Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 173 TEMA (VASARIS)

Pas mane  Ot ir nieko nerode o ir nejauciau. Dabar 14 cd tai arba praziopsojau arba nebuvo si menesi. Arba bus laaaabai velai. 

Pas mane paskutinį ciklą buvo apie 19 cd O, tai dar palauk, gal vėliau ateis  :)​ 

Atsakyti
as OT dariausi nuo 15cd iki 20cd, toliau net nebevargau nes net nejauciau kad butu. Labai idomu ar buvo tuscias ciklas, ar visgi ivyko gerokai anksciau nei iprastai.. Tai nd si menesi irgi nedaug tebuvo, bet vistiek vakar (25cd) pasidariau NT biggrin.gif nes jei visgi buvo ankstyva Ov, jau butu testas kazka rodes biggrin.gif bet nerode nieko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 19 vasario 2018 - 09:40
Sveikos,
ar kuri nors darėtės tyrimus dėl citomegalo ir epštein baro virusų? unsure.gif

manualistas - kineziterapiautas pas kurį vis dėl sveikatos pasilankom su vyru, papasakojus kad planuojam ir t.t.t užklausė dėl tų tyrimų.. ir kai pasigooglinau tai tas citomegalas toks rimtas atrodo reikalas.. epštein baro dar neįsigilinau normaliai..reiks dar užklaust.. bet galvoju visai gerai būtų pasidaryt.. nors gydytoja niekada nieko nesiūlė unsure.gif
Atsakyti

Sveikos, ar kuri nors darėtės tyrimus dėl citomegalo ir epštein baro virusų? unsure.gif

Dėl citomegalo tyriausi, o dėl kito tai ne :)

Taip pat tyriausi dėl toksaplazmozės ir visokių clamidijų ir t.t. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 19 vasario 2018 - 13:52

Kisulita, kaip tu? Kada echo eisi?

Atsakyti

Mergaites, liko man 42 ov testukai. Gal kuriai perleist? 

Atsakyti

Kisulita, kaip tu? Kada echo eisi?

Aj, po truputį  :)  Ne pirmą kartą per tą patį einu, tai šį kart kažkaip laukiu ir tiek, nes nelabai ką dar galiu padaryti  :)  Echo penktadienį vakare, kažkaip nelaukiu...  :unsure:​ 

Atsakyti

Sveikos :)

Užbėgau pasicekavinti kaip jums sekas :) 

Kisulita, taip buvau pradžioje apsidžiaugus. Lauksim žinių iš penktadienio, kad ir kokios žinios geriau nei tas laukimas :4u:

Atsakyti

bet 14 cd dar visai ne vėlai.. ar labai trumpas ciklas tavo?

mano būna 14-15 cd.

aš savaitgalį ilsėjaus, pas draugus buvom, lauke vaikščiojom, graži žiema :) šiandien taip tingisi į darbą, kaip visuomet :D

Pas mane visaip buna :-D pasidariau ot tai neigiamas. Vos antra juostele matos. Nzn kas cia si menesi. O ir taip pilva kazkas maudzia jau kelios dienos , siandien netgi sakyciau skauda. Gal koki uzdegima ar siaip kokia bacila pagavau. 

Atsakyti

Dėl citomegalo tyriausi, o dėl kito tai ne :)

Taip pat tyriausi dėl toksaplazmozės ir visokių clamidijų ir t.t. :)

Cia is tepineliu juos nustayo? Man daznai pamaudzia pilva, gal kas ir yra.eisiu echo pasidaryt ir paprasyciau tuo paciu padaryti visus situs.

Atsakyti

Aj, po truputį  :)  Ne pirmą kartą per tą patį einu, tai šį kart kažkaip laukiu ir tiek, nes nelabai ką dar galiu padaryti  :)  Echo penktadienį vakare, kažkaip nelaukiu...  :unsure:​ 

:4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Cia is tepineliu juos nustayo? Man daznai pamaudzia pilva, gal kas ir yra.eisiu echo pasidaryt ir paprasyciau tuo paciu padaryti visus situs.

Citomegalo ir toksaplazmozė kraujo tyrimas, o kiti tai taip - iš tepinėlių :)

Atsakyti