales griauti kaimynas mano nama po sutarties pasibaigimo,nors ir turiu 2 mazamecius vaikus,namas kaip ir mano ,bet stovi ant jo zemes  g.gif

pirkit zemes dali ant kurios stovi namas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2009 10 21, 18:54)
pirkit zemes dali ant kurios stovi namas  smile.gif

aha,kad tik nenupirktumem blink.gif ,cia tokie zmones,kad del centimetro akis iskabys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 10 20, 23:19)
norejau paklausti,dalijant sklypa mano dalis namo liko kitam sklype,kadangi negalejom atidalinti sklypo turejom pasirasyti griovimo sutarti,tai noriu paklausti ar gales griauti kaimynas mano nama po sutarties pasibaigimo,nors ir turiu 2 mazamecius vaikus,namas kaip ir mano ,bet stovi ant jo zemes  g.gif


O kaip cia taip galejo ivykti? Ir kas toks protingas taip padalino? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimakp: 22 spalio 2009 - 14:47
O kaip taip galėjo padalyti? o nėra tokio dalyko ten ten kaip servitutas ar pan?Gal pabandykit to dalyko uzklausti teisiniuose portaluose www.infolex.lt, www.teisescentras.lt, www. teisesgidas.lt
Atsakyti