Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi atsiliepimai apie gydytojus

Turiu kategorišką nuomonę apie 2 gydytojus:
1. Vaidotienė iš Kauno medicinos universiteto klinikų ginekologinio - arogantiška, akiplėša, garbėtroška, melagė, materialistė. Smulkiau nepasakosiu, nes be galo skaudi istorija... Apart pinigų daugiau nieko nemato. Jai ne žmones gydyt, o malkas kapot.
2. Roždestvenskij - chirurgas iš Antakalnio poliklinikos Vilniuje. Geriau pas jį nepapulti. Nuėjau pasikonsultuoti dėl pūlinio ant kojos. Jis iš 3 metrų atstumo sekundei užmetė akį ir nieko nepasakęs mostelėjo link stalo, tipo gulk - pjausim. Sesutė tokia a la Mirtišė iš Adamsų "prašmatniai" pasidažius ir susišukavus irgi nei žodžio nepasakė. Atsiguliau ant stalo, tai gydytojas net nepaklausęs ar aš nealergiška, suleido nuskausminamųjų ir, maža to, net nepalaukęs kol jie suveiks išpjovė man giliausią žaizdą. Aš viską iškentėjau šoke, bet išėjusi prapliupau krokodilo ašarom, negalėjau nurimti kokią valandą, nes buvau išoperuota kaip kiaulė nieko net nepaaiškinus... Tai va. Paskui nuvažiavau į Kauno klinikas ir ten chirurgas viską sutvarkė kuo kruopščiausiai ir atsakingiausiai. Labai gaila, bet neįsidėmėjau jo pavardės blush2.gif Vis tiek labai jam ačiū 4u.gif
Atsakyti
Vaičekauskaitė iš Medgintro šeimos klinikos-niekas neikit pas šią ginekologę.
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 01 09, 13:25)
Vaičekauskaitė iš Medgintro šeimos klinikos-niekas neikit pas šią ginekologę.


Kodėl?
Atsakyti
QUOTE(DAIVADRI @ 2005 12 18, 17:39)
mamytes,kurios lankotes Centro poliklinikos Naujamiescio filiale bukit atsargios su vaiku gydytoja ABRAMAVICIENE. Jau antra syki butu nugydziusi dukryte su savo antibiotikais ir roto virusu...Tikroji diagnoze-laringias.Ar jums jis asocijuojasi su roto virusu?

Prašom pakomentuoti plačiau unsure.gif Mes irgi pas šią gydytoją lankomės nuo gimimo, bet ji kaip tik atvirkščiaai niekada neskuba skirti antibiotikų ir cheminių vaistų, kas man labai patinka thumbup.gif Ji daugiau žolių ir homeopatijos šalininkė ax.gif
Atsakyti
Labai nerekomenduoju ginekologų Burgailos ir Skaisgirienės Centro poliklinikoje schmoll.gif Burgaila senas pirdila, tik moralus skaito gerai, nežinau, ar jis išvis ką gydo blink.gif O Skaisgirienė prirašo visokių nereikalingų tyrimų unsure.gif ir būtinai siunčia privačiai į konkrečią kliniką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2006 01 09, 14:33)



todel, kad daugiau nei puse metu nesugebejo nustatyti, kad sergu paprasciausia pienlige, o itare venerine liga!!!ir dar onkocitologini padare (is antro karto, mes pirma pamete) "gal ir vezys pas tave"! gal...nuejau pas kita, israse paprasciausiu zvakuciu ir pagijau...zadu keisti apskritai sia seimos klinika, jei tokios moteriskes ten dirba schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2006 01 09, 14:33)



todel, kad daugiau nei puse metu nesugebejo nustatyti, kad sergu paprasciausia pienlige, o itare venerine liga!!!ir dar onkocitologini padare (is antro karto, mes pirma pamete) "gal ir vezys pas tave"! gal...nuejau pas kita, israse paprasciausiu zvakuciu ir pagijau...zadu keisti apskritai sia seimos klinika, jei tokios moteriskes ten dirba schmoll.gif

kaip as jai savo nestuma galeciau patiketi? kaip? jei tokiu paprastu dalyku neisgydo? plius, per ta gydymosi laikotarpi pas ja ir prazilau ir nervukai nukentejo...
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 01 10, 15:33)
todel, kad daugiau nei puse metu nesugebejo nustatyti, kad sergu paprasciausia pienlige, o itare venerine liga!!!ir dar onkocitologini padare (is antro karto, mes pirma pamete) "gal ir vezys pas tave"! gal...nuejau pas kita, israse paprasciausiu zvakuciu ir pagijau...zadu keisti apskritai sia seimos klinika, jei tokios moteriskes ten dirba schmoll.gif

kosmaras kazkoks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuza @ 2006 01 09, 13:40)
Labai nerekomenduoju ginekologų Burgailos ir Skaisgirienės Centro poliklinikoje  schmoll.gif Burgaila senas pirdila, tik moralus skaito gerai, nežinau, ar jis išvis ką gydo  blink.gif O Skaisgirienė prirašo visokių nereikalingų tyrimų  unsure.gif ir būtinai siunčia privačiai į konkrečią kliniką  doh.gif


Nu jo, Burgaila tai tipas...Buvau pas ji gal 2 kartus ir abu kartus iki ašaru davedė. Kai pradeda šnekėt savo nesąmones taip ir nebeužsičiaupia. Pvz. vizito metu pradėjo pasakot, kad jis turi dukrą, kuri ištekėjo už teisininko ir kurio tėvai teisininkai irgi ir kad jis labai džiaugias, kad jai taip pasisekė. Nu ir šiaip, jis yra natūralaus šeimos planavimo šalininkas, taip kad jei nueisi pasitart dėl kontraceptinių ir pan. apart moralo, kad moterims reikia vaikus gimdyt, nesitikėk.
Dabar einu pas Kevličienę, tai santūri, bet visai miela moteriškaite. Daug nešneka, bet jei klausi, visą laiką išaiškina.
Atsakyti
ka geleciau pasakyti apie panevezio ginekologus:nerekomenduoju net priesui nemuno poloklinikoje ginekologes VINGELIENES[COLOR=red]!!!!
KRAUPU TIESIOG.MANO SESUO BUWO NUEJUS.14METU,DAR NETUREJUS LYT.SANTYKIU.tai siaip ji turejo apziureti per iseinamaja anga su pirstu, o ji per ten mat apzejo taip,kad parejo namo vos ne susirietus sesuo is to kaip skaudejo.WA TAU IR PANEVEZIO GINEKOLOGAI!aisku gal ir nevisi,bet..[COLOR=red]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigree81: 12 sausio 2006 - 17:24
QUOTE(Viotinola @ 2005 10 24, 20:58)
Aleksoto poliklinikoj ginekologė Kapčienė "liuks" . Kelis kartus nėštumą nustatė, vos per duris įėjus. Nors leliuko iki šiol susilaukti negaliu. Apžiūros metu visada girdavo gimdą, kuri pasirdo nesivystė  blink.gif  O jau kai nustatė mastitą , kantrybė trūko.... Nuėjau pas kitą gydytoją, tai ji pasakė, kad man reikėjo jau prieš 10 metų ateiti, mat visi požymiai rodė rimtus sutrikimus.

O aš kaip tik ją įtraukčiau į baltąjį sąrašą. Aš du vaikčius išvaikščiojau pas ją ir šiaip betkokiai problemai atsiradus visus galimus variantus siūlo. labai maloni gydytoja.
Gal tau taip pasitaikė.
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
turejau omeny KUSLIENE,tai vat merginos nepatarciau pas ja pakliut..
Atsakyti