Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto pardavimas, kai yra nepilnamečių vaikų

QUOTE(saulyteee @ 2016 04 06, 12:28)
bent 2015 m. to nereikėjo 4u.gif  net ir aukščiau įkeltoje nuorodoje nėra tokio dokumento paminėta.. g.gif

Hmz g.gif , tada reikės dar pasidomėt....o kaip suprast "Įrodymai apie tai, kur šeima ir nepilnametis (-čiai) vaikas (-ai) gyvens, pardavus gyvenamąją patalpą. " kas tai turėtų būti? g.gif planuojame pirkti namą, bet tai bus tik artimiausio pusmečio bėgyje....
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2016 04 06, 13:33)
Hmz  g.gif , tada reikės dar pasidomėt....o kaip suprast "Įrodymai apie tai, kur šeima ir nepilnametis (-čiai) vaikas (-ai) gyvens, pardavus gyvenamąją patalpą. " kas tai turėtų būti?  g.gif  planuojame pirkti namą, bet tai bus tik artimiausio pusmečio bėgyje....

Mūsų atveju buvo registrų centro dokumentas apie turimą gyvenamąją vietą, kur ir gyvena vaikas (matosi, kad savininkas yra vienas iš tėvų) 4u.gif Jei jūs nuomojate - tuomet nuomos sutartis ar pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 04 06, 12:40)
Mūsų atveju buvo registrų centro dokumentas apie turimą gyvenamąją vietą, kur ir gyvena vaikas (matosi, kad savininkas yra vienas iš tėvų) 4u.gif Jei jūs nuomojate - tuomet nuomos sutartis ar pan. 4u.gif

Tai vat tas ir įdomu man, neturim mes daugiau jokių nuosavų nekiln. turto objektų, gyvensim pas tėvus.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2016 04 06, 14:38)
Tai vat tas ir įdomu man, neturim mes daugiau jokių nuosavų nekiln. turto objektų, gyvensim pas tėvus....  g.gif

Tuomet teismui dėl Jūsų gali kilti papildomų klausimų, bet aš dėčiau tėvų būsto nuosavybės įrodymo dokumentus (tarkim, jei tėvų būstas neįkeistas, o tikrai priklauso jiems, tai didelis pliusas teismui) ir pateikčiau paaiškinimą - nurodant giminystės ryšį, kad tai yra Jūsų tėvai, vaiko seneliai ir pan. 4u.gif Kuo tiksliau, kuo aiškiau viską nurodysit, tuo didesnė tikimybė, kad viską priims iš pirmo karto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 04 06, 14:56)
Tuomet teismui dėl Jūsų gali kilti papildomų klausimų, bet aš dėčiau tėvų  būsto nuosavybės įrodymo dokumentus (tarkim, jei tėvų būstas neįkeistas, o tikrai priklauso jiems, tai didelis pliusas teismui) ir pateikčiau paaiškinimą - nurodant giminystės ryšį, kad tai yra Jūsų tėvai, vaiko seneliai ir pan.  4u.gif Kuo tiksliau, kuo aiškiau viską nurodysit, tuo didesnė tikimybė, kad viską priims iš pirmo karto 4u.gif

Bet tikrai čia kryžiaus žygiai... unsure.gif
Paskaičiau dar kartą temą atgal, dar klausimas kilo - tai jeigu pirksim namą su paskola - vėl reikės teismo leidimo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2016 04 06, 16:07)
Bet tikrai čia kryžiaus žygiai...  unsure.gif
Paskaičiau dar kartą temą atgal, dar klausimas kilo - tai jeigu pirksim namą su paskola - vėl reikės teismo leidimo?  blink.gif

Na tarkim mum tai nesukėlė sunkumų. Du kartus esam rašę prašymus, tai tik laiko užima kol sudedi dokumentus, atspausdini ir nuveži 4u.gif
Jūs dabar parduodat? o tada kažkada pirksit su paskola? Taip, reikės ir tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 04 06, 15:22)
Na tarkim mum tai nesukėlė sunkumų. Du kartus esam rašę prašymus, tai tik laiko užima kol sudedi dokumentus, atspausdini ir nuveži 4u.gif 
Jūs dabar parduodat? o tada kažkada pirksit su paskola? Taip, reikės ir tada 4u.gif

taip, dabar parduodame buta ir uz poros menesiu perkame nama smile.gif aciu jums labai uz informacija smile.gif
Atsakyti
Hmz, o gal eitų "sužaist" taip, kad teikiant prašymą parduoti butą pridėtume naujo namo preliminarią pirkimo sutartį? na ir kad vaikas po šito pardavimo gyvens tenai? g.gif tik esmė ta, kad tas namas bus 80 % baigtumo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eule: 07 balandžio 2016 - 09:17
QUOTE(Eule @ 2016 04 06, 17:36)
taip, dabar parduodame buta ir uz poros menesiu perkame nama smile.gif aciu jums labai uz informacija smile.gif

jei turite jau ir namą išsirinkę.. pasiskambinkite pasiklauskite, gal Jums kažkaip pavyks vienu prašymu šias dvi situacijas išspręsti g.gif 4u.gif sėkmingai 4u.gif paskui pasidalinkit informacija, manau daugeliui aktualu gali būti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Eule @ 2016 04 07, 10:15)
Hmz, o gal eitų "sužaist" taip, kad teikiant prašymą parduoti butą pridėtume naujo namo preliminarią pirkimo sutartį? na ir kad vaikas po šito pardavimo gyvens tenai?  g.gif

drinks_cheers.gif manau, kad taip. bigsmile.gif kažkur internete esu radusi pildymo pavyzdžių..pasirankiokite visokių gražių sakinių..kaip "...užtikrinti vaiko gerovę.. ir pan." bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 04 07, 09:19)
jei turite jau ir namą išsirinkę.. pasiskambinkite pasiklauskite, gal Jums kažkaip pavyks vienu prašymu šias dvi situacijas išspręsti g.gif  4u.gif sėkmingai 4u.gif  paskui pasidalinkit informacija, manau daugeliui aktualu gali būti bigsmile.gif
drinks_cheers.gif manau, kad taip.  bigsmile.gif kažkur internete esu radusi pildymo pavyzdžių..pasirankiokite visokių gražių sakinių..kaip "...užtikrinti vaiko gerovę.. ir pan." bigsmile.gif

Aha, pasidalinsiu būtinai kaip seksis... 4u.gif man tik dabar įdomu, ar teismas kreipia dėmesį, jog perkamas būstas tik 80 proc. baigtumo... g.gif reikės paieškot info...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eule: 07 balandžio 2016 - 09:31
QUOTE(Eule @ 2016 04 07, 11:31)
Aha, pasidalinsiu būtinai kaip seksis...  4u.gif  man tik dabar įdomu, ar teismas kreipia dėmesį, jog perkamas būstas tik 80 proc. baigtumo...  g.gif reikės paieškot info...


Draugų situacija buvo analogiška. Pardavė butą už kelių mėnesių pirko namą ar ne 85proc. (bijau pameluoti, bet tikrai 100proc nebuvo), teismo leidimo reikėjo prašyti vieną kartą. Savo vaikų niekur kitur (turiu galvoje tėvų namus ar pan.) jie neregistravo. Kažkaip tas sutvarkoma vienu kartu, kai žinai kas bus perkama. Kreipiantis leidimo, manau, viską paaiškins.
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2016 04 07, 10:15)
Draugų situacija buvo analogiška. Pardavė butą už kelių mėnesių pirko namą ar ne 85proc. (bijau pameluoti, bet tikrai 100proc nebuvo), teismo leidimo reikėjo prašyti vieną kartą. Savo vaikų niekur kitur (turiu galvoje tėvų namus ar pan.) jie neregistravo. Kažkaip tas sutvarkoma vienu kartu, kai žinai kas bus perkama. Kreipiantis leidimo, manau, viską paaiškins.

Aaa, ačiū 4u.gif , tada matyt reik rašytis preliminarią pirkimo sutartį ir bandyt vienu kartu viską susitvarkyt... smile.gif
Atsakyti