Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

QUOTE(Bittersweet @ 2009 07 14, 13:55)
boheme yra vynine rolleyes.gif
diena zmoniu nedaug, uztai vakare prisirenka pilna. jei norisi jaukiau, galima list i mazesnes saleles, o ne sedet toj pirmoj didelej. siaip nu vynas, kas vynas megsta tai patiks biggrin.gif publika nebloga. maistas man skanus. ypac patinka uztepeles triju skoniu (jas issirenki is pateikto meniu) ir poto tepi ant baltos sviezios duonos. super.



La Bohema iš tikrųjų labai superinė vieta pasisėdėjimui su draugais, vyno taure ir alyvuogėm smile.gif ir žmonių ten netrūksta, net smagu kartais, kai įsiklausia, tai kaip bičių dūzgesys žmonių pašnekesiai girdisi smile.gif tikrai smagi vietelė
Atsakyti
QUOTE(urbetyte @ 2009 08 24, 13:50)
negaliu atsidziaugti radusi nauja vietele Vilniuje - Art cafe creperie. skanu ziauriai, o visai nebrangu:) rekomenduoju rolleyes.gif


Kur čia, kažkaip nesusieju su jokia vieta:)
Atsakyti
ausros vartu gatves pradzioj, visai priesais InVino...
Atsakyti
QUOTE(urbetyte @ 2009 09 10, 08:04)
ausros vartu gatves pradzioj, visai priesais InVino...


O as, deja, susidariau visiskai priesinga nuomone - susiviliojau reklama, vaizduotej susikuriau blyneliais kvepiancia jaukia prancuziska kaip is filmu kavinuke wub.gif , nuejau ir ...nusivyliau... verysad.gif Na gerai, stilius yra stilius - tebunie jis toks "ala avangardas" (imituoja autobusa), daug investiciju interjeras tikrai nekainavo, bet ne tame esme. Kvapas viduje - tragiskas doh.gif Taip smirdi kazkokia guma, kad net negali suvokti, jog tai maitinimo vieta! Viduje sestis ir valgyti tikrai nesinori. Isejom i lauka prie tu keliu staliuku. Gerai, kad vieta grazi - grozejausi tik Ausros vartais ir tadien svietusia saulute - tik tai ir sukure kiek teigiamesni ispudi. Ragavom creperiu su mocarella ir pomidorais, su kumpiu ir berods su vistiena bei grybukais (in jang sitie) - visiskai nieko ypatingo schmoll.gif Irankiai medinukai zavi savaip...Kaip kam, vaikams gal butu atrakcija. Galiu pagirti tik labai skania kava ir smagiu (popieriniu) puodeliu...Bet pabaigoj vistiek nusprendem, kad antro karto neuzsitarnavo. O vat i salia esancia Gusto blynine trauksiu mielai dar matyt n kartu, nes zinau, kad visada iseisiu skaniai pavalgiusi ir patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2009 08 28, 15:35)
Kas liecia Klaipeda, tai rekomenduoju "Kurena" - normalios kainos, dideles porcijos, isskirtinis meniu. Mano megstamiausias - sterkas bulviu zvyneliuose ir kalakutiena surio krepselyje.


negirdeta, kur yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikuxe @ 2009 09 11, 13:46)
O as, deja, susidariau visiskai priesinga nuomone -  susiviliojau reklama, vaizduotej susikuriau blyneliais kvepiancia jaukia prancuziska kaip is filmu kavinuke  wub.gif , nuejau ir ...nusivyliau...  verysad.gif  Na gerai, stilius yra stilius - tebunie jis toks "ala avangardas" (imituoja autobusa), daug investiciju interjeras tikrai nekainavo, bet ne tame esme. Kvapas viduje - tragiskas  doh.gif  Taip smirdi kazkokia guma, kad net negali suvokti, jog tai maitinimo vieta! Viduje sestis ir valgyti tikrai nesinori. Isejom i lauka prie tu keliu staliuku. Gerai, kad vieta grazi - grozejausi tik Ausros vartais ir tadien svietusia saulute - tik tai ir sukure kiek teigiamesni ispudi. Ragavom creperiu su mocarella ir pomidorais, su kumpiu ir berods su vistiena bei grybukais (in jang sitie) - visiskai nieko ypatingo  schmoll.gif  Irankiai medinukai zavi savaip...Kaip kam, vaikams gal butu atrakcija. Galiu pagirti tik labai skania kava ir smagiu (popieriniu) puodeliu...Bet pabaigoj vistiek nusprendem, kad antro karto neuzsitarnavo. O vat  i salia esancia Gusto blynine trauksiu mielai dar matyt n kartu, nes zinau, kad visada iseisiu skaniai pavalgiusi ir patenkinta  4u.gif

nesenai irgi buvau InVino ir susidariau beveik tokia pat nuomone kaip VIKUXE schmoll.gif
o del Gusto blynines tai buvau daug kartu ir dar eisiu ir esiu, jau tokiu skaniu blyneliu su pomidorais, mozarela ir krevetem niekur neragavau wub.gif o ka jau sakyt apie blynelius su shokoladiniu padazu, ufff, kaip dabar ju noreciau...niam niam wub.gif thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip vertinat restorana Wall street? g.gif Girdejau geru atsiliepimu, kita savaitgali ketinu apsilankyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreda @ 2009 09 12, 10:57)
nesenai irgi buvau InVino ir susidariau beveik tokia pat nuomone kaip VIKUXE  schmoll.gif 
o del Gusto blynines tai buvau daug kartu ir dar eisiu ir esiu, jau tokiu skaniu blyneliu su pomidorais, mozarela ir krevetem niekur neragavau  wub.gif  o ka jau sakyt apie blynelius su shokoladiniu padazu, ufff, kaip dabar ju noreciau...niam niam  wub.gif  thumbup.gif  rolleyes.gif

Aš taippat visada su mielu noru einu į Gusto blyninę, kolkas dar niekur nevalgiau tokiųųų skanių blynų wub.gif
Atsakyti
Laba diena visiems!

Noriu pasiteirauti dėl kinų smuklės "Naujieji rytai", kuri atsidarė Ukmergės g. 256 (SBA parduotuvės pastate).
Ar buvo ten kas nors? Kokie įspudžiai? Ar skaniai ruošia? Kokios porcijos?
Ar yra meniu alkoholiniai gėrimai (nes jų tinklapyje tai nieko nėra ir labai seni duomenys ).
Planuoju švesti ten gimtadienį.

Prašau parašykite,jeigu turite ką. Geriau būtų gauti asmeninę žinutę.

Ačiū!!!
Atsakyti
Labas mamytes ir busimos mamos smile.gif

Darau apklausa apie restoranu populiaruma. Labai labai man padesite jeigu atsakysite i sia anketa: http://www.######/f/...iarumas-wuttlw4
Klausimu tik 16 ir atsakymamas reikia nedaugiau 2 min.

Aciu labai smile.gif

Atsakyti
Sveiki,

Gal kas buvote "Adria" restorane Vilniuje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreda @ 2009 09 12, 09:57)
nesenai irgi buvau InVino ir susidariau beveik tokia pat nuomone kaip VIKUXE  schmoll.gif 

Tai kad ne apie InVino VIKUXE rašė... Ar tiesiog susimaišėte rašydama 4u.gif
Apie tą Art Creperie aš irgi nelabai geros nuomonės - nejauku, porcijos mažokos, prie popierinių lėkščių blynai prilimpa ir reikia krapštyti, o mediniai įrankiai tam irgi nepadeda...

QUOTE(jurkita @ 2009 09 19, 15:52)
Kaip vertinat restorana Wall street?   g.gif Girdejau geru atsiliepimu, kita savaitgali ketinu apsilankyti  ax.gif


Pridėkite ir mano gerą atsiliepimą. Įdomu, skanu, šaunūs padavėjai. Tik default'iškai baltą vyną jie pilsto iš statinės ir jis nepakankamai šaltas; geriau prašyti iš butelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelytia: 04 sausio 2010 - 23:18