Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 173 TEMA (VASARIS)

Kisulita, kaip tu?

Po truputį :) Gyvenu, laukiu ir tiek :)

Atsakyti

kisulita, laikykis, gal dar ne viskas prarasta? :unsure:

a6 visda laukiu histeroskopijos, turi būti arba šio mėnesio gale, arba kovo pradžioj. nu jau nebedaug liko. pradedam svarstyti imti paskolą namo pirkimui, pasižiūrėjom, kad kartu paėmus, gal ne tokios jau ir mažos tos mūsų pajamos? 

Gydytoja tai vilčių nesuteikė, nes puslytės forma netaisyklinga susiformavo, o ir tepliojimas jai nepatiko, tai nežinau kaip čia bus... Reikia echoskopijos sulaukti ir bus aišku...

Tao jau neužilgo histeroskopija  :)  Tai gerai, jau nedaug laukti  :) 

Sveikinimai dėl sprendimo įsigyti namą, mes irgi labai džiaugiamės įsigiję nuosavą būstą, daug geriau, nei nuomotis  :)​ 

Atsakyti

Kisulita  :4u: tikėkimės kad gal visgi augat ... esi lb stipri moterytė paglostys ir tave gyvenimas .. 
 
P.S. man paliko viską savaimę susitvarkyti .. 
 
 
..pas mus naujas ciklas Nd .. O galingą jaučiu tai bus matyt ar ką pagausim  :wub: .. 
 
Gripas baisuma... mūsų šeimyna irgi kažką pagavom bet ne gripą..stengiuos negert vaistų..čiulpami, purškiami bet kai galvą rauna nuo pečių ibumetiną ikalu nes ragana kt esu kenčia visi namų kampai  😂

Atsakyti

enir, geramatyti sugrįžusią! 

kisulita, laikykis, gal dar ne viskas prarasta? :unsure:

a6 visda laukiu histeroskopijos, turi būti arba šio mėnesio gale, arba kovo pradžioj. nu jau nebedaug liko. pradedam svarstyti imti paskolą namo pirkimui, pasižiūrėjom, kad kartu paėmus, gal ne tokios jau ir mažos tos mūsų pajamos? tiesa, Londone brangu, bet galima daryti kaip dalinį pirkimą (shared ownership), tai va tą variantą ir bandysim, jei gausis. tai bet kuriuo atveju geriau nei nuomotis. jei įmanoma, bandysim Londone, jei ne - už Londono.

Nuosavas būstas  :rolleyes:  :4u:​ imkit kaifuosit 😉 

Atsakyti

Kokiom nuotaikom gyvenat? Taip tyku cia, rodos dauguma 'senbuviu' susiplanavo ir aprimo tema 🙄

Mano ov testai dar blankus, snd 12 cd.

Is persalimo jau kapanojuos.

Grazus ziemiskas oras si savaitgali, tik zvarboka, siltai rengtis butina 😊

Ir kaip gerai trys laisvos dienos atsipusti nuo darbu 🤗 ka veikete?

Atsakyti

Po padūkimo sniege ilsimės su arbatos puodais ☺ paskutinė kaip po Vaisingiausia d lauksim rezult 🙈

Atsakyti

O mes neseniai parlekem is baznyteles. Neesam kazkokie religiniai fanatikai, bet sekmadieniais megstam uzsukti pasiklausyti pamokslo  :rolleyes:  

Kita sest.turi pasirodyti mmm, ir manau, kad sulauksiu... Vakar pradejo mausti krutine. Daznai pries mmm maudzia, tik  si karta daug skausmingesne ji man  :unsure: 

Atsakyti
Man liudnas sis ciklas, nes nera ko viltis ir tiketis kai praziopsojau Ov verysad.gif tai laukiu mm ir tiek
Atsakyti

O jus nedaret nd tiketina ov diena, nors ir nerode ov testas teigiamo? :/

Atsakyti

Ceroc!!! Kaip gera tave matyt! :) Gal žinai kaip pvz Ten ar Tendrei sekas? Jetau, net sunku atsimint kitų nickus.

Tikiuosi dažniau užsuksi :)

 

Nu va, mūsų po "grįžimo" sėkmė neaplankė. Mm kaip visad laiku, kalendoriuje numatytą dieną.

 

Kisulita, labai gaila, kad nekokios žinios :(

 

Kas ką gero savaitgalį nuveikėt? :) 

Atsakyti

Pas mane  Ot ir nieko nerode o ir nejauciau. Dabar 14 cd tai arba praziopsojau arba nebuvo si menesi. Arba bus laaaabai velai. 

As jau aplamai tuoj prarasiu vilti. Vyra matau tik sestadieniais. Tai kaip galima kazka pagaut?

Atsakyti

bet 14 cd dar visai ne vėlai.. ar labai trumpas ciklas tavo?

mano būna 14-15 cd.

aš savaitgalį ilsėjaus, pas draugus buvom, lauke vaikščiojom, graži žiema :) šiandien taip tingisi į darbą, kaip visuomet :D 

Atsakyti