Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 173 TEMA (VASARIS)

Merginos, kur Vilniuje galima nebrangiai (iki 50 eur.) pasidaryti echoskopiją?  :D  Nes klinikoje, kurioje neseniai buvau, tai palikau po 100 eur už vizitą, nors tinklalapyje rašė, kad echo kainuoja 35 eur., bet panašu, kad dar prisiskaičiuoja konsultacija  :D  Galvoju, kur galima pigiau nulėkti, nes vizitas baisiai toli, o aš jau ramybęs nerandu  :unsure:​ 

Atsakyti

Vakarinis, bet tiek tikrai neuzkildavo.. Dabar vel pamatavau 37.2.

Vajeeeiii visai isruko is galvos temute!! :( maniau dar Kisulita kursi, bet kadangi zirniukas nepabego, as tuoj.. Mergaites, ko neprisiminsiu, kaip greit suplanavot, parasykit :4u: Kisulita, tu per 3 men, tiesa? Eina sau, na ir susiveliau, kureja mat :D 

Atsakyti

https://www.supermam...175-tema-kovas/

:4u:

 

Vabaliuką jau norėjau prie susiplanavusių įrašyti, bet nedrįsau.. Fiestos, a44, motiejaus5 ir FoxLady į planuojančias nerašiau, kitam kartui bus, jei norėsit :) arba dar galiu staigiai paredaguot :D Boružiuk, kaip tu? Painioju aš tave su Vabaliuku kaip kažkada painiojau Ryžiukę su Morka:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deraramos: 04 kovo 2018 - 22:03

Sveikos. Man dar nepramusa. Vakar mmm turejo buti , bet da nera. Testas baltas, pilva plesia bile kaip, vadinas sianakt arba rytoj sulauksiu as mmm. Si cikla veliau buvo O, tai ir mmm tikriausiai del to uzsitese. 

Fiesta, del rudu tepliojimu, tai vienas is endometriozes pozymiu . Geriant KT si liga susilpneja tad ju nebuna arba tepliojimai susilpneja. Bet nebutinai tau ji yra. As pasikonsultuociau del to. 

Atsakyti

Aš dar nežinioje  :)  jau esu po mmm bet vistiek pilvo šonus tempia kažkaip keistai rakina, blogumas užeina vieną kart į dieną. Bandysiu šian testą pasidaryt ir užsirašiau pas gyd. 

Atsakyti

Vakarinis, bet tiek tikrai neuzkildavo.. Dabar vel pamatavau 37.2.

Vajeeeiii visai isruko is galvos temute!! :( maniau dar Kisulita kursi, bet kadangi zirniukas nepabego, as tuoj.. Mergaites, ko neprisiminsiu, kaip greit suplanavot, parasykit :4u: Kisulita, tu per 3 men, tiesa? Eina sau, na ir susiveliau, kureja mat :D

Aš per 1,5 m. susiplanavau  :D​ 

Atsakyti

https://www.supermam...175-tema-kovas/

:4u:

Vabaliuką jau norėjau prie susiplanavusių įrašyti, bet nedrįsau.. Fiestos, a44, motiejaus5 ir FoxLady į planuojančias nerašiau, kitam kartui bus, jei norėsit :) arba dar galiu staigiai paredaguot :D Boružiuk, kaip tu? Painioju aš tave su Vabaliuku kaip kažkada painiojau Ryžiukę su Morka:)

:rolleyes: planuojančių dar vis Ačiū

Atsakyti