Įkraunama...
Įkraunama...

Spalinukai 2018

Sveikos 🙂 NT suvaiduokliavo jau pries geras 2 sav. Dar ne viena pasidariau, kad pamatyciau ar ryskeja tas antras pagaliukas 😜 Dar baisu garsiai dziaugtis... Man greit 35, bus 4 vaikutis 🙂
Atsakyti

Pasidariau šiandien hcg bet vis dar atsakymo nėra... :huh2:​ 

Atsakyti

Sveikos 🙂 NT suvaiduokliavo jau pries geras 2 sav. Dar ne viena pasidariau, kad pamatyciau ar ryskeja tas antras pagaliukas 😜 Dar baisu garsiai dziaugtis... Man greit 35, bus 4 vaikutis 🙂

Kaip smagu, ketvirtas  :wub:​ 

Atsakyti
Per Valentinkę pasidariau NT ir teigiamas wow wow wow. Pirmojo sulaukiau po 7 metų 2016 spalį, dabar bus antrasis vėl spalį. Man 32 metai. smile.gif
Atsakyti

Labas rytas :) Carol -sveika prisijungusi. Kažkaip ramu čia pas mus :)

Mano hcg vakar atėjo- nedidelis dar, bet pirmadienį kartosiu- tikiuosi auga.

Atsakyti

Man liko 5 d iki skano, nesulaukiu 😍😍

Atsakyti

Sveikos, visos būsimos/esamos mamytės ;) Jungiuosi į šį Jūsų ratą ir aš, nes tik šiandieną sužinojau džiugias žinias... Metų man jau daug ir dar tik pirmą kartą patapsiu mama. Gimdysiu prieš 35-ąjį gimtadienį... kažkaip visuomet jaučiau, kad mūsų mažylis bus skorpioniukas... vat ir vidinis jausmas neapgavo, nors  specialiai to neplanovom... beja abu su vyru esam Skorpionai ;) Iš manęs tiek, viliuosi malonaus bendravimo ;)

Atsakyti

Gal ir prisistatom merginos. Is kur . Kelintas vaikutis , kiek metu 🤗🤗

Man 30 antras mazylis. Airija . 😉

Mes šiuo netu taip pat čionais ;) kuriose Jūs apylinkėse?

Atsakyti

Mes šiuo netu taip pat čionais ;) kuriose Jūs apylinkėse?

Siaurineje mes , o jus ? ;)  

Atsakyti
QUOTE(BaraLinda @ 2018 02 16, 19:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Zunkelis" data-cid="72002853" data-time="1518797600"><div><p>Mes šiuo netu taip pat čionais ;) kuriose Jūs apylinkėse?</p></div></blockquote><p>Siaurineje mes , o jus ? ;)  </p>

Ojjj... mes pietuose ;) Airijos respublikoje.

Kaip supratau Jūs darėtės dirbtinį apvaisinimą ar stimuliaciją.. Kaip jaučiatės?
Atsakyti

Sveikos mergaites, jungiuosi ir as, bet labai nedrasiai  :rolleyes: 

Praitais metais buvau prisijungusi prie Rugpjutinuku, bet deja 3 men suzinojau, kad vaikelio sirdele sustojo  :angel_sadangel: 

Beje, as jau is vyresniu, man 36 metai ir dar vaikelio neturim :angel_sadangel: mes planuojam jau virs 4 metu, naturaliai  neiseina pastot, turim siokiu tokiu bedu..tiek pirma, tiek sy karta darem IVF (ICSI) procedura, abu kartai sekmingi, sy karta taip pat sulaukiau teigiamo testo, bet dabar dar didesni neramumai kaip viskas bus sy karta...bet labai tikiuosi viskas bus gerai  :wub: reikia tiketi..... :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(saulele18 @ 2018 02 16, 19:58)
<p>Sveikos mergaites, jungiuosi ir as, bet labai nedrasiai  rolleyes.gif </p><p></p><p>Praitais metais buvau prisijungusi prie Rugpjutinuku, bet deja 3 men suzinojau, kad vaikelio sirdele sustojo  angel_sadangel.gif </p><p></p><p>Beje, as jau is vyresniu, man 36 metai ir dar vaikelio neturim angel_sadangel.gif mes planuojam jau virs 4 metu, naturaliai  neiseina pastot, turim siokiu tokiu bedu..tiek pirma, tiek sy karta darem IVF (ICSI) procedura, abu kartai sekmingi, sy karta taip pat sulaukiau teigiamo testo, bet dabar dar didesni neramumai kaip viskas bus sy karta...bet labai tikiuosi viskas bus gerai  wub.gif reikia tiketi..... rolleyes.gif​ </p><p></p><p></p><p></p>

saulele18, žinoma, kad bus gerai 4u.gif Aš pastojau natūraliai, lb dar savęs nespaudėme ir manėme jog leliuką pradėsime planuotis nuo medaus mėnesio, į kurį vyksime ateinantį pirmadienį, o čia vat, kad nori tokios naujienos, na bet žinoma per daug ir nesisaugojome... Tikiuosi žirniukas atostogų metu nepabėgs unsure.gif Nes turėjau ir aš persileidimą 6-ių savaitėlių rugsėjo pabaigoje, bet kažkaip lb nenusiminiau, nors žinoma buvo šiek tiek gaila.

Gal norite pasidalinti savo planais apie mitybą ar ją stebite? Ar sportuojate? Aš šnd pradėjau Kegelio pratimus daryti, parisiuntus app'ą tai lb patiko. Ar kurią nors jau pykina?
Atsakyti