Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 173 TEMA (VASARIS)

Labas rytas, si menesi ir as nerimauju del savo ov.. 14 cd antra juostele vos matoma.. gal dar paryskes :unsure: tik antras ciklas kaip darau testus, tai gali buti visaip. Praeita menesi 14-15 cd ov testai buvo ryskus.. O si men net KB nebuvo. Tik zandai kaista kaip per ov ir pilva skaudena tik trupuciuka.. Jei sis ciklas neovuliacinis tai nuplauks mano PRG tyrimas, nes neverta jo daryti..

Atsakyti
As irgi pergyvenu kad vargu ar buvo si cikla Ov, baisu kad nebutu tusciu ir ateityje..
O tau dar anksti kazka sakyti, tikrai dar gali pasirodyti ryski juostele artimiausiomis dienomis smile.gif
Beje, OT reikia darytis nuo vidudienio, rytinis slapimas gali nerodyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 20 vasario 2018 - 10:46

Dariausi nuo 10 cd kasdien o nuo 12 cd  po dukart dienoj ryte ir vakare :unsure:

Atsakyti

Dariausi nuo 10 cd kasdien o nuo 12 cd  po dukart dienoj ryte ir vakare :unsure:

Dar palauk, man 14 cd irgi nieko nerodė testai :) Vieną ciklą esu 20 cd sulaukusi O, nors iki tol visada ciklai būdavo apie 28 dienas :)

Atsakyti

Labuka visoms  :4u:  gryžtu į šeimą po ligų. Buvom išgriuvusi visa šeimyna. Bet jau viskas gerai sukuosi darbuose, sportuose, buityje  :) 

02.17 - Gardi nelaukia mmm
02.24 - Vabaliukstis nelaukia mmm
02.25 - FoxLady nelaukia mmm

02.28 - Boružiukas* nelaukia mmm
03.03 - Ispaikyta nelaukia mmm
​03.09 - deraramos nelaukia mmm


Kažkaip labai keistai prasidėjo savaitė. Iki mmm dar 10 dienų bet nuo sekmadienio pastebėjau tokia krūtinė lyg jautresnė, bet nesureikšminau. Nu vakar dar labiau, o šiandien tai nuo ryto toks jausmas kad pieno pritvinkusios, kietokos ir skausmingos jau normaliai. Nesuprantu galvoju gal Ov buvo anksčiau, kad simptomus galėčiau jau kažkokius jaust. Bet daugiau nieko nėra tik krūtinė. 


Kusulita tau baliončikas  :4u:  laikykis mažut viskas bus gerai 

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2018 01 29, 22:17)
02.17 - Gardi nelaukia mmm

QUOTE(deraramos @ 2018 02 17, 14:19)
kaip Gardi sekasi?

Sveikos, mergaitės,
po praeito ciklo, kai laukiau, jog vėjas įpūstų biggrin.gif ir ciklas keliomis dienomis išsitempė, nedariau testų nei mmm dieną, nei pora dienų po jų. Iškenčiau iki šiandien, pasidariau net nelaukus rytinio mėginio ir ... turim nuostabiai ryškų wub.gif mano nuojauta pasitvirtino, ryt skambinsiuosi į kliniką registracijai wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Dėkoju Dievui, kad neteko ilgai laukti šitos dovanos... labai bijojau, kad nepavyks, nors priežasčių tam kaip ir nebuvo...
Dabar dar per daug džiaugiuosi, bet kai tik džiaugsmas atslūgs, imsiu pergyvent, kad viskas toliau eitųsi gerai...

Kisulita, stiprybės ir vilties 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardi: 20 vasario 2018 - 20:53

Sveikos, mergaitės,
po praeito ciklo, kai laukiau, jog vėjas įpūstų biggrin.gifir ciklas keliomis dienomis išsitempė, nedariau testų nei mmm dieną, nei pora dienų po jų. Iškenčiau iki šiandien, pasidariau net nelaukus rytinio mėginio ir ... turim nuostabiai ryškų wub.gif

Oo, koks gražuolis ryškus testukas  :wub:  :4u:   :nestuke​ 

Atsakyti

Kaip sauniai ir greitai tu cia, Gardi :wub:

Atsakyti

Labas rytas, si menesi ir as nerimauju del savo ov.. 14 cd antra juostele vos matoma.. gal dar paryskes :unsure: tik antras ciklas kaip darau testus, tai gali buti visaip. Praeita menesi 14-15 cd ov testai buvo ryskus.. O si men net KB nebuvo. Tik zandai kaista kaip per ov ir pilva skaudena tik trupuciuka.. Jei sis ciklas neovuliacinis tai nuplauks mano PRG tyrimas, nes neverta jo daryti..

Pas mane siandien 16cd. Kaip sykis turejau uzsilikusi viena ot , pasidariau, neveik teigiamas, vadinas rytoj jau bus teigiamas ir bus jau 17cd , man taip velai jau ne karta yra buve. Tai realiai ovuliacija turetu ivykti ketvirtadieni, veliausiai penktadieni . Vyra matysiu penktadienio ryte, tai gal dar sansu siokiu tokiu bus. Reiks pasimatuot bt ryt ryte ir ketvirtadieni ir penktadieni tai matysiu mazdaug buvo ar ne. Gal dar nepraziopsojau.

Atsakyti

Sveikos, mergaitės,
po praeito ciklo, kai laukiau, jog vėjas įpūstų biggrin.gifir ciklas keliomis dienomis išsitempė, nedariau testų nei mmm dieną, nei pora dienų po jų. Iškenčiau iki šiandien, pasidariau net nelaukus rytinio mėginio ir ... turim nuostabiai ryškų wub.gifmano nuojauta pasitvirtino, ryt skambinsiuosi į kliniką registracijai wub.gif
f0169a62860fa5ef47026dc3c3fa0f1048.jpg

Dėkoju Dievui, kad neteko ilgai laukti šitos dovanos... labai bijojau, kad nepavyks, nors priežasčių tam kaip ir nebuvo...
Dabar dar per daug džiaugiuosi, bet kai tik džiaugsmas atslūgs, imsiu pergyvent, kad viskas toliau eitųsi gerai...

Kisulita, stiprybės ir vilties 4u.gif

Sveikinimai

Atsakyti

Pas mane siandien 16cd. Kaip sykis turejau uzsilikusi viena ot , pasidariau, neveik teigiamas, vadinas rytoj jau bus teigiamas ir bus jau 17cd , man taip velai jau ne karta yra buve. Tai realiai ovuliacija turetu ivykti ketvirtadieni, veliausiai penktadieni . Vyra matysiu penktadienio ryte, tai gal dar sansu siokiu tokiu bus. Reiks pasimatuot bt ryt ryte ir ketvirtadieni ir penktadieni tai matysiu mazdaug buvo ar ne. Gal dar nepraziopsojau.

O iprastai ciklas kokios trukmes?

Mano praeitas buvo 29 d, bet yra buve 31, net 33. Siandien 14 cd vakare ov testas visiskai blankus, bet dar turiu vilties :) gal tikrai ir anksciau ov vykdavo veliau, o as visada maniau, kad 15 cd :)

Atsakyti

Merginos, aš truputį ne į temą  :D  Gal kuriai pavyko sėkmingai išspręsti besielektrinančių plaukų problemą?  :)  Siaubas, šiaip ne taip suvaldžiau situacija su kondicionieriais, bet kai dabar šala, tai nebepadeda ir tie kondicionieriai  :unsure:​ 

Atsakyti