Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto pardavimas, kai yra nepilnamečių vaikų

QUOTE(laimakp @ 2009 10 22, 15:46)
O kaip cia taip galejo ivykti? Ir kas toks protingas taip padalino? g.gif

dalybos tai is tikruju kaip ir juokas pro asaras gaunas, bet kartais realybe tikrai buna ziauri.
dar sprendimas butu issinuomoti ta zeme, o beje, kiek ten tos zemes?
Atsakyti
cia buvo tiesiausia linija,ir jei buciau nesutikus tai niekada negaleciau statyti namo,o sitas jau ant galvos stogas tuoj nukris unsure.gif
Papildyta:
buvo 15aru is kuriu mano 8,o ju 6,matyt is pavydo ant kiekvieno zyngsnio kenkia,taip jau 4 metai,bet aciu dievui i pabaiga viskas
Atsakyti
Labai reikia protingu galvu arba tu aks jau praejo situos kelius. Nes kiek perskaiciau atsakymo tisklaus ir neradau. taigi mano klausimas butu toks:

Reikalingas teismo leidimas ikeisti perkama nekilnojama turta. Taciau ar as ji galiu susitvarkyti is anksto, kol dar nesutvarkyti nuosavybes dokumentai? Arba jau visai galva susisuko.Nes kiek skaiciau prasymu pavyzdziu visur rasoma " prasom leisti ikeisti mums nuosavybes teise priklausanti....." bet as dar kaip ir planuoju visa tai tavrkytis.

na gal kas nors supras ka cia surasiau verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Sveiki visi, susiduriau su ta pacia prolemele, reikia eiti i teisma prasyti leidimo parduoti busta, gal kas gali atsiusti prasymo forma i el. pasta smile.gif labai dekinga. lolita_as_esu@yahoo.com dar karteli aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eri @ 2010 06 22, 10:04)
Labai reikia protingu galvu arba tu aks jau praejo situos kelius. Nes kiek perskaiciau atsakymo tisklaus ir neradau. taigi mano klausimas butu toks:

Reikalingas teismo leidimas ikeisti perkama nekilnojama turta. Taciau ar as ji galiu susitvarkyti is anksto, kol dar nesutvarkyti nuosavybes dokumentai? Arba jau visai galva susisuko.Nes kiek skaiciau prasymu pavyzdziu visur rasoma " prasom leisti ikeisti mums nuosavybes teise priklausanti....." bet as dar kaip ir planuoju visa tai tavrkytis.

na gal kas nors supras ka cia surasiau  verysad.gif


Taip, tai turi buti jusu nuosavybe. Todel ir reikia pazymu is Registro centro. Teismo prasysite ta nuosavybe leisti ikeisti bankui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AngelG: 11 liepos 2010 - 20:30
Labas,

reiktų ir man patarimo. Ką daryti, jeigu mes nuomojamės, o parduodamas butas jau seniai negyvenamas kitame Lietuvos krašte. Nuomos sutarties neturime, o savininkas net ir nenori jos turėti. Gal užtektų kokių popierių apie stabilias pajamas? ar dar kas g.gif ?
O jei pavyktų išgauti tą nuomos sutartį, ar ji turi būti patvirtinta notaro ar paprastai taip surašyta ir pasirašyta?

Gal kam teko susidurti su tokia situacija?

Atsakyti
sveikutės, ačiū visoms už pasidalintą informaciją 4u.gif

Man dar toks klausimėlis, jei pirmiausia reikia į Vaikų teises, kokius dokumentus ten einant reikia pasiruošti??

QUOTE(gima @ 2009 09 19, 21:55)
O iš kur gauti pažymą apie gaunamas pajamas, jeigu esi motinystės atostogose, pajamos iš sodros?



QUOTE(Jupi @ 2009 09 21, 10:34)
nu tai iš Sodros.


čia tikriausiai jei butas parduodamas ir perkamas iš paskolos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušraitė: 13 liepos 2010 - 19:37
Rašau prašymą pasimetus galutinai doh.gif klausimų begalybė blink.gif o paskambinus telefonu i teismą informacija nesuteikiama?

*pvz, jei ant MB vardo yra parduodamas butas, tai pareiškėjas MB ar mes abu? juk vistiek skaitosi kaip bendra jungtinė nuosavybė? ar klystu? popierius tvarkysiu aš...


*Gyvenimo, mokymosi, sveikatos apsaugos ir kitos sąlygos, kurios bus užtikrintos nepilnamečiui vaikui po sandorio įvykdymo pardavus ar neįvykdymo atveju:
- vaikas gyvens kitoje turimoje ar perkamoje gyvenamojoje patalpoje;
-kitos ( nurodyti).


ką čia rašyti? g.gif

* ar reikalinga pažyma apie pajamas jei kitas butas perkamas ne iš paskolos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušraitė: 13 liepos 2010 - 23:02
Klausimėlis, gal kas buvote tokioje situacijoje:
Perkame butą, jame yra priregistruoti nepilnamečiai vaikai. Pardavėjai statosi namą, kuris neregistruotas, bet turi kitą butą, bet kitame mieste.
Agentas nori apeiti teismą (pas savo notarę), mūsų notarė nesutinka, nes gali būti užginčytas sandoris.
Variantas deklaruoti vaikus kitame mieste turimam bute, arba į teismą, kad pinigai bus statomam namui.

Sakykim gauna teismo leidimą parduoti butą, bet vaikai vistiek lieka priregistruoti mūsų perkamam bute. Jei jie niekur nesideklaruos, taip ir liks. Ar mes galėsim išdeklaruoti vaikus?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 14 liepos 2010 - 13:11
Na ką, mūsų atveju pavyks išvengti popierizmo, susitaupysim laiko, nebereikės mums patiems eiti iki teismo thumbup.gif buto pardavimas ir kito pirkimas įvyks tą pačią dieną, agentūra viską sutvarkys karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušraitė: 14 liepos 2010 - 14:55
QUOTE(Aušraitė @ 2010 07 14, 15:54)
Na ką, mūsų atveju pavyks išvengti popierizmo, susitaupysim laiko, nebereikės mums patiems eiti iki teismo thumbup.gif  buto pardavimas ir kito pirkimas įvyks tą pačią dieną, agentūra viską sutvarkys  karsta.gif

thumbup.gif

Pas mus pardavėjai tiesiog perregistravo vaikus į savo kitą butą kitame mieste thumbup.gif
Atsakyti
O į kokį teismą kreiptis - pagal deklaruotą(gyvenamąją) vietą ar pagal parduodamo/dovanojamo buto vietą? mano atveju, tarp jų 250 km skirtumas, tai labai aktualu g.gif
Atsakyti