Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 173 TEMA (VASARIS)

Aha tikrai nelengva tiek kantrybes turet :D o tavo ot buvo teigiamas 21 cd? O 14ta neigiamas? Gal ilgesnis ciklas tavo? :4u:

Man tai vis skaudena pilva, siandien net kirksni sudiege. Vakar dariausi tik ot nes irgi prisiskaiciau, kad rodo nestuma :) tai vakare isvis neigiamas buvo. Siandien 10-11 dpo, turiu rapipreg rytojui :D

Vis dar neduoda ramybes kaip 6-7 dpo vakare mete vaiduokli. O kitas dvi dienas jau nieko nerode nei ryte nei vakare..

Atsakyti

Aha tikrai nelengva tiek kantrybes turet :D o tavo ot buvo teigiamas 21 cd? O 14ta neigiamas? Gal ilgesnis ciklas tavo? :4u:

Ot buvo teigiamas ankščiau, gal 18-19, bet bt pakilo 22 cd, tai užskaičiau 21 cd kaip O dieną :) Gaila, kad 20 cd nepasimatavau bt, gal jau irgi buvo užkilusi  :D  12-14 buvo neigiami, galvojau, kad pražiopsojau :D 

Jo, šis ciklas būtų buvęs 35 cd ilgio, neįprasta, nes paprastai iki 30 d būna  :)​ Bet daug streso darbe, tai gal dėl to viskas susivėlino :)

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2018 02 02, 10:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="deraramos" data-cid="71985421" data-time="1517549220"><div><p>Aha tikrai nelengva tiek kantrybes turet biggrin.gif o tavo ot buvo teigiamas 21 cd? O 14ta neigiamas? Gal ilgesnis ciklas tavo? 4u.gif</p></div></blockquote><p>Ot buvo teigiamas ankščiau, gal 18-19, bet bt pakilo 22 cd, tai užskaičiau 21 cd kaip O dieną smile.gif Gaila, kad 20 cd nepasimatavau bt, gal jau irgi buvo užkilusi  biggrin.gif  12-14 buvo neigiami, galvojau, kad pražiopsojau biggrin.gif </p><p>Jo, šis ciklas būtų buvęs 35 cd ilgio, neįprasta, nes paprastai iki 30 d būna  smile.gif​ Bet daug streso darbe, tai gal dėl to viskas susivėlino smile.gif</p>

Net šiurpuliukai perbėgo pamačius tokią gerą naujieną wub.gif wub.gif labai sveikinu wub.gif wub.gif
Atsakyti

Niu kokios naujienos Kisulita  :yahoo: 

Man irgi šiurpuliukai bėgioja kai perskaičiau. Didžiausi sveikinimai  :wub: 

O man irgi va pasirodė trečiadienį tokie kaip siūliukai kraujo su skaidriom išskyrom kokį porą kartų ir vakar vieną kart. Ir viskas dingo. Tai viliuosi kad rytoj mmm nepasirodys irgi  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Boruziuk o testas ka rodo? :)

Atsakyti

Man šiandien buvo žiauriai blogai laužė strėnas badė pilvo apačia pora kartu net susiriečiau ir aplamai jausmas kad lengvi saremiai visa d su valandos pertraukom :blink: nesuprantu mm d vakar buvo ..vis pamaudžia ir papiai didesni nei visada o nt čystai baltas  :(  :frusty:  ar implantacija ar sunkiai mm pareina (buvo kaip laikrodukas)ar per mažas hcg  :cry2: ..

Gal reiktų gydytojai pasirodyti?  :hmm:  Skamba tai baisiai  :unsure:​ 

Atsakyti

Boruziuk o testas ka rodo? :)

Nebekankinu testų. Laukiu mmm dienos  :)​ 

Atsakyti

Kaip jauties, Kisulita? :)

Atsakyti

Visos moterys kaip moterys - savaitgali kur kavutes pagert, pasishopint, dar ka nors, tik man cia prisireike i statybines prekes, nes as, matai, uzsimaniau letyna virtuvei pasidaryt :D Tikiuos sitas projektukas nesustos kaip puse kad stovi. Aisku, pasiteisinimas - namie slifuot spinteles gi negaliu, o lauke tai lyja, tai salta :D

Neiskenciau tvarkingai, siandien testa apsiusyjau. Nu dienos uz kokios savaites. Tai kai visada - pirma ryskiai baltas bruksnys testinej vietoj, tada tas bruksnis pasidare kazkoks a la violetinis po minutes, o dabar praktiskai nesimato. Reiks kada savaites vidury kita darytis :D Nu vis viliuos, kad neteks letrozole gert, labai salutiniu bajeriu nenoriu. Ir siaip nesuprantu kodel migrena vidury antros fazes prikibo, jei visada buna arba apie ovuliacija, arba apie kraujadienius, o cia taip ne i tema. Nebent oru atsalimas duoda?..

Atsakyti

Gal reiktų gydytojai pasirodyti?  :hmm:  Skamba tai baisiai  :unsure:​ 

Na ir su baisiais  spazmais pradėjau kraujuot šiandien 😔 dvi d vėluojant blin ciklas jau 34 d..

gal kabinos visgi 🙁

Atsakyti

Guzikai, tau antroji juostelė violetinė buvo?  :huh2: ar ta kontrolinė?

aš šiandien tik ov testą pasidariau, tai vos vaiduoklinė antra juostelė.. Taaaip noriu ryt pamatyt II  :wub:  na kad ir ne ryt :D bet ilgiau nei iki rytojaus neištversiu, ryt jau manau rodys, jei kas yra :unsure: 

Atsakyti

Kaip jauties, Kisulita? :)

Aš tai jaučiuosi pavargusi... Darbe baisiai daug darbo, vis tenka pasėdėti viršvalandžius  :unsure:  Ir kai tiek daug darbo ir streso, vis galvoju ar nepakenks tai nėštumui, kas dar daugiau nerimo prideda  :D  Žodžiu, reikia apsiprasti  :) 

Namie turim švečių, bet aš jau nulekiau į lovą, gal kažką ir įtars, bet man reikia poilsio  :D 

Atsakyti