Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip viska pamirsti..

QUOTE(Agrefa @ 2018 02 01, 23:25)
Jūs rašote, kad turite berniuką, t.y.sūnų.
Gal jam tai trukdis? Gal dėl to jis sudvejojo?


O koks skirtumas dabar?
Sprendimas gi priimtas.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2018 02 02, 00:25)
Jūs rašote, kad turite berniuką, t.y.sūnų.
Gal jam tai trukdis? Gal dėl to jis sudvejojo?

nemanau,dabartine jo drauge irgi turi vaiku.O beto jis zinojo is pradziu viska.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 02 01, 23:36)
O koks skirtumas dabar?
Sprendimas gi priimtas.

Tikrai absoliučiai jokio. Tas tiesa. Padarė jis taip, nes taip norėjo. Juk negali žmogus būt per prievartą, jei nenori.
Kad melavo-negražu. Bet taip daro dauguma, kurie pajaučia moters tikėjimą ir naivumą.
Taip yra, buvo ir bus.
Mes juk irgi esam visaip pasielgę-kažką už nosies pavedžiojeę kažką palikę. Iš to ir susideda gyvenimas, per tai ir ateina brandumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 02 vasario 2018 - 09:11

Kam tiek giliai kapstytis. Vyrui 50 metų, įsipareigojimų jam nereikia, jis gyvena sau - susitikinėja su moterimis, užsiima seksu, sėdi kavinėse, bet nė vienai įsipareigojimų jis nenori. Ir su viena įdomu, ir su kita linksma, ir trečia lovoje gera. O moteris įsimylėjo ir prisisvaigo, kad jau nugyvens iki mirties, kotletus keps, kojines skalbs, eis kartu pasivaikščiot senatvėje. Ir bus jie ištikimi vienas kitam, ir nesidairys į šonus. Vizijos nesutapo. Būna. 

Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2018 02 02, 09:59)
Tikrai absoliučiai jokio. Tas tiesa. Padarė jis taip, nes taip norėjo. Juk negali žmogus būt per prievartą, jei nenori.
Kad melavo-negražu. Bet taip daro dauguma, kurie pajaučia moters tikėjimą ir naivumą.
Taip yra, buvo ir bus.
Mes juk irgi esam visaip pasielgę-kažką už nosies pavedžiojeę kažką palikę. Iš to ir susideda gyvenimas, per tai ir ateina brandumas.

Butent,skaudziausia ir buvo tas melas ir tai kad viskamm isaiskejusi dar prisnekejo man visokiu bjauriu dalyku,vos ne per prievarta buvo visus tuos 4 metus su manim.Sakau jam,zmogau,atsipeikek,esi laisvas vyras ,o laisvo nrmalaus vyro nei viena moteris neislaikys per prievarta.Niekas jo ir neverte galu gale,Juk keturi metai ,kazkas netiko,apsisuk ir iseik,o ne zaisk dviguba zaidima apgaudinedamas mane ir ta kita.Tiesiog jis labai isiuto del to kad as viska suzinojau ir pasipyle visokie izeidinejimai. Bet...sendien ryte gaunu zinute:su tavim but negaliu,bet be taves irgi.Atrasiau,pasiuliau apsilankyt pas psichiatra.
Atsakyti
QUOTE(Blyksnis @ 2018 02 02, 11:49)
dar prisnekejo man visokiu bjauriu dalyku,vos ne per prievarta buvo visus tuos 4 metus su manim.

su tavim but negaliu,bet be taves irgi.

Atrasiau,pasiuliau apsilankyt pas psichiatra.


Ar jis lankysis - jo problemos, reikejo atrasyti, kad psichinio jums nereikia, kuris nezino ko nori ir dar nesuvokia, kad kitiems JAU neidomu jo norai.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 02 02, 13:10)
Ar jis lankysis - jo problemos, reikejo atrasyti, kad psichinio jums nereikia, kuris nezino ko nori ir dar nesuvokia, kad kitiems JAU neidomu jo norai.

Arba tikrai psichinis arba tycia mane paerzint nori,provokuoja.Bet nors ir dusioj ne kas,bet stengiuos neparodyt jam to.
Atsakyti
QUOTE(Blyksnis @ 2018 02 02, 12:36)
Arba tikrai psichinis arba tycia mane paerzint nori,provokuoja.Bet nors ir dusioj ne kas,bet stengiuos neparodyt jam to.


Jis elementarus egoistas negalvojantis apie jus, o jus jo zaisliukas.
Tai ir elgiasi kaip vaikas is kurio ateme viena zaisliuka, kisasi i zaidima. Jus jam ne zmogus, o vartojamas daiktas. Juk jus irgi negalvojat kaip jauciasi keptuve ar dulkiu siurblys. Tur but turit ivairiu dydziu keptuviu ir butumet nepatenkinta, jei viena keptuve pradetu reikst nepasitenkinima. Ji turi buti tik vartojamas daiktas. Savo vietoje ir kada prireiks atlikti savo vaidmeni
Atsakyti
QUOTE(Blyksnis @ 2018 02 02, 12:36)
Arba tikrai psichinis arba tycia mane paerzint nori,provokuoja.Bet nors ir dusioj ne kas,bet stengiuos neparodyt jam to.


O kad taip butu lengva, viska sudelioti po lentyneles, bet deja, gyvenimas ne aritmetika.

Per diduma jau neprisimenu, o ieskoti nesinori, viena is anksciau pasisakiusiu rase, kad galimai vyras myli jus abi. Ir tai visai desninga. Tiesiog jo meiles skirtingos.

Nesiplesiu, iterpsiu teksta, galimai jis jums pades, siek tiek suprasti save, o gal ir jusu buvsi vyriski.

Psichologija: ar galima mylėti du vienu metu?

Idomucia, buk zmogus, nejauk zmonems smegenu, kurie trumpam istikti sterso prarado stabiluma.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 02 02, 16:56)
galimai vyras myli jus abi.


Jus juokaujate. Anglu ir rusu kalboje meile reiskia patikima, megima. "I love it, ja liubliu morozhennoe" Mylet angliskai galima vistiena, kiauliena, jogurtinius ledus.
Tokiu meiliu gali buti daug.

Gali but tikra meile 2 zmonems bet taip buna retai. Dazniausia buna meile tik sau. Tada i kitus ziurima kaip i ledus ar kiauliena.

Zmogus pasako, kad " jis be kazko negali". Mylintis zmogus rupinasi, KO MYLIMAM ZMOGUI REIKIA, o ne ko jam.


Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 02 02, 17:42)
Jus juokaujate. Anglu ir rusu kalboje meile reiskia patikima, megima. "I love it, ja liubliu morozhennoe" Mylet angliskai galima vistiena, kiauliena, jogurtinius ledus.
Tokiu meiliu gali buti daug.

Gali but tikra meile 2 zmonems bet taip buna retai. Dazniausia buna meile tik sau. Tada i kitus ziurima kaip i ledus ar kiauliena.

Zmogus pasako, kad " jis be kazko negali". Mylintis zmogus rupinasi, KO MYLIMAM ZMOGUI REIKIA, o ne ko jam.


Idomucia, jus rimtai manot kad as pradesiu su jumis diskutuoti?

Siuo atveju puikiausias atsakymas butu is biblijos "Mylek artima savo kaip save pati". Taigi, save reikia myleti visu pirma, nemokesi myleti save, nemokesi ir kita. Didziausia problema ir yra tame, kad zmones nemoka myleti SAVE.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 02 02, 17:48)
Idomucia, jus rimtai manot kad as pradesiu su jumis diskutuoti?


Man siaip tas pats. Jus tiesiog kazkoks asmuo kuris po ID kombinacija reiskia mintis.
Pradejot komentuot mano mintis tai taip ir gaunasi.

Man atrodo daznai, kad jums ne mano mintys nepatinka, bet mano asmuo. Tai tvarkoje, beet tai ne pagrindas kabintis
Atsakyti