Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 173 TEMA (VASARIS)

O su manim išvis keistenybės vyksta. Šiandien kaip ir į pabaigą jau mmm ir vėl blogumas prasidėjo  :oh: 

Niu tikrai idomiai....nedarei testo? 

Atsakyti
Nas as si cikla visai nenoriu pastoti, tai ziuresim ar suveiks atvirkstine psichologija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 03 kovo 2018 - 17:58

Niu tikrai idomiai....nedarei testo? 

Neturiu NT. 

Atsakyti

Niu Boružiuk, gal dar ne viskas prarasta :) laikykis :4u:

o aš jau pasiruošus rytojui Easytest testuką. Esu 90% tikra, kad nieko neparodys, bet vis tiek pasidarysiu, nes kitaip negaliu :D Beje pakartojau ov testą panašiu laiku, tai blankesnis nei vakar :( žaidžiu tad.. Vakar temperatūra buvo vos pakritus vakare.. O šiandien vakare jau pakilus iki 36,9 :) vėlgi pažaidimas, nes taip ir nepradėjau sąžiningai matuotis rytais :) 

Atsakyti

deraramos, lauksim rezultato rytoj  :) 

o as ov testo taip ir nepadariau, nes nieko nejauciu kad ov ruosiasi... Tempos as irgi negaliu rytais priversti save matuoti  :rolleyes: 

FoxLady gal ir suveiks, daznai taip buna  :D 

Atsakyti

Turėtum echoskopo nulekt ir bus aiškuma būna kraujuoja kažkaip gleivinė užsilikus ar pan.o lelis laikosi 😐

Atsakyti

Pasidariau testa nakti. Is pradziu nieko, o po poros min pradejo vaidentis seselis. Kadangi as jau beveik patyrusi vaiduokliu medziotoja :D isardziau testa ir vel nk nesimate!! Ryte po keliu val pafotkinau. Atvirai tai neigiamas, bet pazaidus su kontrasto efektais kazkas matosi.. Grauziuos, kad bent rytojaus nepalaukiau :D sitas 20 miu. O roziniai Benukai gal 10 miu buna? Nepamenu.. Et, na jei yra kas, tai veliau tikrai paaiskes.. Kadangi man ov ivyko speju vakare, tai tik siandien vakare 10 dpo butu..

https://www.countdow...alleryid=745065

https://www.countdow...alleryid=745063

Atsakyti

Su kontrastu:

 

https://postimg.org/...ss559/c42b3540/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deraramos: 04 kovo 2018 - 09:28

Yra kaž kokia balta linija  :hmm: rytoj dar darysi?  ar šiandien?  :D  aš labai megstu irgi ieškoti vaiduoklių  :D  mam atrodo rožiniai benu 10 miu. Bet linkę meluoti skaičiau. 

Kaip Boružiukas laikosi? 

Atsakyti

Pas mane kas menesi vaiduokliai :D 

Nea, tureciau palaukti antradienio.. Nebent ov testus gadinsiu.

Taip vis timpcioja pilvo apacia.. Nepamenu, ar anksciau sitaip budavo.

Atsakyti

Turėtum echoskopo nulekt ir bus aiškuma būna kraujuoja kažkaip gleivinė užsilikus ar pan.o lelis laikosi 😐

Būna, pas mane taip buvo, per echo matėsi puslytė, o šalia puslytės buvo matyti atsidalinusi gleivinės dalis dėl kurios man tepė  :) 

Atsakyti

Pasidariau testa nakti. Is pradziu nieko, o po poros min pradejo vaidentis seselis. Kadangi as jau beveik patyrusi vaiduokliu medziotoja :D isardziau testa ir vel nk nesimate!! Ryte po keliu val pafotkinau. Atvirai tai neigiamas, bet pazaidus su kontrasto efektais kazkas matosi.. Grauziuos, kad bent rytojaus nepalaukiau :D

Oj, naktį nepatariu darytis, nes ankstyvame nėštume dar nespėja hcg pasikaupti, ryte didžiaisia koncentracija būna  :)  Aš savo pirmą testuką ryte dariausi, o kitą 3 nakties ir atsimenat istoriją, kiek zyziau, kad antras blankesnis  :D  Po to internete nemažai pasiskaičiau, kad labai ankstyvame nėštumume labai priklauso kada daromas nt  :D 

Tai kitą darykis ryte  :D  Testukę kažkas lyg ir smėžuoja, bet ar nebus nudžiuvimo linija  :hmm:​ 

Atsakyti