Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 173 TEMA (VASARIS)

Parnešu savo testuko foto  :4u: Kaip vyras sakė - vaiduokliukas tai matosi  :D

qItqK4k.jpg

Nu Kisulita, cia jau net ne vaiduoklis ! Sveikinuuuu  :yahoo:  :nestuke​ 

Atsakyti

Nu Kisulita, cia jau net ne vaiduoklis ! Sveikinuuuu  :yahoo:  :nestuke​ 

Jo, vaiduoklis buvo po kokių 30 sekundžių, kai reikėjo pavartyti, kad pamatyčiau kažką, o po to išryškėjo :) Labai apsidžiaugiau, gaila, kad darbe labai sunkios ir streso pilnos dienos, tai nebuvo kada pasidžiaugti, bet savaitgalį tai išsilsėsiu ir pasidžiaugsiu :D

Beje, kadangi vakar jau buvau pradariusi ot pakotę, bet taip ir nepasidariau jo, nes galvojau, kad mm parėjo, tai pasidariau šiandien, tai tikrai ryškėja ot :)  Esu pasidariusi keletą, tai matyti, kad ryškėjo po truputį iki šiandien :)

Atsakyti

Jo, vaiduoklis buvo po kokių 30 sekundžių, kai reikėjo pavartyti, kad pamatyčiau kažką, o po to išryškėjo :) Labai apsidžiaugiau, gaila, kad darbe labai sunkios ir streso pilnos dienos, tai nebuvo kada pasidžiaugti, bet savaitgalį tai išsilsėsiu ir pasidžiaugsiu :D

Beje, kadangi vakar jau buvau pradariusi ot pakotę, bet taip ir nepasidariau jo, nes galvojau, kad mm parėjo, tai pasidariau šiandien, tai tikrai ryškėja ot :)  Esu pasidariusi keletą, tai matyti, kad ryškėjo po truputį iki šiandien :)

Sakiau juk, kad viskas bus gerai,kad pastosi  :nestuke  dabar tik ryskek ir ramiai lauk iki spalio  :wub:  nu negaliu kaip dziaugiuos del taves  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Nauji namučiai  :bigsmile:

  :yahoo:  Kisulita nujaučiau  :4u:  :4u:  :4u: saugok save  :flirt2:​  Man šiandien buvo žiauriai blogai laužė strėnas badė pilvo apačia pora kartu net susiriečiau ir aplamai jausmas kad lengvi saremiai visa d su valandos pertraukom :blink: nesuprantu mm d vakar buvo ..vis pamaudžia ir papiai didesni nei visada o nt čystai baltas  :(  :frusty:  ar implantacija ar sunkiai mm pareina (buvo kaip laikrodukas)ar per mažas hcg  :cry2: ..

Atsakyti

Parnešu savo testuko foto  :4u: Kaip vyras sakė - vaiduokliukas tai matosi  :D

qItqK4k.jpg

Niu busi gal Spalinukų temos kūrėja 😍 dar nėra 🙄

Atsakyti

Kisulita, čia jau nebe vaiduoklis  :wub:​ 

Atsakyti

o kelinta tau dpo? :4u:

Atsakyti

Kisulita, jetus, čia jau kuo tikriausias teigiamas.  :yahoo:  Ryškėkit, aukit. Labai labai džiaugiuosi  :wub:​ 

Atsakyti

Jetau, Kisulita, nu super :wub:  Labai labai dziugu :)

A man migrena darbe kale. Smagejo smagejo, kol po darbo valgykloj tiesiog blioviau mb apsikabinus, kol nors kiek vaistai suveiks. Abu su musu draugeliu iki draugelio masinos tempe, pasirodo kakzokie menedzeriai pamate mane vos pasivelkancia apsibliovusia ir galvojo kad jie mane grobia :D

Reiks eit meigot, kol vel nepradejo skaudet. Nesveikai mesos noriu - normalios, kokios kiaules ar anties, ar jaucio. MB pazadejo pusryciams. Laukiu nesulaukiu, net seilejuos pagalvojus.

Atsakyti

o kelinta tau dpo? :4u:

Vakar buvo 12-13 dpo  :)  Tai labai geras laikas testukui, tik nelengva išlaukti iki tos dienos  :D​ 

Atsakyti

Sakiau juk, kad viskas bus gerai,kad pastosi  :nestuke  dabar tik ryskek ir ramiai lauk iki spalio  :wub:  nu negaliu kaip dziaugiuos del taves  :4u:  :4u:  :4u:​ 

 

Jo, sakei  :4u:  Aš pati tai galvojau, kad užtruks kol pastosiu  :)  Tik man O buvo ne 14, apie 20-21 cd, tai reikės paminėti ginei, nes dydis bus mažesnis, nei pagal mm, tai reikės neišsigasti be reikalo  :)

Atsakyti

Kisulita, jetus, čia jau kuo tikriausias teigiamas.  :yahoo:  Ryškėkit, aukit. Labai labai džiaugiuosi  :wub:​ 

Ačiū ačiū  :D  O kaip pati laikaisi? :) Jau neužilgo susitiksi su savo pilvuko gyventoju?  :nestuke  :D​ 

Atsakyti